Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Velice pěkně napsaná recenze :-)
  • I kdyby nic jinýho, tak dokud budou na Games diskuze, budu sem chodit. Lepší počteníčko neznám. *15*
  • Miserius
    Netajim se ze Xbox nemam rad, ale tvrdit ze Xko a PS3 maj vyrovnany exkluzivky to uz je ciste zaslepenost...
  • Miserius
    Mas teda zkresleny predstavy o ND hrách... Ale pokud chces koukat jak nekdo hraje, pit kafe a honit si, mozna ti to staci
  • holec89
    na to se da jenom http://9gag.com/gag/anYeGVE :) mam xbox 360 i ps3 a vic nadsenej jsem z ps3
  • oktavius66
    Nestěžuj si
  • Tak co nastavíš si na youtubu 480p a máš to jak na konzoli. A ještě k tomu můžeš pít ranní kávu, honit atd.
  • Jack1947
    Jako vlastnik Xboxu360 ted (tise zavidim) , urcite ocekavana hra a i na ign ma 10%, na druhou stranu mi Xboxaci zas mame Serii Gow, Forza tunu nebo spis hektary Xblacek k tomu ruzne dlc co zas nemaji prave PS3kari , pravda no MGS,killzone atp to ne a Uncharted.
    Ano netvrdim ze bych si rad byt jen nachvily Last of us nezkusil, (tusil jsem ze to bude pecka no ze takova asi ne no) (mimoto nesmim zapomenout na slavne Halo btw.) Nuze mi nezbyva nez jen koukat na screeny a slintat *2* - delam si legraci ... PS3 mne ale nejak nenadchla , ja radsi zustanu verny Xboxu. *15* Fakt je ze bych to tady na te me bile krabicce mnel taky, zrovna tuhle hru no ale zit bez ni dokazu, (PS2 mam treba jiz od roku 2002 ale proste PS3 pro mne a nadchazejici PS4 uz takova revoluce/evoluce nebyla - xbox byl preci jenom o necem jinem. A zacal byt memu srdci postupne mnohem blizsi i nez pc - na kterem "parim" jen obcas " a neco. Mozna proto ze se da rici ze jsem byl vzdycky spise konzolista nez Pc hrac a nestydim se zato. ( ten kdo si mysli ze tim ze tu bude brecet ve vetsine hate wars Konzole vs pc to tak byva - jen zbytecne bude poburovat jine neni lepsi
    naucit se mit rad, nebo aspon nedavat svuj hnev vuci tak najevo, bylo by na svete prece jenom krasneji ne ;-) .
  • Vsadím se, že zrovna ty si kupujuš jinej druch píčovin, který jsou k ničemu.. Tady nejde o to být bohatej nebo chudej.. Ono třeba utrácet za hry, počítače mobily, diskotéky, koncerty, chlast, značkový oblečení.. Všechno je to k ničemu, ale když si tím člověk zpříjemní život tak proč ne..
  • Miserius
    Diskuze plná "youtube hráčů", odborníků přes korupci a věštců budoucnosti... Takže normálka
  • Zakázal vydávání recenzí před vydáním hry? Z jaký planety jsi spadl? Jak pak asi mají hráči vědět, jestli ta hra stojí za koupi? Čekat, až to někdo nevydrží, koupí si ji a pak se ho zeptat?
  • Hanzales
    zase flame :) Bych to upravil. Že je PC mrtvé ví přece každý, kdo má doma jen konzolu a k tomu maximálně nějakou kancelářskou šunku ;o) A konzol plačky nemůžou přenést přes srdce, že krom těch konzolových exclusivek je na PC všechno mnohdy v lepší kvalitě, nepočítaje PC only tituly (A teď opravdu nebyslím Blizzardí věci) Proč jinak bych trávil hraním na PC 80% času a na konzolích zbylých 20%? I když nutno dodat, že když už nějaká ta povedená konzolová exkluzivka vyjde, pak je to tak na 3 týdny naopak A po vydání Last Of Us se mi na PC asi zapráší hodně, to je fakt ;o)
  • Miserius
    To je asi nejvetsi stupen zoufalstvi :D Asi jako Projedu to Ferrari na youtube
  • Robotron3
    Na PS3? To tě chci vidět...
  • lebo keby takto postupovali všetci ludia tak by autori nemali čo žrať
  • Robotron3
    Ty kupuješ hry na youtube? Tak to si expert, skoro už profík. Tady je sranda *15*
  • nebo zwarezovat *1*
  • Tak tak... zdejší recenze jsou spíš pro všeobecné pobavení herní veřejnosti, v čele s pouťovým vyvolávačem Grygarem.

    Btw, proč bych si měl kupovat konzoli a hry, když mohu pomocí PC nakoupit zdarma na youtube či uloz.to?
  • ty si řadný hňup, na PC se dělají hry pro všechno plus to, že to vychází na PS3 a ne na PC není proto, že jsou PS3 lepší ale kvůli pirátům. PC můžeš využívat na hry i na práci jak chceš, za to trapný PS3 můžeš na hraní a jeste na filmy.
  • holec89
    taky musim, je toho moc...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit