Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pc se muze jit bodnout nema zadnou takovou hru , pc je mrtve a kazdej to tusi. Grafika jak z budoucnosti to na pc potrebujete delo za 100k aby vam to dalo jako tlou.
    Ale cesi tu budou pindat protoze umi jen krast low hry na pc. A ten krachujici steam ani se snim neohanejte proc se asi neukazi prodeje ze. PC si nemuzete pripojit k 2m tv a hrat na gamepadu to proste nejde a to kul tomu aky ste obezni nerdi liny zvednout prd.l a zasunout to tam!!!
  • Není na PC = nezájem.
  • Ta malá chcipné, že ? ME tobylo hned jasné. Zahrajeme na city a dostanem 10!! Tak se to dneska dela panove !
  • sleepless
    Svatosvatě ti můžu slíbit, že videorecenze bude až na vydání :)
  • Zahraju to na youtube, přece za to nebudu dávat 1200, nejsem magor *8*
  • Zas děláš chytrého?
  • Veskoslav
    A jinak. "Zakázal" bych vydávání recenzi před tím než hra vyjde, protože diskuze pak vypadají jako nesmyslná válka. Většina hru nehrála nebo jenom demo a my, co třeba občas koketujeme s koupí nových her či konzolí, se v podstatě nedozvíme od ostatních nic, protože nemají osobní zkušenosti. A co si budeme nalhávat, čtu Vás rád, ale řídit se jenom podle recenzí je taky nesmysl. Takže případnou videorecenzi nechat prosím na později, ať tam pak můžou hráči psát i své postřehy a zážitky:)
  • 10 ? ale no táák nebuďte hned naměko z malé holky a trochu emocí...
  • To jsem jeste nevidel, nemuzu posoudit. Neco starsiho? Prvni metro ale byl pro me slabsi kus.
  • Drakersss
    Takže vidím že hodně lidí má zájem hrát multiplayer :) kdo chce zahrát napište sem svuj nick můj je Drakersss.
  • Ja na tabletu, je z nej tedy nejlepsi herni platforma? :-) Jinak co je to za upadek a "hrace", ze povazuje koukani na youtube za adekvatni nahradu? To je jako kdyz mladi poslouchaji hudbu pres reprak z mobilu, to je tak straslivy upadek vkusu, ze uz pak opravdu na kvalite hudby nezalezi. A koukam ze tento trend uz se zene i do her.
  • No ale tady nejde o to zda koukas na yt z tv, mobilu nebo pres okno k sousedovi, ale ze je to hra a pokud ji nehrajes tak ztraci vyznam tvorit hry.
  • no nevím jak ty, ale já na YT většinou koukám z pc.
  • Jednalo se o obrovskou náhodu. Paní tuto konzoli vyhrála v soutěži v Globusu a protože vůbec nevěděla k čemu slouží, tak jí inzerovala a já jsem jí objevil na Bazos.cz. Takže doporučuji sledovat tyto servery a z mé zkušenosti se tam den co den objevují takovéto nabídky- nevhodný dárek apod. Namátkou: http://pc.bazos.cz/inzerat/24838066/SONY-PlayStation-3-12GB.php
  • Vzhledem k tomu, že ta hra má hodně filmový kvality, tak to bude úplně stačit.
  • K cemu xbox, pc, nintendo, kdyz to muzu shlednout na YT *7*
  • Jenom slabosi se schovavaji za my a ty jsi nouma, ty to posoudit nedokazes. :-)
  • oktavius66
    No já myslel z těch nejznámějších...
  • Třeba nové metro
  • Hmm, to bych si zahrál, škoda že je to jen na PS3.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit