Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jn pracuji na tom nekolik let, ale o gw2 se narozdil o tes uz nekolik let vi:)
  • walltar
    Taky mě to napadlo. Třeba někdo kdo pracuje na tomhle odešel z arenanetu nebo naopak kdo ví. Ale je to minimálně podezřelé.
  • Ringwraith
    Tak zas tak jistě to nevíš. TES MMO je prej ve vývoji několik let, třeba měli jen stejné nápady.

    A třeba jsem jen naivní. *1*
  • Spades
    Tak rozdělování XP v partě jsem vždycky nesnášel...
    Je to nehorázná blbost. Už jen proto, že to nutí hráče expit solo...

    Pochopitelně by měli XP být regulovány lvlem, takže když zabijete (nejspíše s pomocí) high lvl potvoru, tak dostanete míň XP jak z stejného lvl.

    Loot bych pak samozřejmě rozděloval, ale spravedlivě. Když z potvory vypadne 5 zlatých a 3 látky, tak prostě zlaté na půl, a látky tež. Lichá látka třeba leaderovi... atd
  • Ringwraith
    Tak já o DF v zásadě jen vím, že to mělo být extra hardcore, pak že to nebylo nic moc a teď, že se chystá DF 2.0.

    Z toho jsem soudil, že to asi nebude instancovaný.

    Jó, ty doby, kdy jsem hrával Lineage 2 a raid bossové byli normálně ve světě volný pro všechny a měli +-24 hodin respawn jsou už dávno pryč. Tehdy jsem třeba viděl, že nějací joudové ve městě dělaj random party na RB, a tak jsem vyburcoval klan, že to rychle poskládáme sami a vyfouknem jim to. A tak jsme naběhli, zabili, vydropovali a joudové mohli jen cry more.

    A pak jsme se cítili jak extra kingové. A někdy jsme my zase byli ti joudové, co dělali cry more, ale to prostě k takovým hrám patří.

    Nebo jsi enchantil bazuku a prdla it na +6, plameny žádný, luk nikde, v invu krystaly a cry more. Ale jindy ti zas vyšla a byl jsi king s ohnivým lukem. A pak někdo naenchantil na +10 a byl king on. A pak další na +16 a ty jsi čučel jak z jara jak to dělá.
  • walltar
    Počkat počkat zdá se mě to nebo tu někdo kopíruje Guild wars 2? *8*

    Zkušenosti za zabití monstra .... check
    Zrušení quest NPC .... check
    Instancovaný příběh má GW2 taky i když to mají i jiné MMO

    Btw ... neviděl sem v článku slovo inovace? Nebylo by lepší ho změnit na klonovace? *7*
  • Spades
    Tak samo to mělo Diablo 2 - Vlezl si do lokace s Q, a hned si ho dostal
  • Ringwraith
    No tak neříkám, že UO nikdo nehraje.

    Ale pochybuju, že by hra s jeho mechanikami měla dneska masový úspěch. Ale třeba se to ArcheAge povede.
  • Mechwarrior_bw
    takže koncept vzájomného priživovania sa má byť receptom na "nehoráznu neprávosť" keď expy získa hlavne ten kto potvoru zabije ? rozumiem tomu správne ? :)
  • proč jiná doba, já uo pořád hraju
  • walltar
    Tak DF2 bude určitě pecka ..... za evropské peníze. *1*

    BTW ... ale hru která by byla jako DF a jako EVE ... v tom že by si f DF vzala to že je to full loot fantasy a z eve to že sou tam bezpečné a nebezpečné části bych si zahrál. Hrozně mě chybí Full loot MMO které by bylo zaměřené trošku víc na PVE než všechny co sou. Aby člověk mohl riskovat kdyby chtěl ale když by měl chuť mohl ny hrát v bezpečí. Podle mě nejlepší část mojeho času v eve byla doba kdy sem jako člověk co žil v bezpečné části letěl do těch částí kde bylo plně povolené PVP. Ale v DF mě to vyloženě vadilo sem někdy neměl chuť se otáčet přes rameno jestli mě někdo ve 100x lepší výbavě nekruhne a já budu muset zase znova shánět všechno.

    Jinak DF pokud vím je už od vzniku bez instancování (pokud nejsou instance na high levelu). Ale ta hra prostě stála zaprd.
  • Ringwraith
    Už před mnoha lety, když vyšel Vanguard se v recenzi recenzent divil, že tam není instancování.

    Takže ne, dnes už neinstancovanou hru nikdo neudělá.

    No možná Darkfall 2.0, to je prej HC.
  • Líbilo by se mě MMO bez instancování, fázování...myslíte, že někdo takové udělá? A pořádný jatka o itemy :).
  • Když už mluví o těch questech, možná by nebylo špatné podívat se ke Gothic 3 (nevím, jestli to mají nějaké jiné hry taky tak). Tam si tak putujete krajem a vidíte páreček Funících monster. No co uděláte, zabijete je. Přestože nemáte vzatý q, hra vám po zabití všech monster vypíše hlášku: Zabí funící monstra splněno, 5000xp získáno, reputace s tímhleatamtím zvýšeno o 5. Jakmile se pak rozhodnete jít do města, pokecáte si s lidmi a ten, který by vám ukol zadal, vám dá peněžní/nějakou jinou odměnu popřípadě ještě nějaké expíky navíc za informování.
    Nevím, jestli by to takhle šlo udělat v MMO, ale pokud jo, divím se, že to ještě nikdo neudělal.
  • Doufám , že ten obrázek je jen ilustrační a nemá s TESO nic splečného . Krystova noho ...tohle .
  • Hairy_Ass
    Pořád nevím, proč bych se na tuhle hru měl těšit. Napadá mě maximálně lore, ale to je asi tak všechno. *9*
  • the elder scrolls online je uz aj tak najvacsi trest pre fanusikov serie
  • Ringwraith
    Jiná doba...
  • Keyz
    Ve hře Ultima Online dostal loot ten kdo ho sebral :)
  • Me osobne trestaji uz jenom tim,v jakem(na jakem?) enginu to bezi

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit