Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejdou mi rozbalit olejovky otvírákem, budu to muset vypáčit nožem *13*
  • nenene.. to i ta moje stara HD5770 je proti PS3 delo. Watch Dogs pekne na PCdle :)
  • Nebudou, leda pomocí online streamingu.
  • chmmm :) ne ze bych na to mel ted cas, ale dobra otazka :) asi zacnu sledovat inzerci na PSko.
  • Určitě ne, byli by sami proti sobě :)
  • Doufam, ze budou hry z PS3 kompatibilni s PS4 :)
  • Baldur52
    Ani jsem na ty recenze nečekal, PS3 bundle objednaný. TLOU už prostě ten pomyslný jazýček vah nachýlil definitivně.

    btw. ceny starších pecek taky fajn... Připadám si jak při vánočních slevách na Steamu :)
  • Veskoslav
    Podle mě to srovnávat moc nejde. Obě hry jsou aspoň dle mého o něčem jiném. Sice podobné téma, ale v konečném důsledku rozdílné. Takže spíše bude záležet na tvých preferencích.
  • Zase o důvod víc si pořídit PS3 :) ..až vyjde PS4, tak už by mohl bejt skoro zadarmo *1*
  • michelangelo
    Co mi to delate! Vzdyt ted je obdobi statnic a bakalarskych obhajob! A vubec, vzhledem ke kadenci s jakou se hrnou hry, kterym chci dat cas, mi zacina byt jasny, ze si jich zkratka vetsinu nezahraju. Paklize se brzy neobjevi levne zarizeni k nafukovani casu, budu muset proskrtat svuj gaming whishlist :)
  • no jo. Veskoslav aby se neozval.
  • Jake to je ve srovnani s metro ll? čemu dat prednost
  • co to je wut ?..jsi neandrtalec ? de.il?
  • Překvapilo mě, že nebyl v recenzi zmíněn jediný zápor. A to, že se bude často umírat jako zápor neberu, aspoň to bude nějaká výzva, na rozdíl od her, který jdou dohrát s prstem v nose.

    Ohledně toho "multiplayer gangu" tady na games... Hru budu mít 18., dávám si tak dva dny na projetí singlu, den na obeznámení se s MP a pak budu free na zápasy, stačí napsat na PS. Konkrétně mluvím k vám - Miserius, Godofwar, Oktavius, Drakersss a FragmenT.
  • Tak a toto je poslední kapka. Už mám dost toho kolik super exklusivních her vychází na ps3. Než skončí červen, objednávám si konzoli i s touto hrou.
  • holt každý má svuj nazor :)
  • Veskoslav
    Joe. Obsahuje obou tebou zmíněné.
  • Troll nebo imbecil?
  • nahypovaná kravina
  • Hanba tobě že si takový buran.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit