Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • walltar
    Tohle zvládlo i GW2 s waipoint systémem a craftováním. Dneska se už MMO začínají dělat víc a víc pro lidi co mají málo času. Když sem byl na vysoké tak sem byl jeden z těch co na to nadávali. Dneska když pracuju tak si můžu tak leda sypat popel nad hlavu, protože nemám tolik času na hraní a tak sem za to jenom rád.
  • walltar
    Já sem ve skyrimu zase tak moc bugů nepotkal. Vím že jich tam bylo dost, ale podle mě u hry takového měřítka se tomu nedá vyhnout. Ta hra měla mít otevřený betatest, ale kdo něco takového dneska udělá?
  • walltar
    Spíš napiš až zase levely z MMO zmizí ... EVE nemá levely, Ultima online nemá levely, Starwars galaxies skoro nemělo levely i když u něho to bylo diskutabilní, Darkfall nemá levely.
  • walltar
    My možná. Ale kolik informací měli lidi co tu hru dělají? Taky málo či žádné?
  • walltar
    A nebo sem to tak z článku pochopil. Ale fakt by mě zajímalo Proč neznalost v oblasti MMO ... to že každý druhý capart whinuje už deset let na fórech že něco chce moc neznamená. Já bych taky chtěl pořádné full loot MMO a co sem dostal? Darkfail. Prostě podle popisu v tomhle článku sou ty prvky podobné tak sem to napsal.
  • Asharak
    To je zase pravda *4*
  • ?
    -pokud v tom baglu bude sance na legnedarni itemy,pak pro nej hraci klidne pobezi pres tri mapy
    -hrani pro vsechny je zabijak hratelnosti. Takovych her je na trhu nepocitane. A mimochodem;lidi co hraji 1-2 hodiny denne je hodne. Rozhodne to neni zadna minorita
    -zajimave ze zminujes TOR,kde prave hraci nadavaji na zdlouhave cestovani(a ja s tim souhlasim) a neustale dlouhe loadovani
    Holt sto lidi,sto chuti
    Pro me zatim The Elder Scrolls Online vypada tragicky. Grafikou pocinaje,gameplayem konce. Jedine co zatim taji je soubojovy system,ale neverim ze to muze nejak zachranit
  • jo to udelalo no :D skyrim 10/10, risen 2 7/10 kvuli bugum no... :D:D
  • jojo mas recht..ale v drtive vetsine v te mmo odehrajes i100vky hodin nez se ta hra ,skonci,.Ktera SP hra te tak dlouho zabavi?jedna ze 100:)
  • Dale rozviji jen to co funguje a co hraci chteji-nikdo nechce bezet pres celou mapu oblasti aby nasel jeden bagl ne?LOTRo to castecne rozvijelo traity,SWtor rozviji bonus nebo area questy.Je treba hrani udelat pristupne pro vsechny-i pro lidi co hraji 1-2h denne.V tomhle vidim castecnou budoucnost mmo hrani..Nemyslim zjednoduseni raidu ci questu ale casove zjednoduseni cestovani,craftovani-to zvladli v TOR
  • To beru. Dnešní hry vychází nezřídka ve stavu, kdy bych vydavatele za jejich produkt pořádně profackoval. To jako jo. Ale že by byl Skyrim takový bug fest, jak tu někteří tvrdí, to zase jako ne. A musíš taky vzít v potaz, že Bethesda vydala nový textury a s nima už vypadá hra dost přijatelně. A samozřejmě ještě ty fanouškovské modifikace, které hru dělají zase o fous lepší.

    Bethesda je určitě lempl jako spousta dalších vývojářských a vydavatelských firem. To je bohužel prostý fakt. Naštěstí je komunita natolik vyspělá, že TES hry prostě dodělá. A naštěstí je Bethesda natolik vyspělá, že umí udělat aspoň dobrý základ hry, se kterým se dá solidně pracovat. *3*
  • jde o to, že jsou z toho lidi vycvrkaní, ze zabugované, škaredé, nedodělané hře (při vydání, následné verze mě nezajímají), která je taková hnusná jen proto, že nemá v podstatě konkurenci tak si řekli, že budou kálet na hlavy hráčů a oni to stejně koupí a komunita to bude zastávat a ještě sama opravovat *11*
  • Jasně, už několik let známe ty zásadní prvky GW2. Hm, myslím že fakt ne. Víme o tom, že nějaké GW 2 má vyjít už docela dlouho, ale kolik opravdu podrobných informací o GW2 jsme měli před pár lety? Málo či žádné.
  • Nezapomeň, že revoluční MMO jsou neúspěšná. Lidem se musí revoluce dávkovat v malém - v jakési postupné evoluci. Takový Mortal online je klasickým příkladem. Neříkám, že je zrovna vyloženě revoluční, ale pár revolučních prvků má - fps pohled, naprosto volně přístupné všechno okolo, stavění si budov téměř kdekoli atd. A MMO je to dle mého názoru neúspěšné. Kolik lidí tady z fora o Mortal Online slyšelo? Podle mě ne moc. A i takový Vanguard měl revoluční prvky a taky to není bůh ví jak úspěšné MMO. Naopak úplně ta nejtradičnější MMORPG jsou veleúspěšná. Bohužel...
  • Já hraju Skyrim tak hodinu až dvě v kuse, než příjde nějaký drobný bug - třeba vypadnutí textury. Během 30 sekund hru vypnu, zapnu a vše je v pořádku. Jak hrozné, že? To je úplná katastrofa!! Tahle hra je absolutně nehratelná!!! *1* *7* *7* *7*

    Vysvětlete mi někdo, proč má někdo potřebu nenávidět nějakou hru? Jasný, je lepší, když svou nenávist koncentruje na hry než na lidi, ale stejně. *1*

    Ode dneška budu nenávidět tetris. Ty kostky v něm jsou až příliš hranaté a to je naprosto nepřijatelné!!! *4*
  • No uvidíme. Jsou i horší enginy - takový engine Oblivionu byl trest boží. *1*
  • Já jsem velký fanoušek série a na TES Online se těším. Nemyslím si, že by to znamenalo konec TES série, jak tu někteří strašili. Samozřejmě doufám, že se nepletu. To ukáže jen čas.
  • Udělat by to určitě šlo. A že to ještě moc není (určitě někde ano, ale my o tom nemusíme vědět) je škoda.

    Třeba v LOTRO je něco podobného, ale je to tam ještě hodně vzácné (pouze v jednom regionu pokud vím) a jde spíše o takový náznak. Člověk zabije něco, to něco má v sobě quest item. Člověk ten quest item aktivuje a má splněný quest bez nutnosti si nejprve quest přijmout a pak odevzdat. Nebo něco typu, aktivuji cosi, to cosi mi dá quest, ten quest rovnou na místě splním a rovnou dostávám odměnu. NPC tedy nejsou třeba. Je to trochu jiné, než to o čem se tu bavíme, ale trochu se to tomu podobá.

    Prostě tu a tam je odstraněn klasický postup: jdu k NPC, beru quest, udělám quest, odevzdám quest u NPC. Už je jen dostanu quest, udělám quest a ten se jakoby sám odevzdá.
  • Prdlajz podezřelý... tohle není žádná revoluce a žádné unikátní nápady nutné držet v tajemství. Tohle jsou věci, o kterých se diskutuje už opravdu dlouho a kdejaký hráč MMO je dávno někde navrhoval na různých forech. Každý, kdo pořádně hraje MMORPG, tohle musí vědět...
  • Tak ty nápady, co tu byly popsány, má snad každý druhý hráč MMO... Takže žádné kopírování GW2 ale prosté vyslyšení logiky věci, kdy je naprosto jasné, co je v současných MMO špatně a konečně si toho začínají některá MMO všímat.

    Instancovaný příběh mají úplně všechna MMO, co jsem kdy hrál.

    O zrušení quest NPC jsem v článku nic nečetl. Je pozdě a mohl jsem to přehlédnout.. ale podle mě to tak nemysleli. Nějaká úkolová NPC budou podle mě skoro určitě. Ty byla v každé hře série TES a není nutné toto měnit.

    Takže tvůj příspěvek je buď prosté nepochopení a neznalost v oblasti MMO a nebo jde o pokus o klasický trolling. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit