Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak na PS3 je hodne her ktere jen samy o sobe za tu koupi stoji. Takze kdyz se daji dohromady, tak to fakt skoda neni.
  • Ronox
    Rozdělím to na tři bodíky ať je v tom pořádek a nemusím psát na co odpovídávm. Chronologicky jak si to napsal ty.

    - ingame A.I. je dost vyčůraná. Kolik máš nabojů to nepoznaj teda jestli to myslíš, že máš revolver a oni si odpočítaj kulky kolikrát si vystřelil po plným nabití navíc většinou nemáš plný zásobníky u pistolí a lovecká puška má po jednom náboji a brokovnice po dvou .. pak si je vylepšuješ atd, ale to, že ti došly náboje poznaj podle cvaknutí kohoutku na prázdno. Navíc ty co mají zbraň většinou jsou v krytu a ty co jí nemají se tě snaží obejít + některý s brokovnicí chodí pomalu a hledají tě.

    - Při soubojích na blízko jsem to nějak nepostřehl (většinou jsem se rozeběhnul s tyčí na posledního a ten neměl šanci) zbytek jsem hrál dost stealthově takže škrcení a co největší eliminace pokud mi stáli v cestě .. kolikrát jsem je jen odlákal flaškou a šel dál. Jinak souboje s runnerama a clickerama ti nic nedarují. Jakmile na sebe upozorníš a začneš se prát na blízko tak 2 a více a jsi mrtvej většinou .. clicker ti dá instant pokud nemáš u sebe kudlu provizorní.

    - Počet lékarniček je jak si to uděláš. Já jsem si většinou udělal jednu lékárnu a zbytek molotovy (společný materiály) .. záleželo taky na situaci, ale tuším, že víc jak tři lékárny jsem u sebe nikdy neměl a umíral jsem docela dost. Stačí, když tě střelí to tě vyhodí z krytu a vedle je typ z brokovnicí a to je konečná.
  • Inquisitor
    Tenhle typ her mám rád a určitě by se mi líbila, ale bohužel nejsem majitelem PS a k vůli jedný hře ho kupovat nebudu. Je škoda že existuje něco jako exkluzivita. Ale chápu že by se výrobcům líbilo abych si k vůli každý exkluzivní hře kupoval konzoli.
  • Ronox
    Souhlas ;)
  • Inquisitor
    Desítková hra v podstatě neexistuje, vždy se to nějaké skupině lidí nebude líbit.
  • spis normalni asshole
  • Viktor_H
    Tady je to zralé na zavření.
  • Prosím Vás,čekali jste snad něco jiného? Půl roku dopředu nás tady krmí i sebemenšími kravinami o této hře a pomalinku si připravují půdu pro maximální hodnocení.Netvrdím,že si ji hra nezaslouží,ale vzhledem k tomu jak tvrdě a hodně kriticky tady hodnotí všechny AAA tituly,tak jsem přesvědčený,že je redakce zaujatá a neobjektivní.v recenzi jsou jen samé superlativy a ty špatné věci jsou taktně zamlčeny..Je to vážně škoda,že takhle dobré stránky mají tak pitomé recenzenty..
  • Miserius
    Nesmysl...takze u Gears of War je jina narocnost na aspekty Third Person strilecky nez u TPS na PC? Hodnoceni nema smysl rozlisovat na Xbox360/PS3/PC, to uz zavani rasismem *2* *2*
  • Není třeba kupovat konzoli. Počkáme nějakej pátek, až budou konzolí emulátory na PC... a na mobilech *1*
  • Co to meles? Spad jsi v salasi na hlavicku? *1* To je recenze na OPEN WORLD zombie hru State of decoy. Kvalitativne lepsi nez tunel TLOU s hloupou AI. *7*
  • Horst_Fuchs
    Řekl bych, že jsou někdy až příiš subjektivní a tvrdohlavě se zaměřující jen na některé aspekty hry. Představu pak mívám dost zkreslenou. Proto taky poslední léta spolíhám spíš na obsáhlejší videorecenze nebo lets playe.

    Mimochodem, takhle vysoké hodnocení dostalo HM akorát tady a na asi třech zahraničních webech, jinak všude 8 až 9. Byla to sice v jádru dobrá hra, ale po technický stránce hrůzná, šíleně krátká, s nevyváženou obtížností a finále bylo silně neuspokojivé. Hezky zvrácená záležitost, já si to užil, ale abych tohle jen tak kdekomu doporučoval, to opravdu ne.
  • Tilwaen
    Sice znám, ale jsou dost daleko, tudy cesta nepovede *4*

    Asi to vidím na nějaké to Aukro či podobný bazar, jak říkáš, už delší dobu mě na PS3 láká více věcí.
  • gratuluji, přemluvil jsi mě :-) Počkám s PS3 až min do doby GTA5
  • tak spomedzi 30 recenzii vyberieš jedinú čo sa odlišuje a prezentuješ ju ako jedinú pravdivú.... musíš to mať nejaké pomýlené..... vačšina ludí je z hry nadšená..... spomedzi opakujúcich sa tuctových fps, a iných krávovín je takáto hra príjemné osvieženie a verím že maximálne hodnotenie si zaslúži..... už aj vačšie tuctovky dostali desiatku a nikto sa nad tým nepozastavoval
  • Nedelal bych z toho tyatr. *1*
    Nikdy nebude hra ktera sedne uplne vsem. Tato je ale dost vyjimecna. Je to poctiva prace byt vice pripomina interaktivni film. Mam radsi volnost pohybu i rozhodovani a nemam PS3. Konzoli su kvuli tomu nekoupim. Tato hra mne proste mine proleti kolem...
    Ale tvurcum tleskam a hracum preji at si ji uziji. Je to zase kousek ktery latku potlacil vyse coz pomuze uplne vsem. Desitkove hodnoceni si zaslouzi. *3*
  • Nekoupim, nemam duvod.
  • Kr.Pa
    Tim chci rict, ze hodnoceni ruznych platforem by mela byt oddelene, Preci jen u kazde konzele je narok na ruzny aspek hry jiny.
  • Kozy
    Hlavně proč bys to chtěl srovnávat?
  • Miserius
    Závist.... A 7. :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit