Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • postav mu to. dej mu tam tří jádro z bazáče, 768mb ram a geforce 7800. a máš výkon xboxu *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • moc dobra recenze na perfektni hru, kazdej kdo na to nadava a jeste to ani nehral je normalni zavistivej vosel, protoze tahle hra ma neco do sebe, neni dokonala ,verim ze dvojka bude , jako v pripade uncharted, dil od dilu lepsi, bravo nd. Uz se tesim na patek...
  • Pirátili ? To jako kradli zlato nebo jakej to má význam ?
  • Gordar
    Tuhle hru financuje Sony pokud vím. Je snad samozřejmé, že tím chtějí podpořit vlastní konzoli, ještě když je to tak skvělá hra. To jim ve výsledku přinese mnohem větší prospěch než těch pár chechtáku navíc co by tržili na PC verzi.
  • Jo, U3 me take as tak nevzalo na rozdil od U2. L1 ale ma byt zanbrove neco jineho, bude mi to mnohem blizsi i kdyz bych jeste vic ocenil otevreny svet ve stylu FC3 nebo RDR. Ale chapu, ze silnou strankou ND je vypravet pribeh a k tomu potrebuji +- linearitu.
  • ne asi. já jenom co otevřel recenzi a vidim 10 *15*
  • Dám ti mínusko,... PROTOŽE MĚ TO BAVÍ *14* .
  • Jenze to neni jedna hra, to je nekolik her do roka, vzdyt tema proc to neni na pc je uz obehrana pisnicka :-).

    Ja PS3 koupil jako PC hrac do obyvaklu hlavne jako slusne multimedialni centrum a BD player. No a dneska hraju uz prevazne na PS3 a pomalu se stehuji na Vitu :-).
  • Nenávidím vás Sony. Proč Naughty Dogs nedáte pro PC zelenou? Cože? Že by to stálo moc peněz? Nebo by ta hra pak nebyla tak dobrá? Prdlačky tuhle hru by si lidi kupovaly než pirátili.
  • Stačí to honění!
  • To je ale smutný..
  • Veskoslav
    Tak v dnešní době nic jiného než prachy bohužel nejde. Já to chápu, ale stejně mě sere to, že prostě i když mám XBox i Pc, tak mi stejně spousta skvělých her utekla z důvodů zaplacené "exkluzivity". Pochopil bych kdyby každá platforma vyžadovala extra přístup, ale takto mi přijde prostě dost ubohé vydávat jenom na jeden druh konzole. Na jednu stranu chápu, na druhou stranu mě to štve, protože aby pak doma člověk měl PC, Xbox 360, PS3, PS4, WiiU, Xbox One a kdo ví co ještě:(
  • Tezce individualni, ja zase preferuji hrani multiplatformnich titulu na konzoli, bavi me to vic.
  • Miserius
    Z pohledu hracu to asi nesmysl je, z pohledu obchodniku vybornej tah, a o tom to ve finale vzdycky je, o byznysu...
  • Rhulad
    hele nemusíš tu nikoho přesvědčovat... několikrát jsi ses prozradil sám když reagovals špatným acc... navíc ten koment svědčí za vše... zachovej se jako chlap a přiznej se... zbude ti aspoň nějaká hrdost. PS.. mrkněte jak nám všude rychle naskákali mínusy .) Jinak si stačí kliknout na jeho profil a vždy reaguje tam kde je Veskoslav a většinou dokonce ve stejném tagu .) viz Minecraft a reakce na Joea.
  • Veskoslav
    Každá dotace je špatně:) Navíc klidně bych se s konzolisty podělil o exkluzivky na pc výměnou za ty jejich. Dělat něco extra pro jednu platformu je dle mého nesmysl a tratí na tom úplně všichni. Tedy až na výrobce konzolí:)
  • A dalsi takovy osel. Kdyz nebudou moct lidi diskutovat tady, pujdou jinam, Co by z toho games.cz mel? A navic na tom neni nic spatneho, kdyz pominu, ze plytvam drahocenym casem na misto toho, abych se vrhnul na programovani.
  • Ja vazne nechapu, ze nekteri lide berou exkluzivni hry s takovym nadsenim. Me osobne to treba docela stve.
    Nevidim nic prinosneho v tom, ze maji jednotlive konzole exkluzivni hry a kdyz si je chce clovek zahrat, tak to aby se mu valely doma 2 krabice a jeste PC.
    A nejake reci o "siti na miru" jsou mezi jednotlivymi konzolemi docela usmevne, protoze krome mirne lepsiho vizualu (ekluzivky na PS3) to neprinasi zadne vyznamne plus a nejaky kinect nebo move to opravdu nezachrani.
    Tuhle argumentaci chapu, kdyz se jedna o hru, ktera je sita na miru PC, nebo naopak konzolim a tedy na znacne odlisne zpusoby ovladani a mozna snad i pro trochu odlisne publikum. Ale mezi jednotlivymi konzolemi, kdy obe maji gamepad a hraje na nich stejna sorta hracu, tak to mi prijde neopodstatnene.
    Jedine co me napada je snad nejaka podpora se strany vyrobce konzole, kterou by treba u klasickych vydavatelu nenasli, ale o tom toho ja moc nevim.
  • Sarlatan
    To je důkaz? chápu. Stačí ke štěstí málo:) Jo a tenkrát Triska, GGG a ostatní výkvět:) No když ti to tvrdí, tak to asi bude pravda.
  • Lol, ja mu psal o kousek niz, ze jeho xboxove srdicko tahle hra musi trapit :-).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit