Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • God-of-War
    O tom si muzes nechat leda zdat, chlapce;). Bez brecet do postele a nezavid;)
  • K čemu PS3, když to můžu shlednout na joutupku ?
  • Tak tohle je přesně jedna s těch mála her u kterých na začátku zadržíte dech a u titulků si nachvíli odechnete aby jste mohli jít na multiplayer :). Každopádně škoda jen toho PS3, že už ho nevlastním škoda :(
  • Jen pro zajimavost, co bys desitkou ohídnotil ty?
  • Rhulad
    Až bude funkční emulátor tak my už budeme hrát Last of Us 4 na PS5!
  • Veskoslav
    Ty a zkušený? Nenech se vysmát Jejdásku, tvé "zkušenosti" tady všichni známe:-D
  • Tjn, i když teď mám filmů stažených dost, tak bych se na to stejně jen tak nepodíval.
  • díky
  • Miserius
    Tak to jsi ty s tou Daikatanou, ja porad nechapal co jsi to tam psal a to jsi si asi pripravoval misto pro tenhle koment *2* *2*
  • Ahoj. Prosim te mohl bys mi napsat, kde jsi koupil tu PS3 tak levne ? Dekuju predem.
  • Miserius
    Vysmejete se nam protoze budete hrat to co my uz hrali? Asi teda nerozumim vasemu smyslu pro humor
  • To je desítka na Playstation, to nemá žádnou hodnotu. Třetiřadá konzole... *4*
  • Miserius
    Určitě nebude, Naughty Dog to ted na nejakym Q&A seminari rekl
  • tak co se načekáš :)))
  • Časem ale já se ti směju už teď :D
  • Pokazde co tu hra dostane 10, tak pro me je to vzdy blbost jak prase. Nemuzu si pomoct, ale je to tak.
  • Opravdu škoda, že to nevyjde na PC.
  • Nejde o pocet, ale kvalitu. Kvalitu kvantitou nenahradis.

    Kdo veril Microsoftu, ma ted proste problem. My zkuseni, co uz jsme se s nim nekolikrat spalili a zjistili, ze sice ma silny tah na branku, ale ne vydrz, se jeho produktum vyhybame.
  • Vy jste tragédi :)
  • Nemám PS3 a teď už ho kupovat nebudu. Zahraju na youtube. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit