Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pristup sony je, ze te necha hrat stare hry, pokud je to technicky a ekonomicky mozne. Na PS3 si zahrajes hry z PS1, na prvnich drahych PS3 sis zahral i hry z PS2. Na Vite si zahrajes hry z PSP, ale jen ty, ktere mas digitalne. Neprekvapilo by me, kdyby SONY zprovoznila na PS4 hrani PS3 her, ktere vlastnis digitalne. Zalezi na provoznich nakladech Gaikai.
  • Radioaktivni_surikata
    Nebudeme ho.nu říkat bobeček, je to trolling, stejně jako se o to snaží někteří další chujové tady, nehledě na platformu.
  • Hanzales
    Stačí PC, PS3 a Xbox360. PS4 můžeš zase koupit třeba až slim verzi, za menší peníz a s ještě více hotovýma hrama. I když u PS4ky má být ten nášup launch titulů údajně nejsilnější za celou PS historii. To třeba nad Xbox One mně alespoň prozatím nic nepřimělo byť jen přemýšlet :/
  • Jack1947
    Gamepad na prvni pohled pusobi zvlastne staci, vsak par ohmatani pri hre a padne do ruky a vlastne pak vyjde z toho nej gamepad vubec.
  • Jack1947
    Celkove co jsem cetl PS3 neni moc extra na neexkluzivni hry ale ano PS3/Xbox360 ano mit obe mozna i jo. PS3 oproti PS2 ale uz takovej pokrok nebyl co si budeme povidat, kvalita prece jenom nekdy vyda za kvantitu nechci tu vwest dohady, samozrejmne obe konzole maji sve prednosti jen mne se celkove PS3 nelibi ze bych ho tak moc musel mit ( jasne taky financni stranka byla a prestoze ze jsem "zacal" na PS2 no kdyz nepocitam 97-98 Game boy color... proste no Xbox mam od 2008 a PS3 mne na tolik nepresvedcil abych ho i mnel no.
    Hry stoji pakatel uz starsi lze mit do par stovek , jde tady o prostredi prave to uzivatelske a jine problemy no. Spise odrazuji . Warez mnel take problem se spustenim .
  • Robotron3
    Je fakt, že když ps3 neměl, tak by to byla možnost. Ale to je takový kdyby byly... To neni jistý. (a taky s jakym lagem by to fungovalo u nás, že jo, to je další věc...{jestli vůbec})
  • Hotline Miami ma jen 85 %.
  • Koho to k*rva zajímá? Vážně... Jsou to jen hry. Hrajte každý to co ho baví a nehoňte si pindíky tím, že dávate najevo jak vaše konzole má víc exkluzivních titulů. Xbox má pro mě třeba zas lepší ovladač, předtím jsem vlastnil PS1 i PS2 a ovladače se mi pořád rozbíjely (promačkávaly se mi tlačítka a někdy přestaly fungovat úplně), už jsem byl z toho tak na větvi, že jsem přešel ke konkurenci a kvůli pár her navíc bych neměnil, zvlášť když jsem toho názoru, že je důležitější kvalita nad kvantitou. Krom toho HW PS3 je taky fail, když papírově je výkonější, ale přitom spousta her viditelně vypadá líp na Xboxu.
  • Treba na xboxu mas jen 7 her s hodnocenim 95% a vic, tudiz v prumeru jednu za rok.
  • Veskoslav
    Miami taky má podobné hodnocení a přesto se najde cca 50% lidí, co tu hru naprosto nesnáší:)
  • pokud ps 3 ješte nemáš a baví te ty hry tak to ani moc dilema není protože je tam spousta her za nižší cenu a porad v top grafice. navic hned po startu ps4 asi nebude tak velky vyber her
  • Hanzales
    A jak jinak se ty krabice mají asi uživit, když každá nemá své exclusive? Právě proto má někdo i konzole obě. Já třeba Xbox kvůli Forze4, protože prostě musím mít všechno, co se ovládá volantem a Forza4 holt patří k hodně vydařenému výtvoru a třeba Halo4 jsem si taky užil, ale jinak mne toho moc na Xbox už nenapadá. Zato na PS3 jsem profičel všechny Uncharted jako ujetý, k tomu všechny Killzony, God of Wary, s kámošem prdíme semo tamo GT5 a zatím nelituju u ničeho ani minuty. Nedávno jsem si půjčil Gears of War III a po třetině hry jsem to zase vrátil. U mně by šel Xbox z domu jako první a PC jako poslední ;o) I když už jen kvůli té Forzy bych se ho vzdával horko těžko.
  • Jeff
    Kde bereš tu jistotu? HW to kompatibilní není, ale Gaikai je ve vývoji, tzn nemůžeš vyloučit, že na PS4 časem nepůjde LoU a jiné hry z PS3.

    http://www.digitalspy.co.uk/gaming/news/a460439/ps4-has-no-native-ps3-backwards-compatibility-gaikai-to-take-place.html
  • Kdyz ma prumerne hodnoceni 95 % z 50 recenzi, tak je to mimoradna herni udalost. Takovych her do roku moc neni a je zrejme, ze to nebude zadny odpad a ma to svou kvalitu.
  • Hlavně to sem nezapomeň vyzvrátit. Pane na nebi, ty musíš bejt vážně kolosální genitál.
  • Drakersss
    Hmm očividně jsi hrál na Youtube *1* ne to stím Youtube mě dostává *1* jináč nehraješ nevíš podle videa a recenzí hodnotit nějakou hru je prostě...
  • Nepujde.

    PS3 bude jeste nekolik let ziva vedle PS4. Proto ma smysl si koupit, ziskas tim pristup k rade kvalitnich a levnych her. Tohle ti PS4 neda, jestli o to stojis, tak jedine PS3.
  • Robotron3
    Proč smutnej smajlík? Aspoň máš důvod, si tu trojku pořídit *3*
  • Nj, to jsem si myslel. *9*
  • Vrook
    Já do toho asi půjdu. Sice mě to trochu se*e, ale co nadělám. Kromě Last of us taky kvůli GTA V, který na PS4 zatim ohlášený tušim nebylo a já to s tim ani moc nevidim, vzhledem k tomu, že už mělo původně vyjít a ve vývoji je dost dlouho.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit