Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • JJ ve zkratce: Běhej tak dlouho po světě dokud nepotkáš druhého hráče... Zábava na dlouuuho....
  • Je tam nejaka forma multiplayeru?
  • smejki
    čti pořádně. Lukášovi bylo zatěžko vyhodit i zbytečnosti jen proto, že si je mohl prohlížet.
  • grinderman
    989kc + postovne, na games
    http://shop.tiscali.cz/pc-the-elder-scrolls-v-skyrim-4494

    případně 30 liber (cca 850kc + postovne) na game.co.uk
    http://www.game.co.uk/en/the-elder-scrolls-v-skyrim-88094?pageSize=20&searchTerm=skyrim
  • smejki
    Ve všech TESech i Falloutech to bylo nepoužitelné a vhodné tak maximálně k očumování volasní postavy. Joe, já vím, že jsi jen troll
  • horak.ada
    11 days till 11 11 11 *14*
  • Taky jsem takhle nadával když vycházel Zaklínač 2....
    Už jsem tady psal jednou že každý rok si říkám jak se budu průběžně učit a nakonec to skoro nechám na zkouškový... Tentokrát se učím průběžně!! *16*
  • grinderman
    Minuly rok jsem nedal zkousku z makra kvuli F:NV, letos nejspis nedostanu ani zapocet, protoze Skyrim vychazi uz v listopadu. Proc sakra museji ty hry vychazet zrovna v tomhle obdobi?
  • RAAM
    po tomto clanku me skyrim velmi laka *4*
  • Merwis
    Spíš mám pocit, že to Lukáš myslel tak, že je těžký vyhodit ty zbytečnosti z inventáře, protože se (kromě klasickýho "ono se to ještě možná bude hodit") na ně tak hezky kouká ;)
  • pkart
    Podle mě TES je hodně o takových maličkostech. Proto to ty lidi baví, ty možnosti... které umocňují zejména pluginy ;)
  • Zní to přesně jako hra co chci aby mne na chvíli odtrhla od učení ve zkouškovém a zabavila v dlouhých zimních večerech... Minulý rok to bylo FNV - Pravda neočekávám až tak kvalitní naraci, ale vem to čert!! Já chci něco na relax a nemusí to být zrovna filozofické dílo *5*
  • Jen doufám, že tu půjdou nasazovat různé kápě / pláště i přez zbroje ( toto je jen příklad ).

    Vím, že to jsou jen maličkosti, ale i taková "kokotinka" ten zážitek dokáže zvýšit ;-)
  • proc ?
  • to snad né
  • To nějak půjde... jen na to Lukáš nepřišel :-)
  • BoB.2
    Nemožnost vyhodit věci z inventaře?to snad ne to tam bude na konci hry strašnej bordel
  • jnsCZ
    A animace běhu do strany, která vypadala jako snaha o moonwalk ve fuseklích na ledě, to se dá přehlédnout?
  • MidnighT91
    V oblivionu jsem third person zapnul jen jednou, z mýho pohledu byl pro normální hraní naprosto nepoužitelnej ale jestly tobě vyhovoval tak už mlčím...
  • RickyMatew
    Ještě jedna otázka kolik bude Skyrim pruměrně stát? Já hry Moc nekupuji , protože na to tolik na utracéní nemám , takže často stahuji ( Ano nemá se to ale co se dá dělat ) Ale tahle hra opravdu láká takže se rozhoduju mezi Skyrim a AC: revelations.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit