Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Podle by mohli.. a určitě by nebyli proti sobě, budou potřebovat prodávat předraženej PS4 a když budou lidi vědět, že si zahrajou i pecky z PS3 a nebudou muset čekat na něco spešl pro PS4, určitě po tom skočí mnohem líp a byla by i škoda kdyby nový PS3 hry zůstali jenom na starej konzoli, kterou plánujou časem odepsat..
    Navíc technologickej skok mezi 3 a 4 nebude takovej jako byl mezi 2 a 3, takže se mi to zdá pravděpodobný :)
  • tohle komentovat nema cenu *6*
  • Někde jsem slyšel, že to má vyjít i na ps4, nevíte co je na tom pravdy ? je tomu tak ? Říkám si, na co kupovat dosluhující ps3, když můžu mít rovnou ps4 a hrát tuto gamesu případně na ní
  • Však časem výjde PS3 emulator na PC a konzolistum se vysmejem .
  • no jistě, jak můžete dát takovýhle hře, s moderní grafikou, poutavým příběhem a skvělou hratelností 10!!!

    zatímco takovejch krásnejch indie kostičkovanejch her generickejch existuje a ty tady dostanou jen 7 nebo 8... to je spravednost??!!!

    ...eh, nebo ono je to vlastně opačně :D
  • Gamepad ma ps3 dobry.
  • koridor, koridor, plácek, koridor, koridor, plácek = 10/10?
    Vraj tá holčička nemá ani vlastnosti sidekickov z Daikatany, pretože enemáci jú vôbec nevidia.
  • Tohle je krasny a jasny dukaz, ze na vykonu hardware nezalezi. Kouzlo dobrych her spociva v necem jinam a klidne mohou prichazet i na jeste hw slabsich platformach, nez je ps3.
  • Ok potvrzeno :)
  • Si X360 nechej a pořiď k tomu PS3. Já jsem teď pořídil novej 12GB model za 3500,- Což už fakt není tolik. Jinak máš pravdu, PS3 s exkluzivitama teď solidně válcuje. A to ještě přijde GT6 před Vánecemi.
  • holec89
    me si taky muzete pridat psn: Holecz89
  • Miserius
    Ja bych jeste bral Xko kuli State of Decay ted novymu a Zaklinaci 2 (notas mi ho neutahne) jinak je to spis prehravac filmu, kterej tu nepodporujou
  • Veskoslav
    http://en.wikipedia.org/wiki/Category:Xbox_360-only_games

    Ono jich není málo.
  • Já už si tě přidal, stačí to jen na PS potvrdit.

    EDIT: Ok, tak už sis mě přidal, na PS jsem jako departed.
  • oktavius66
    na XBOXU 360 nic jiného exkluzivního nenajdeš. Exkluzivní hry pro XBOX 360 jsou pouze: Gears of War, HALO, Forza. PlayStation má toho opravdu více. Nevyměnil bych svého PS3 miláčka za jinou konzoli *15* ...
  • a optimalizace je vedlejsi co.. :D :D
  • Ahoj rád si tě přidám ale nějak jsem nepostřehl tvoje Psn. :)
  • oktavius66
    ÓÓÓÓÓóóóó já to do 14.6 NEVYDRŽÍM *1* !!! Pokud bude chtít někdo na Multiplayer, můj Nick je k mání:

    shotgunerman64

    NAUGHTY DOG je studio, které si zaslouží metál ! Po velice úspěšné sérii Uncharted tu
    je další jménem The Last of Us.

    XBOX GO HOME ! PS FOREVER !
  • God-of-War
    Jasan:). Taky budu tak dva dny drtit single a pak se vrnu na multak..

    Best Game EVER. Moje: terminator00777
  • Vyměním svuj xbox 360 za PS3 !!! díky ps3 exkluzititkám zacínam zavidet majitelum PS3, težce mi na xbox chybi exkluzivitky typu last of us, uncharted atd.....nebo sem na xbox neco prehlidl? Halo ani Gears of war me moc nebere, ikdyz jim neupiram jejich kvalitu a Forza se da velice jednoduse nahradit ne-li vylepsit serii Gran Turismo. Jen kdyby sony vylepsilo ten ovladac.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit