Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • holec89
    nn napsal sem to kratsi
  • Robotron3
    A Valkyria Chronicles! Nádherná hra, na kterou se zapomíná *7*
  • Rychlejší no... *3*
  • zostáva si už len počkať na walkthrough :D
  • *1* *1* *1* prej 10 , tak tady se někdo nechal hodně unést a nebo dostal tlustou obálku. Po bodovým debaklu s Crysis 3, Metro LL, a ted i timhle, fakt přestávám číst vaše recenze.
  • A co teprve až vyjde Beyond! *1*
  • holec89
    a jeste beyond
  • Robotron3
    Ty diskuse by se měly odemknout, až ta hra vyjde teda a lidi můžou psát svoje dojmy (jak tu někdo psal), jinak je to přehlídka blbnutí fakt :)
  • PC je mrtvé to už ví přece každý, jenže PC plačky to nemůžou přenést přes srdce. Jsou něco jako ten slogan : PUNKS NOT DEAD ale opak je pravdou ...
  • Hanzales
    Hergot, jsem si to předobjednal, pomalu si říkám, že asi ještě měsíc počkám, pač tenhle měsíc nebude peněz nejvíce, ale po přečtení téhle fajnové recenze to vidím na chleba se sádlem a 15.06. si pro to jdu, i kdyby venku pobíhali lvi co utekli ze zoo :)
  • Paráda, já věděl, že ta investice do PS3 se vyplatí. Už Heavy Rain stálo za tu cenu a tohle bude ještě lepší! *14*
  • Typický interaktivní (možná) film pro konzolové publikum, kterým stačí jenom sedět v pros....ým křesle s colou na jedné straně, koláčky z tesca na druhé a ušmudlanejma prstama mačkat A do rytmu. Není to ten Váš troling, ale fundovaný názor experta z Trnavy. Zdravím
  • holec89
    staci precist recenzi
  • Ještě, že závist je Čechům tak blízká. Proto se nestydím říct, že závidím a k tomu mi pod stolem PC pláče.
  • Radioaktivni_surikata
    Ne, je to 100% troll a lidi se z něj můžou po... A pokud je někdo takhle blbej, tak slova stejně nepomůžou, můžeš ho rovnou dojít zastřelit.
  • Drakersss
    No mě prostě jen vadí když někdo napíše "Zahraju si to na Youtube"
  • :D čitam túto diskusiu a smejem sa:D PC hráči zas a opat dostali po papuli tak si idu vylievat zlost do diskusie o najlepšej hre generácie:) ach ... dufam, že R* s GTA 5 utne PC verziu a potom si plačte...
  • nejsem tak bohatej abych si kupoval levné věci a ještě ktomu věci k ničemu *1*
  • Tak tady nejde o to ze by nekdo na starou konzoli nemel. Spis se mu ji nechce kupivat kvuli jedny hre, byt suprovy. Ja bych si ji treba poridil jen kvuli tomuhle a nic jinyho bych si na ni uz nezahral. A dat nekolik tisic za jednu hru si proste rozmyslim. A pouzivani tech pubertalnich hrozne cool vet v anglictine se uz trochu zajedlo, jen takovej tip *1*
  • Robotron3
    Já moc na trolování nevěřim. Podle mě to jsou většinou lidi, co jsou fakt tak strašně blbí a omezení a pak náhodou, když jim to někdo řekne, tak se vymlouvají, že jako že sranda trolling :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit