Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mezi těma desítkama jsi tuhle jednu přehlédl - píše cca 10 hodin.
  • Miserius
    Polygon tomu dal 7.5 spi ten tu postujte, kdyz chcete ukazat nizky score, 8.5 je proad vysoky *3*
  • Robotron3
    Tak to mi uplně stačilo, když jsem si přečetl verdikt, "klišoidní" příběh a je mi jasný, že to je recenze od profíka :)
  • Chtěl jsem koupit konzoli až v září kvůli GTA V... Asi jí pořídim už příští měsíc kvůli The Last of US.. :(
  • Možná bych s koupí ještě posečkal, než opadne prvvní hype kolem této hry. Přeci jen vyrobci potřebují prodat a tak se jako vždy "ČINÍ"
    Naštěstí né všichni recenzenti se nechali strhnout a píši o této "desítkové" hře přeci jen s více chladnou hlavou: http://www.zing.cz/recenze/1014/the-last-of-us-postapokalypticke-dej-vu
  • ad recenzia: renenzentovi sa paci Avatar, a evidentne aj tato hra.
    otazka:ked som avatara pozeral na 3x(wow efekt trval len 5 min :) - lebo to bola pre mna otrasna nuda, hrozi mi to aj pri tejto hre? :)
  • Odulin
    Neprodává tu někdo nahodou PS3? Myslim vazne a kdyz ne, tak holt novou...
  • zasloužil by dvě hodiny B.K.
  • Keyz
    Kdyby to bylo i na Xbox apod. tak by to mohlo podpořit více lidí *3*


    Btw na konzole se také pirátí.
  • nenasel jsem v recenzi delku herni doby
  • tva cestina je tez dost nezazivna
  • Já jsem rád, že to je ps3 ekluzivka. Takhle to aspon ocení pár milionů lidí koupí a podpoří Naughty dogs. Na pcčku by se to dalo vplén pirátský špíně akorát. *14*
  • konzolove hry se hratelnostne od koukani na yt ani moc neliší
  • odkdy ma být warhorse simulator pro vycvik armady? nechci to srovnavat s hrami s otevrenym svetem, jen chci rict ze kdyz uz delaji tunel tak to alespon muze vypadat realneji. Treba ze svet za prekazkou za kt. se nedostanete bude vypadat vetší.
    A proč delat ulice široke par metru? Mohli je udelat cca realne a aby se hráč nenudil tak tam dat nejakou herní cinnost, treba nepratele nebo kone na prekonani vzdalenosti
    ale jak vidno nekterym lidem tohle ke štesti stači a nelogicnosti v dizajnu vubec neresi
  • tady je videt že hrači vlastne ani nevedi co chteji
  • Unčartet 3 taky dostaval desitki a ja ka to byla nezazivna gra. Tady to bude to bude zrejmne stejne.
  • Diky za recenzi, uz se tesim, az to zkouknu cele na YT *5*
  • spoock
    jelikož stojí dneska PS3 nová 4,5 tis na které každý PCčkář má, tak je to irelevantní
  • Tos' mě pobavil, Horste. Vystihl jsi to naprosto přesně. Doufám, že je to zas jednou skutečných 10/10 jako za velkou a kvalitní hru a ne jako u těch indie nesmyslů. Na rozdíl od těch ostatních "desítek" mě tahle zaujala a rád ji vyzkouším. Jen to srovnání s Avatarem je poněkud znepokojující, nudnější film jsem za poslední léta snad neviděl.
  • Ak to je ako uncharted tak take ma vobec nebavi

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit