Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jasně no to dává smysl. U ostatních her to problém není ale zrovna u TLOU lidem odešla mozkovna... ještě k tomu v tak velkém množství (: 

    Btw. miluju ty procentuální odhady trollů... vždycky je to 90% :D

  • Přátelé já neshazuju problémy jiných jen proto, že mi hra běhá parádně. Taky jsem se svým PC řešil spoustu problémů, ale zdárně vyřešil. 

    Jen tvrdím, že z 90% je problém mezi klávesnicí a židlí. Toť vše. 

  • Kvůli deus ex mankind divided jsem si nastavil virtuální paměť na SSD disku ze 4 na 64gb.

    Od té doby mi hra jela jako víno. Možná proto mi jede i TLOU1 jako víno. Nevím, ale za zkoušku to stojí. 

  • ALHAZRED

    Hele hoši, většina příspévků tady stojí za...😱😛

    Ale, já sem dostal nápad:

    Ano, tahle hra je nepochybně náročná na RAM, doteď mi 16Gb bohatě stačilo, ale teď už NE. Né proto, že by tohle byla opravdu NEXT GEN hra, ale proto, že tenhle port je TAKHLE udělaný...

    Takže: Můj systém mi přiradil automaticky 4Gb virtuální paměti, což je málo, tak sem si ji zvýšil na 15Gb a ejhle, vono to POMOHLO.

    Kto máte jenom 16Gb RAM, koukněte se, kolik máte vyrtuální paměti, a jestli jí nemáte alespoň 15Gb, zvýšte si ji na 15872Mb, musí to být přesně, jinak to blbne, na netu zjistíte jak...

  • ALHAZRED

    Přesně, a když vám to bude náhodou padat, víte koho tady máte kopnout do prd...le..., ptž když to nepadá jemu, tak nemůže NIKOMU !!

    Další čtyřicátník, co si sám kupuje kompl...akorát IQ na 13...

  • ALHAZRED

    Čeština neni moje mateřština VOLE ...😬😂

    Mimochodem, kámoš má taky 16Gb RAM a 8Gb VRAM a hraje to už po druhé, bez pádú...no jo, ale tady je to samej IT inžinýr a hlavně češtinář. Když nejsou argumenty, budu rýpat do GRAMATIKY ŽE, ptž tomu rozumím...😛

  • Cituji: "akorád" 

    jestli máš PC ve stejném stavu jako svou mateřštinu, tak se ani nedivím :-)

  • Jsem skoro u konce a hra běžela zatím bez jediného pádu. Krásně plynule. Je parádní!!! Nenechte se odradit místními trolly. 

  • Inquisitor

    Tohle nemůže nikdo myslet vážně. Tomu nevěřím:D

  • Chvilku jsem si myslel že by to mohl být troll ale nejsem si tím úplně jistý. I kdyby to troll byl já se u jeho příspěvků docela bavím a přijde mi že to chvilkama Frank ztrácí hlavně když mu dojdou argumenty.

  • Inquisitor

    Proč s ním ztrácíš čas a energii? Ten se přišel očividně bavit trolením. Nekrmit!

  • Ty tu svou zabedněnost každým příspěvkem posouváš na další úroveň... to je něco neskutečného. Dlouho jsem něco takového neviděl. Wow.

    Jde o recenzi na hru která dostala 6/10 kvůli špatnému technickému stavu na PC tak se to tady rozebírá. Jenomže jsou tady v diskuzi lidi kterým hra funguje a zasekla se jim hlava v zadku a nedokážou pochopit že existuje velká skupina lidí kterým hra nefunguje a proto si ji nemůžou zahrát i když splňují HW požadavky. Což znamená že je hra špatně optimalizovaná.

    Je hezké že předpokládáš že jsem hru nikdy na PC neviděl ale bohužel se pleteš. Jde vidět jak špatně snášíš oprávněnou kritiku na hru kterou tak miluješ. Hra mi často padala a měl jsem problémy s propady fps proto jsem si ji ani nemohl zahrát i když jsem chtěl a na hru jsem se dlouho těšil. Hru už v knihovně nemám a dostal jsem za ní peníze zpět a zkusím to s ní o pár měsíců později až dostane péči kterou očividně potřebuje protože s ní májí problém tisíce lidí. To ale neznamená že nemůžu přispět do téhle diskuze a varovat lidi kteří třeba váhají s koupí a říct jim že je dost možné že jim hra nebude fungovat i když splňují HW požadavky protože se to děje a děje se to ve velkém.

  • frank.horigan

    Je to o recenzi na hru a zatím se tu o hraní bohužel prakticky nikdo nebaví. 

    Já hraju a říkám co vidím, ty jsi tu hru na PC nikdy neviděl. 

  • Ta zabedněnost z toho tvého příspěvku krásně číší a už není třeba nic dodávat :) Děkuji... tím si jenom potvrdil to co jsem psal v mém předchozím příspěvku do diskuze kde se hlavně řeší jak je hra špatně optimalizovaná.

  • frank.horigan

    Hele já nikde chybu nevidím, je prostě jedno jak to jede nebo nejede. žili jste bez té hry 10let, tak prosím plynule přeskočte něketří a zapomeňte na ní. 

    Pokud tě ta hra nezajímá, tak prostě proboha nelez na fórum o té hře jen abys bez osobní zkušenosti všem vysvětlil jak to jako nefunguje lidem, co to už skoro dohráli. Kdyby mi to nejelo, tak to taky asi nehraju.

    Netroluj tu, to fakt tak na průplesk(promaz).

  • *facepalm* Jasně... můžou za to lidi kterým do teď ostatní hry fungovaly bez problémů. Nemůžou za to vývojáři kteří odflákli PC port. Ohánět se Cyberpunkem je taky nesmysl protože i ten byl špatně optimalizovaný. Taky mi při vydání nefungoval a teď už si ho zahraju úplně bez problémů na stejné sestavě jakou jsem měl v den vydání... ale jasně... chyba byla u mě a né na straně vývojářů kteří hru špatně optimalizovali. (Použil jsem hodně sarkasmu...kdyby náhodou) 

    Jak jsem už psal lidi jsou strašně zabednění a nebo se do hry tak zamilovali že budou házet problémy na všechno ostatní i když to jsou totální nesmysly protože jim láska ke hře nedovolí uznat chybu a budou se jí zastávat hlava nehlava a dělat ze sebe hlupáky. Já chápu že láska dokáže s člověkem udělat divy ale nikdy bych nečekal že narazím na někoho kdo se zamiluje do hry.

    Já už končím protože to opravdu nemá smysl. Ty si budeš tvrdit pořád svoje a házet problémy hry na lidi. Je to celkem smutné že někteří mají tak málo pochopení ale "It is what it is" :)

  • frank.horigan

    Ano port mě osobně zklamal tím, jak jsou tam některé věci udělané/přehlédnuté. Já i kolega hrajem na sotva průměrných PC (s hodně RAM), a kromě drobných dropů při navštívení nové lokace atd nic nic nic nic špatně. Ani jeden. 

    Věřím, že to hodně lidem dělá problém, blbé ruční nastavení grafiky na slabém PC, ovladače, přeskočení kompilace, slabý CPU (pak můžeš s grafikou šermovat jak chceš), starší verze Windows, jakýkoli další problém na pozadí v konkrétním PC.

    Možností/kombinací je milion. Trochu (hodně) mi to připomíná "Cyberpunk gate".  Někomu ranná verze jela, někomu blbě. 

  • Hra mi bohužel často padala což byl asi největší problém. Záseky/propady v fps byly taky časté a párkrát se stalo že jsem měl špatně načtené textury. Po aktualizacích bylo těch propadů fps méně (stutters) ale hra pořád padala takže jsem ji vrátil a zkusím to za pár měsíců znovu. Po posledních zkušenostech bych řekl že se opravdu nevyplatí hry kupovat hned v den vydání.

  • Já ti ale věřím že si hru opravdu prošel. Nikde jsem nenapsal že ti hra nejede a dokonce jsem tady několikrát psal že je fajn že vám hra funguje ale nemůžeš díky tomu shazovat problémy ostatních lidí kteří je očividně mají. To ty máš problém pochopit že existuje velká skupina lidí která splňuje HW požadavky a stejně mají plno problémů a proto steam teď vrací peníze bez ohledu na odehraný čas. Hra je špatně optimalizovaná... ten port na PC je prostě odfláknutý. Ty si ten co se zasekl a nedokáže uznat že je hra ve špatném stavu jenom proto že tobě hra funguje. 

  • Jen pro zajímavost. Lišíme se u sestavy výrazně pouze u GPU. Jaké konkrétní problémy vám brání ve hraní? Ve vašich komentech jsem to nějak nenašel. Nejde spustit, padá, nízké fps. U mě vytížení VRAM téměř na 12 GB (což je u 4070Ti max.), při přepnutí grafiky High/Low to škáluje (fps). Za mě je prů... opravdu ta velikost VRAM a její neoptimalizace ze strany výrobce portu. A co ty nové patche, nezabraly (měly toto řešit)?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit