Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Daniell605
    Alespoň se my pskaři můžeme opět zlověstně pousmát nad majiteli shitboxů *16*
  • Daniell605
    U toho jsem se pozastavil i v této recenzi, říct o ps3 že je to "starej fotr" mi přijde nevhodné. Ano už tu pár let s námi je ale starý fotr je řekněme ps2, ps3 by se dala ždímat ještě roky, vůbec bych se nezlobil kdyby nové konzole přišli klidně až za 2-3 roky, se "starym fotrem" bysme si tu vystačili ještě dlouhá léta s dalšími skvělými tituly..
  • Daniell605
    Potom nechápu ten smutný smajl, měl by si vřískat že můžeš své těžce vydělané peníze tratit za něco tak skvostného *15*
  • Robotron3
    Přesně tak, to je podle mě to, co je myšleno, že hry se více připodobní filmům. Ne že by byly míň interaktivní, ale že se víc soustředí na propracovanější charaktery a vztahy postav, jako ve filmu prostě. Proto mám Naughty Dog rád, že to tlačí timhle směrem.
  • Daniell605
    Jak je na tom A.I při potyčkach? Nepřišlo mi že by na mě laskavě čekali až je umlátím, byl jsem v místnosti s dalšími asi 6 houbami, a jakmile jsem konfrontoval jednu (ne zas tak moc tiše) seběhli se na mě všichni s takovou agresí že když jsem jednoho mlátil odstatní do mě bušili tak že mě dostali na kolena a pak přiběhl runner(?) a vytetoval mi kousanec na krk-->end. Myslím si že se nemusíš bát toho že by si naběhl do místnosti a umlátil všechny čtverečkem, budeš spokojený ;)
  • bez urazky , ale jsi normalni? Precti si tu recenzi !!! Jestli neumis cist- tak ne! Neni to jako uncharted....
  • jak tenhle plevel vubec muzes napsat... Nerikam ze pisu dokonale , ba naopak, ale tohle se fakt neda cist...
  • 12-15 hodin..
  • Corvus
    Veliká škoda, že se autor recenze nezmiňuje o hudební složce hry, která je vyloženě excelentní. Místo epických či řvavých post-apo výlevech, atmosféru neskutečným stylem (už tak precizně vybudovanou) perfektně dotváří lehké ambientní dotyky a dává to prožitku opravdu hodně. A to jsem se díval pouze na videa z hraní dema.

    Obecně je mi také strašně moc sympatické, že se hry čím dál více začínají (doufejme) ubírat stylem detailně vypracovaných vztahů postav mezi sebou, chování a vztah postav vůči okolí. Grafika je pro mě osobně podružná věc, ale chvíle kdy se člověk zastaví a poslouchá konverzace mezi Joelem a Ellie... to je prostě neskutečná paráda. Obrovsky to vtahuje do světa. Nějaký 5D Oculus Bulvus nebo světelné prvky kolem televizí apod. si můžou strčit za klobouk. To je jen grafické pozlátko, ale interakce, vztahy, rozhovory, prožitky - TO člověka VTÁHNE do hry. Nikoliv to, že budu mít na hlavě nějaké monstrum, který mi bude způsobovat ranní nevolnost :)
  • jenze ta recneze neni vubec dobra, jestli si ji precetl tak zjistis ze tam autor vypiplal totalni chujoviny a pak tomu dal 8- no nevim tahle hra urcite neni dokonala ,ale tu recenzi bych vazne fakt nebral, protoze a.i. Na kterou autor hlavne nadava neni vubec spatna , musi se brat taky v uvahu ze ps3 je starej fotr... Tam uz asi nevykouzli prvotridni umelou inteligenci, ale je to jeho nazor , mensi krityka nikdy neuskodi
  • podla inej recenzie sa Ai obtiaznostou nemeni, meni sa len odolnost pandulakov, a pocet veci ktore mozes najst
  • Robotron3
    AI je vždycky o scriptech a taky to souvisí s tim, na jakou obtížnost člověk hraje. Na tohle ti nikdo asi zodpovědně teď neodpoví. Zkus se zeptat Naughty Dog *15*
  • fakt sa mi ta recenzia zdala "objektivnejsia" ako tato tu. recenzia na tiscali neopisuje ziadne negativa, len recenzent opisuje svoje pocity. o hre ako takej (ako v nej veci funguju, nie dej) je v recenzii mozno 50 znakov *7*

    ale vytvarat hype sa jej dari na jednotku
  • Miserius
    Hale, zatim jsou jen review verze a to pokud vim hral jen jeden tady diskutující, takže s otázkama radši počkej, nebo přečti zahraniční recenze
  • Vávra toho ještě moc neukázal, takže bych ho tu nevyzdvihoval. *6*
  • Děkuji panu Rybářovi za reklamu na The Last Of Us.

    Teď bych poprosil od někoho kdo už hrál alespoň demo, aby mi prosím prosím poradil v otázkách, kterí se běžně zodpovídají v recenzích (ovšem nikoliv v reklamách, pochopitelně).

    - Jak je na tom OPRAVDU ingame A.I. při normálním hraní, tzn. např. při hraní, kdy např. nemám potřebu klapat s prázdnou zbraní. Je A.I. schopna odhadu kolik má asi hráč munice nebo se jedná jenom o skript "hráč zaklape zbraní, A.I. mění chování"?

    - Jak je na tom A.I. při potyčkách na blízko? Co jsem mohl vidět z herních seancí jiných, přišla mi velmi shovívavá: uštědří pár útoků, pak gentlemansky počká, zdali by ji hráč laskavě neumlátil k smrti. Je tomu opravdu tak?

    - Jak je na tom health management? Že se neregenruje zdraví je sice hezké, ale pokud je to "vyváženo" tím, že se ingredience na léčivé předměty vyskytují na každém třetím rožku, tak je hra podstatě zpátky na autohelové úrovni. Může prosím někdo poskytnout infomraci?
    Děkuji moc za všechny dobré duše, které zodpoví.
  • Robotron3
    14 let. Ale kdyby podle reálu, tak je ještě nahoubách, protože se má narodit až v roce 2019 :)
  • Miserius
    Vsude pisou 10-15 hodin, podle obtiznosti a jak moc stouras okolo
  • Miserius
    Ve hre 14
  • kolik je Ellie let?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit