Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Robotron3
    100% nepude.
  • Konečně něco smysluplnýho. Máš boda a nekuchni se. *1*
  • Nerozumím úplně přesně tomu tvýmu příspěvku. Půjde teda na PS4 pouštět hry z PS3 nebo ne?
  • Hanzales
    Důkaz to je, mně to tam hned praštilo do oka také ;o)
  • Kradli by ji tak rychle, že by se v pirátské zátoce vařila voda. *4*

    Jen tak mimochodem, co konkrétně tě vedlo k tomu, že "kupovaly", ale "pirátili". Proč ne "kupovali" a "pirátily"? Nebo jednotné verze? Jako takhle máš 50 procent šanci, že aspoň jedno trefíš (a to se vyplatí), ale je to takový zvláštní. *4*
  • Robotron3
    Když nebude PS4 zpětně kompatibilní a Sony minulý Playstation vždy podporuje (hrami) ještě několik let s novou generací? Já myslim, že jo :)
  • Veskoslav
    A? I když hra dostane 10/10 tak nemusí být dobrá, ne?:)
  • Robotron3
    Podle mě je to spíš tak, že oni jsou u Sony spokojení do té míry, že prostě nechtějí se pouštět do vod, v kterých ještě ani nezkoušeli plavat, když jim to takhle uplně vyhovuje. Jestli kdyby dělali hry i na jiné plarformy, třeba by měli taky tolik peněz jako teď, ale už by asi neměli to pohodlí a jistotu, co u Sony.
  • Jojo :), na PC zkusim a na konzoli si koupim....
  • No... jo... ale kupovat chvíli před novejma konzolema PS3... Sakra, dilema. *4*
  • Robotron3
    Už to Naughty Dog vysvětlovali myslim i víckrát v rozhovorech a tak. Jim prostě ta spolupráce se Sony vyhovuje tak, že nemají potřebu přecházet na jiný platformy. Takhle jednoduše.
  • Neni treba opoustet, porid si PS3 milenku a zustan u PC manzelky :--.
  • GlaDOS
    Skoro všude to dostává 10/10, takže to přece musí být dobrá hra, ne? Jen aby to nedopadlo jako u Bioshock Infinite. V prvních recenzích dostávalo desítky, ale nakonec jsem v komentářích od hráčů četl jen samou kritiku na akční složku.
  • Ze by treba spolehal na recenze, kde ta hra ziskala na metacritic uz 26x hodnoceni 10/1?

    http://www.metacritic.com/game/playstation-3/the-last-of-us/critic-reviews
  • A na mmorpg nezapomen!!
  • Miserius
    Pise ze se tesi na patek... Hale Veskoslave, jsou studia/hry u kterych se vi predem ze to bdue perfektni hra, nemuzes poprit...no a tohle je jedna z nich
  • Ptas se opravdu proc? Prece aby podporili svou PlayStation platformu. A ja se zeptam tebe, proc si misto uzirani nenavisti nekoupis PlayStation 3, aby sis mohl zahrat tituly od ND a radu dalsich, ktere si na PC nezahrajes? Nerikej mi, ze te cena nejake bazarove PS3 rozhodi.
  • Veskoslav
    A kde jsi to hrál ty, že víš, že je to perfektní hra, když to ještě oficiálně nevyšlo?.....
  • Stesti ze se tak mylis. Jako hrac predevsim online rpgček a strategii bych si s konzolema moc srandy neuzil :))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit