Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Horst_Fuchs
    Zní to zajímavě. Jen mám dotaz. Je tohle regulérních 10/10 jako třeba u Okami nebo takových 10/10 jako bylo u Hotline Miami? *7*
  • Já si nemůžu pomoct, ale Veskoslav by měl dostat Kinedryl v některých dnech. *4* Pardon
  • p.s.s.
    bramborovy svet to je takovy termin kterym popsal vavra hry s blbym dizajnem
  • P.S.
    tohle je spíš věc dizajnu než technologie jak psal pan vavra. Proste tohle je bramborový svet ale nekterym lidem to vyhovuje.
  • me se nelíbí jak jsou ty ulice ve meste male, kdyz se kouknete na video tak ta ulice muze mit tak 15 metru ani ne, spíš to pripomína obyvak nez ulici. Tohle by mi uplne zkazilo zažitek. Chápu že herní svet nemuze byt 1:1 ale tohle uz je priliš. Navic nektere hry ukazuji že to jde (Arma, warhorse).
  • Vrook
    http://i.imgur.com/MuHoPWq.jpg :)
  • Jack1947
    Pani, tak tu mame co docineni s panem haterem, mimoto jestli se reagoval na mne. ( zrejmne i jo ) dobre, nerozbitnej no nevim no a pri testech rozbitnosti (yt) vydrzel xbox o poznani mnohem dele nez uminovanej PS3, pokud ti de o to kydat spinu na xbox prosim ale tohli si zadnej xboxak libit nenecha... ani to ze bude tu nekdo vychvalovat druhou konzoli neni to fer... pokud ta reakce nebyla na mne zbytek si treba necti ale za xboxem si stat budu neni to dokonale, spinit ho ale nikdo nebude.
  • Chudák Kratos se musí válet v depresích *7*
  • A už je to tady zas *7*. Já bych fakt zrušil spojení PC - Konzole. SW si pak třeba vykouzlete.
  • B.o.b
    Tak co, koupit hned nebo počkat na GOTY se všema DLC? Hmm...
  • Robotron3
    To bylo tak samozřejmý, že sem na to zapomněl. A pak Beyond samo, až bude :)
    A Metal Gear Solid 4! A Gran Turismo 5 a 6! Sakra, takovej dobrejch exkluzivit na PS3, to sem si ani neuvědomil, dokud se to nenapíše :)
  • Hanzales
    Tady je to o něčem jiném. Hra možná všude schytává desítky, ale ti z nás, jež si to předobjednali do toho jdeme spíše po osobní zkušenosti s předchozími produkty Naughty Dog. Museli by jim do studia naskákat mozkožrouti, aby něco na nové hře zvrtali, což nehrozí, protože ti jsou živi koukám na zdejších diskuzích víc než dost :) Jako že cože myslím nemyslím teď konkrétně tebe, že. I mně tam nějaké mozkožróti v kebuli švitoří ....ehm, jen občas.
  • Vrook
    A Heavy Rain ještě!!!! *4*
  • frag.ment
    PS4 je založená na uplně jiné architektuře než PS3, takže možnost kompatibility je nulová (když nepočítám možnost streamingu ze serveru Sony).
  • frag.ment
    Az založíš nějakou skupinu, tak písni, já už se v těch nickech začínám ztrácet, tak bych to pak do PSN zadal jedním šmahem :-) Jaké sluchátka sis pořídil? Taky bych koupil, ale něco za rozumnej peníz a aby to nebyl šunt..
  • Robotron3
    A ještě starší exkluzivity Siren, Valkyria Chronicles a Heavenly Sword. Hodně dobrý hry. Na ty už se zapomíná, protože jsou starší ale pořád výborný.
  • Miserius
    Nevim jak k PS2 ale gamepad k PS3 je nerozbitnej...naprosto vazne rikam ze je nerozbitnej, zbytek hnoje co jsi napsal nekomentuju
  • Vrook
    Jojo.. Máš pravdu, GoW a Uncharted jsou další taháky. Půjdu do toho. *3*
  • Hanzales
    Přiber God of War ;o) Trojku už koupíš za 3 kila. Případně i ten Uncharted, mně osobně se nejvíc líbila dvojka. A je fakt, že ty hlavní studia Sony hodlají ještě tak ty 2-3 roky na PS3 hry vydávat. Ber PS3 a PS4 kup později, bude levnější a novinky her taky a ve výsledku si zahraješ nejvíc za málo peněz ;o)
  • soudim podle recenzi ve svete, myslim ze pres 10 recenzi dalo plnej pocet, navic nikde jsem nenapsal ze jsem to hral a taky soudim podle studia nd. Hry od nich jsem si vzdycky uzil na max. A to uz od dob staryho dobryho crash bandicota...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit