Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V ramci konzole to neplati, ta je naopak dotovana, a tahle nejspise mimoradna hra me bude stat pod 1200 Kc. Nemam duvod si stezovat.
  • Studio? A ja myslel, ze se hodnoti hra a ze by melo jit o hru, ne o studio.
  • Rhulad
    Jo jo.. je to jeho alter alter ego .) http://diskuse.tiscali.cz/games/clanek/dark-souls-ii-vypada-verne-odkazu-predchoziho-dilu-62558/?page=2 tady máš důkaz reaguje na mě: "vzpamatuj se hloupý trole" :D
  • Pro deti topri !
  • Miserius
    Urcite? :D Jako Veskoslav teda zni rozumneji :D
  • Nehraji. Muzes na ne koukat, ale nehrajes :-). ND umi udelat dobrou podivanou, to ano, ale hlavne umi udelat perfektni hratelnost a tu ti youtube nezprostredkuje. A krasne muze vypadat na yt i nehorazny herni sh1t.
  • Robotron3
    Sony dělá přesně to, co dělá jakýkoli jiný vydavatel, vydává hry, kterým věří a financuje je. To že je pár studií, které jsou věrné exkluzivně Sony, jako Naughty Dog, nebo Quantic Dream neni známka ničeho špatného, ale naopak, že to Sony dělá právě dobře.
  • Rhulad
    Jinak Sarlatan je Veskoslav kdyby jste to náhodou nevěděli *2*
  • Vzdyt je to evidentni recese.
  • Last of Us me uchvatilo hned prvnim trailerem, citil jsem, ze se rodi neco velkeho, ale jeste jsem to nehral, takze zatim nehodnotim. Nicmene musim zminit Uncharted 2, ten uplne zmenil me smysleni o linearnich koridorovych hrach, pred tim jsem je nemusel, nelibil se mi Doom 3 ani Half Life a vyhybal jsem se jim. Uncharted 2 jsem zkusil pro jeho povest a uchvatil me, ukazal mi, v cem muze spocivat kouzlo tohoto zanru, i kdyz jen malo kdo ho dokaze kvalitne uchopit. A Metro me nijak zvlast nezaujalo, ani jsem ho nedohral, nemelo tu silu me jako nefandu koridorovek k sobe pripoutat. Predpokladam, ze Last of Us to dokaze.
  • Miserius
    ... A to je špatně, že platí těžký prachy abysme měli lepší hry? Nechápu tvoji pointu... Nikdo Microsoftu nebrání v dělání toho stejnýho, jenže oni v tom nevidi poradnej vydelek, a hlavne to neni tývý
  • Nejlepsi hra generace? Hru si jeste ani nehral, ale uz vis, ze je lepsi nez desitky a stovky her, ktere za tu tvou "generaci" vysly. Z toho si dokaze kazdy udelat obrazek o tve objektivite *1*
  • Davam 3/10 debilni AI, pedofilni hrdina. Jediny dobry je ze to nebude nikdy na PC *2*
  • Komedianti Z Games
  • Jedna z mála her kvůli které bych opustil své milované pc :)
  • Sarlatan
    Sony má takové exkluzivky jenom proto, že do toho rve takové prachy, že to až není hezké. Nebo si myslíte, že to tvůrci dělají kvůli hezkému úsměvu a tomu, že PS3 je dobrá konzole? Ne, jde jenom o prachy. Nic víc. Prostě Sony tak těžce dotovalo PS3 a kvůli exkluzivkám dalo takové peníze, že prostě musí mít exkluzivky lepší. Ale že by kvůli tomu člověk byl nějak nadšený, když to v konečném důsledku zaplatí nejenom v rámci koupě konzole, ale i hry:)
  • Blbosti? To je tvuj ekvivalent pro, je to na me moc slozite nechapu to. Do ted se nevedomky smejes vlastni blbosti, to je fajn vedet, pobavils :-). Diivim se, ze porad zijes z tehle prastare udalosti a nedokazal sis za tu dobu najit jeste neco jineho :-). Ale chapu, ze jako majitel xboxu te tahle hra trochu vyvadi z miry a jsi dnes trochu citlivejsi :-).
  • No, tak se mi zda, ze spis t jsi k placi. Hadam ti nizky vek, takze tak trochu jiny pohled na svet, jako ze warez je fajn reseni a pak samozrejme nemuzes chapat ani zdejsi redakci, ktera preci jen pise pro vyspelejsi publikum. A co se tyce dotazu, proc hrat hry, kdyz se muzes divat na youtube, to uz jsem okomentoval nize. Driv jsem to bral za recesi, ted uz vim, ze to nekteri mysli vazne. Doufam ze je vas malo :-).
  • roiser
    To čekání mě tak ničí *9* *13* *10* *16* *13* krucinál, ještě 9 dní.
  • Jj, na Beyond se taky třesu jak mrně na Vánoce. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit