Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Derp_1337

    Tak recenzent hodnotí hru v takovém stavu, v jakém je. Jestli hra nejde správně na většině současných PC konfigurací, tak někde je očividný problém.

    Ale až vývojáři opraví (všechny) problémy, tak by si hra snad zasloužila přehodnotit.


    A myslím si, že to byla dost velká chyba od vývojářů, že do hry přidali možnost "přeskočit" kompilaci shaderů. Zadělali si tím na spoustů problémů.

  • frank.horigan

    Nesmysl, musíte mít jakoukoli kartu ideálně s 16GB VRAM.

    To je i bazarový RX6800 a půjde to ok. 

  • frank.horigan

    Koukni výše.

  • frank.horigan

    Ačkoli nejsem vývojář, a ani Zlobivý Pes a NEpovažuji tento port za dobrý, mám potřebu se vyjádřit a třeba to někomu zachrání zážitek.

    Protože TloU je jedna z nejpůsobivějších a nejemotivnějších her vůbec.

    Podotýkám, že jsem vyloženě PCčkář.

     A)  JE to nextgen hra, v pohybu tak vypadá, je náročná, je převedena z PS5, což není ořezávátko i když to tak mnoho PCčkářů vnímá. Jeho (V)RAM a disk jsou z toho nejrychlejšího co se dá do PC pořídit. A tak to logicky není v každém PC a TUDÍŽ počítače musí mít plno částí hry nahráno přímo v paměti - narozdíl od PS5.  Všichni chceme nextgen hry, protože konzole brzdí vývoj blabla, a když je tu nextgen hra, všichni kňučí a bombardují to na Steamu.            B::::) Nechejte dokončit "kompilaci shaderů" do konce, i kdyby to trvalo hodinu !!!!    Čekali jste na to deset let a teď kvůli tomu, že mnozí nevydrží hodinu navíc hru vracejí a vyřvávají jak pominutí. Po přerušené kompilaci se hra sice nastartuje, ale brutálně dropuje a padá a to je podle mě ta největší chyba vývojářů.. Jedině tohle opravdu podělali, pokud by kompilace musela být dokončena, hejtů bude čtvrtina.            C) Hra se dá i na HIGH hrát na 8GB kartě, jediná podmínka je mít hodně RAM !!!  Je potřeba jedno, nebo druhé. Buď 8GB karta a 32GB RAM, nebo na 16GB 6800XT to pak v RAM bere sotva 11GB operační RAM.  A RAM jsou nejlevnější v historii, místo refundu dokupte na 32GB a bude to dobré.         D) Zaslechnul jsem výtky, že pomalejší 6jádrové CPU hra využívá na 95-100%,,  a já se ptám, v obchodě jste snad kupovali 90% procesoru nebo procesor celý??? To, že hra efektivně využije 100% procesoru NENÍ vada, to vy přeci chcete, ale nejste na to jen zvyklí. 


     Snad to někomu pomůže změnit názor, vývojáři podělali start přelomové hry a dost možná je jim to jedno - mají vyděláno 100x. Ale dobře vypadající náročná hra, navíc s úžasným obsahem není nutně špatná hra. 

    Pane recenzente 6/10?   

  • Přiznám, že jsem zklamaný. Konzole nemam, na TLOU jsem čekal deset let. Zahrál jsem si dvě postapo hry (plus deskovku Kolonie:-)), dojel jsem teď seriál a hned se chtěl pustit do hraní...a teď se peru s technickými problémy.

  • Hidden

    Ze si nektere hry na prvni spusteni kompiluji shadery neni zase tak neobvykle. Nektere to primo priznaji a nejpozdeji do par minut je hotovo, nektere to delaji "potajmu", kdyz to zvladnou dost rychle. Ale aby si hra kompilovala shadery desitky minut, tak to uz chce notnou davku drzosti autoru portu a tak nejak to o jeho kvalitach rika vse.

  • Derp_1337

    No ten technický stav je opravdu katastrofální. A pro nastavení grafiky na "Ultra" musíte mít minimálně RTX 4080. Jenže s takovou grafickou kartou očekávám mnohem lepší výkon a obraz. To, co se objeví na obrazovce, tomu neodpovídá... 😠

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit