Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jestli se zohlednuje pri recenzi delka vyvoje a odklady, tak to si pockam na recenzi Kingdom Come :-D
    • Pouze výsledná kvalita
      • tak to určitě
    • Pouze vyýsledná kvalita
    • star citizen tady nejspíš dostane 0, ovšem nutno podotknout že zasloužene
      • 0? a za čo? ak všetko spravia tak kludne moze byť 10/10
      • star citizen je vyvoji par let, koukni jak dlouho trvaly gtačka nebo podobny jiny velky hry, ignorante
  • yenda1
    Recenzent má svůj názor, má na něj právo a nikdo mu ho nebere.

    Já jsem rád, že jeho hodnocení odpovídá jeho vkusu = "hře" The Order: 1886 dal 8/10.
    Pro mě osobně je jeho názor irelevantní. Vlastně až tak není. Když hodnotí nízko je velká pravděpodobnost, že se mi hra bude moc líbit. *1*
  • Fordzy
    Olejník se bude muset přes vánoce schovat do kalhot Karla Drdy a přečkat tam hněv návštěvníků téhle diskuze. *15*
  • Malleth
    Nenechte se recenzema odradit. ICO taky dost "kritiků" i hráčů nepobralo a Last Guardian je zatim i přes pár přešlapů nejsilnější zážitek z týhle generace.
    • ICO 90
      SotC 91

      Ok...
      • Femto
        Už jsi unavující, vrať se s CRPG a čti si tam brakovou fantasy. Co říkáš?
        • Kdo se tady baví o RPG? Co to sakra meleš? Je asi fakt čas nasadit nějaký prášek, možná pak s tím tvým schizofrením druhým já delem dostanete i vycházku.

          A přitom by stačilo se uklidnit a přijmout fakt, že tahle hra-nehra prostě na víc jak 7-8 nemá. Určitě by se ti ulevilo a nepůsobil by si jak ubrečené děcko z psychiatrické léčebny, které někdo nutil hrát nějaké brakové RPG. *7*
      • Predator2
        Ten příspěvek, na který jsi teď reagoval, byl na tebe asi příliš složitý :D
        • Jistě. Hodnocení 90 a 91 znamená, že to kritici nepobrali. O chápání bych být tebou radši pomlčel. *15*
  • Jako sorry, ale pokud Trico půl hodiny čumí na sloup a mně to přesto nedojde a hodinu poskakuju jinde, jsem asi trochu natvrdlej. Tolik k recenzi. Ta hra má své chyby, ale je natolik unikátní a jiná, že si zaslouží veškerou pozornost.
  • Férové pointy, sdílí je například i Jim Sterling, ale stejně hru koupím (ve sběratelce). I ti, kteří tuto hru kritizují z technické stránky uznávají, že má srdce. Což je to co od ní chci. Koneckonců i ICO je herně dost kostrbaté... a SoC občas taky. A obě jsou to hry, které jsem nehrál v době vydání, ale v průběhu posledních čtyř let. Je rok 2016, ale to neznamená povinnost řídit se nějakými designovými principy. Asi by The Last Guardian byl lepší s příjemnějším ovládáním, responsibilnějším AIčkem a lépe signalizovaným level designem... ale dokud má srdce dokážu odpustit hodně. *5*
    • "signalizovaný leveldesign" ?? tím jako myslíš to, jak jsou v nových tomb raiderech všechny římsy na které se dá vylézt posrané od ptáků, aby vyloženě řvali do celého herního světa "hej, hej ty, ty, ano ty, ty hloupý hráči...TADY! TADÝ! tady se dá vylézt!" ??
      • Co jsem pobral, tak v případě TLG to má opačný problém - spousta míst vypadá, že by se tam mělo dát dostat, ale nejde.
        • za mě určitě méně rušivé než když všechno interaktivní svítí nebo bliká nebo je to trapně "ošoupané" ....jakoby tam snad lezli lidi pořád *13*
    • Ronox
      Asi tak *4*
  • oVer9000
    Já chápu, že může bejt někdo mírně zaskočenej tim, jaký hodnocení Honza dal, ale je to jeho hodnocení. A argumentovat tady zahraničními (americkými) weby, kde to chválí? Tam si nedovolí něco od Team Ico zkritizovat. A jejich víra v ten tým je stejně slepá jako ta v boha... :D

    Tim nechci nic namítat proti náboženství, ale v USA takhle funguje všechno, přesně, jak o tom mluvil Patrik Špaček ve Fight Clubu 297. Je tradice něco chválit a kontroverze vyjadřovat opak...

    A ta stupnice hodnocení, co si tu mnozí vymýšlí je přinejmenším úsměvná. Ale žádná taková neexistuje. Každej z games myslí za sebe..eh..pravděpodobně... je to moje teorie. A možná právě proto občas padaj takový extrémy jako 8/10 pro hloupý (dle recenze) Watch Dogs 2.
    • a to je problém s číselným hodnotením.. keby nedali vôbec nehejtovali by až tak.
    • Morraw
      Lidi jsou tu prostě z recenzí a čísel šáhlí. Když to není podle nich, tak je problém. Chvála zahraničmínu EG, který zrušil číselná hodnocení.
  • Hru jsem ještě nehrál, ale na "neposednou" kameru čtu nářky odnepaměti, bylo to snad u každého Tomb Raidera nebo Prince. A nikdy jsem s kamerou neměl problém. Takže jsem na podobné klišé postupem času skoro až alergický.
  • jen bych chtel vsem zucastenym osvetlit kam to dnes dopracovalo bodove hodnoceni, takze..
    1 - blbost
    2 - blbost
    3 - blbost
    4 - blbost
    5 - blbost
    7 - blbost
    8 - blbost
    9 - dobry
    10 - super
  • up_er
    Tak Honza ses s tím teda nemazlil...každopádně je to obhájený a s koupí určitě počkám. Díky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit