Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PS3 na the last of us a watch dogs :-)
  • Veskoslav
    Po zkouškovém mám "zamluvené" PS3 a tuhle hru dom, tak nechť se ukáže, zda-li si zaslouží být v síni legend herní scény:)
  • Robotron3
    Si polož otázku, chceš si zahrát teď, nebo až ke konci roku? *3*
  • regant
    je to škoda že je to jenom exkluzivita... ale co se dá dělat? konzoli si koupit nemůžu tak aspoň budu rád, že se občas v té hromadě assassíno a cod sraček najde zlatý prsten
    a třeba za pár (desítek) let, kdy bude 4k rozlišení běžná věc, vyjde tahle hra v hd edici na handheld :D
  • hmm a co ted :/ novou grafarnu na Watch Dogs nebo PS3 na The Last Of Us?
  • Robotron3
    Sony Naughty Dog podporuje už od PS One a nikdy neudělali hru mimo Playstation. Prostě jim ta spolupráce vyhovuje. Buďto si koupit / půjčit PS3, nebo se s tim smířit *3*
  • tobe titulky nepomuzou na vas je to moc slozite.
  • Robotron3
    Hurá, tohle studio si ty desítky zaslouží. Už teď se těšim, s čím pak přijdou dalším :)
  • Kdybych PS3 měl, Last of Us bych si asi koupil (i když mi hratelnost i příběh připadají jako něco, co v poslední době vídám v různých obměnách hodně často).

    Ale jelikož mám jenom PC...
  • Nasr*t... Přečetl jsem si Cestu od Mccartyho a to mi bude stačit. *2* (To že po nocích brečím do polštářku, že to neudělali na pc, je už druhá věc)....
  • 1/10 dejte sve inteligenci, za to ze neumite pochopit proc hra od Sony neni na PC.
  • Malleth
    Až na to že to nemá s neschopností nic společnýho.
  • Miserius
    Hanba vyvojarum za vytvoreni dobry hry...to jsme to dopracovali...Kor kdyz ty krabicky stoji 3-4 litry
  • Vyvojarum bych dal 1/10 za to, ze to nejsou schopni udelat pro PC. *2*
  • Hanba vývojářům ? Bohužel pro tebe,oni nemůžou rozhodovat na jakou platformu hra výjde jelikož Naughty Dog patří Sony tak Je to jasná Exkluzivita *3*
  • Miserius
    Jo
  • Má to české titulky?
  • To je silně roztahaný text, který vlastně neřekl nic, jen to, že je to dobrý. Last of Us je nicméně další must have hra na PS3. :)
  • Miserius
    Tak to jsem rád za recenzi a za tohle hodnocení i tady, tady to hned znamená víc než ... vedle. Myslím že každý kdo nějak víc hraje a má PS3 si o hře udělal obrázek už před nějakou dobou...na tu hru čeká skoro každej... Bohužel jak je to exkluzivni a povedeny, o to vic jsou slyset ty hlouposti od lidi to pomlouvaj na plnej úvazek. Můžeme se jim jen tajně posmívat, jelikož většinou nadávaj, protože si to nemužou zahrát... Už se na to těšim, uteče to jak voda a budem si vesele pařit i my, nehledě na náš "Games.cz gang" co se tu už teď vytváří na multiplayer *15*
  • smejki
    bude livestream

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit