Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Nečekal hrál v roce 2013 😃😆🤣

  • frank.horigan

    Ta kompilace shaderů je na prakticky každé hře využívající low-level-API jako je Vulkan nebo DX12.

    Zapni si třeba Calisto Protocol. Ano, zde je to naprd, trvá to dlouho. Ale pokud jsi čekal 10let, vydržíš ještě hodinu, přemýšlej...

  • ALHAZRED
     Protože řekl Jack ??

    Všude jsou doporučený požadavky max 16Gb, nojo ale když musíš mít ještě zaplej FIREFOX a ktoví jaký píč... tak to bude i 64Gb málo...

    Když zapínam TLOU tak restart PC aby se uvolnila paměť a pak to de a nepadá, no ale někteří pokročilejší uživatelé, PC ani nevypínaj...njn nová doba 16Gb nestačí...

    Pokročilejšího uživatele poznáš podle toho, že sice neví co je to virtuální paměť ve Windowse, ale má 64Gb RAM...😬😛

    Já mám staršej kompl DDR3, a do toho už vrážet nebudu...  až sestavím nový...pak dám 32Gb, 4 x 8Gb a neptej se mě proč ...😂

  • Jack1947

    Ovládání je celkem v pohodě jen je vidět že to je primárně konzoloidní hra. Můžeš si zapnout soft aim assist. Njn sice pc gameplay ale, rychle se otáčet a střílet na více nepřátel takové konzolidnější byt to nikdy nebyla úplná rychlá střílečka :P

  • Jack1947

    Safra zrovna UNCHARTED4 jsem vyloženě kupoval s AMD 5800x3D a ono to je nic moc port :/ (ještě jsem nehrál)

  • Jack1947

    GAMEPAD by měl být základní herní periferie ! vedle myši a klávesnice samozřejmě👍🙂

  • Jack1947

    DOkonce tam hry zamrzaj a padaj do dashboardu 😄😁

  • Jack1947

    Vyjímečně souhlas jen bych osobně zvýšil hodnocení :)

  • Jack1947

    Prý podobné boty měl i Horizon Zero dawn... ale vzhledem k tomu že jsem měl pc kde to padalo i pod 30fps... mě to až tak moc nezaujalo 🤔😦

  • Jack1947

    Jo CYBERPUNK 2077 HDR ultra rtx ted na novým komplu je super! 😎😜🤩

    To si snad dám i znovu! pář v roce 2020 kdy mi to pomalu v cutscénách padalo k 8-15fps na 770 bylo fakt o  život 😁😂🤣😄

  • Jack1947

    Ta kompilace shaderů je na 🤜👊

  • Jack1947

    Jé taky mám 5800x3D supr procák 👍

  • Jack1947

    16gb už je fakt na dnešní dobu málo. Navíc zrovna paměti nějak citelně nenarůstali ba naopak. Jasně já mohl, ale protože jsem jel na 16gb na starým pc, vzal jsem 64gb do nového DDR4 (DDR5 moc drahé a pokud nejedem i nejnovější CPU zbytečné) nemůžu bejt radši... ono systém i otevřený FIREFOX něco spapá.-. dojel jsem max na 75% 🙂😉

    Ono stačí i nějaké rychlejší 32gb když nejsme blázni nojo 64gb už je dražší a to mám to pomalejší verzi páč by jinak kompl přesáhl mé finanční možnosti 😁😄 Néé fakt 16gb už bylo málo i před pěti lety. Nětkeré náročnější hry fakt snadno nebo vůbec nerozběháš 😵‍💫😵

  • Jack1947

    Pc verze se moc nepovedla tojo, ono aby některé hra jela na uLTRA RTX jen s 4080+ grafikama je na hlavu!  i když tady se osvědčí mít VRAM aspon 10gb + což může být i v budoucnu dobré ☺️🙂

    Jo ve finále jsem si to v celku užil, na HARD až na tu nemocnici na konci (hezká vzpomínka náprava pokažené chutí nemastným serošem)

    Opravdu to bylo až nesnesitelně těžké 😬🤯😲😧😔🥴😵😵‍💫 jako, dalo se to dojet až sem a pak s 5 náboji v revolveru-  to se fakt nedalo těch vojáků tam bylo nejmín 30. Opakovat určitou  část jen kvůli poslední misi(snížením obtížnosti)  to fakt ne (ještě že existují trainery)

    Grafika s HDR dobrá jen... některé textury působili zastarale. Jinak PARTI byla dobře provedená to bez debat. Po chvíli oddechu jsem si zopákl i Left Behind, který nestoudně v seriálu zkrátili. Kdoví, třeba bude TLOU2 a já si zahraji pokračování... i když mě Abby a pomstou posedlá Ellie zas tolik neláká imho.

  • frank.horigan

    Tak tomu věř, recenze co se opírá pouze o technický stav je velmi ošemetná věc. Technický stav se časem zlepší, HW hráčů se (brzy) zlepší.. A recenze zůstane v tomto stavu na netu viset nafurt.  Značně neobjektivní..  Myslím, že i sám recenzent tohle tuší.

    Carliku jo vážím si toho příspšvku, a dočetl jsem ho i do konce. Přístup vývojářů byl v prezentaci PC verze dle mě hodně laxní a plno hráčů si tak opravdu výjimečnou hru neužije, protože nedůvěra atd atd a už se k tomu třeba nevrátí. 

    Vyjde pár patchů, ty snad trochu vychladneš, možná už budeš mít i tu RAM dokoupenou a pořádně si to třeba užiješ (to platí i pro Inqusitora) .-.    Já zrovna teď dohrál, a nesmolte mě, protože vám řeknu, jak to skončilo :)))


  • ALHAZRED

    Tak, teď jsem spokojenej, jede to krasně 3072x1728 FSR2 kvalita, vysoký textury, bez pádu a múžu se vyjádřit ke hře...😂

    Už jsem s Billem a moc se mi to líbí, už vím, čím se inspiroval Dying Light...doufám, že na PC bude aj dvojka !! 😎

  • ALHAZRED

    Tobě taky a hezké svátky...😍😉

  • ALHAZRED

    Jojo, lehce sa řeší problémi, když si vygooglime jak na to, jenomže pokud má člověk přijít na něco sám...že, víc trápení, jak hraní, a stojí to za to ? A proč? Protože ten TLOU optimalizovali na ty nejlepší a nejdražší stroje? No a pak přijdou na řadu ty ostatní... tak to JE...

    BTW, jestli bude tahle cenová politika hw pokračovat, tak upřednostním ňákou streamovací službu, já totiž nejsem ochotnej vyblít 2000+ € pro ňáký TLOU... a ktoví jestli ještě ňákej, novej kompl koupím...NECHCE SE MI...😬

  • Dohráno a bez pádu. 

    Příběh parádní, hra pěkná jen docela krátká. 

  • Taky ti přeju hezký víkend. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit