Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Miserius
    Spatnou inteligencí si predstavit treba Delta Force: Black Hawk Down, ale ne tohle, kde je jeden glitch, kterej opravi patch a oni tady z toho delaj game-breaking bug
  • Miserius
    Ja si klidne koupim 25 let starej hajzl papír, pokud si utirani zadku budu nadmiru uzivat, az dostanes rozum pochopis ze neni nejlepsi mit posledni iPhone, ale to co ti vyhovuje
  • Ronox
    No bacha inteligence není jen tak nějaká chyba .. na špatný inteligenci můžeš celá hra vyhořet. Naštěstí, ale tohle není ten případ a jestli se tady někomu zdá umělá inteligence hloupá, tak v tom případě většina her je po lobotomii.
  • Tak to gratuluju, uzij si to. Ja si bohuzel nekoupil 8 let starej touster za 5 tisic, takze jsem o tenhle zazitek ochuzen a strasne me to stve. *9* *15*
  • Miserius
    Panove, jste docela smesny...za kazdou cenu tu pomlouvat jedinou chybu ve hre, zoufalstvi... Ja jsem fanboy tyhle hry a nestydim se za to, aspon si to zahraju, narozdil od vas *15*
  • Ma stejny pravo to delat jak ty tvrdit ze je to dobra hra. Jestli myslis ze ne, mas problem ty. *3*
  • Jeb na něj, Colombo je stejnak plnej hoven. Díval jsem se na videorecenzi na Polygonu a říkal tam, že když nepřítel (ať už člověk či zmutovanej) zahlédne tvýho parťáka, tak ho ignoruje, což je na jednu stranu asi divný, ale aspoň to zbytečně nevyvolá chaotickou situaci (byl tam i záběr, jak Ellie prošla přímo před Clickerem a on nic). Navíc nepřátelé ÚTOČÍ i na tvý parťáky, pak jim začne nad hlavou zářit červenej kříž, že potřebují pomoct.
  • Tys mel evidentne jasno uz pred rokem, cim dal vic tvoje prispevky pripominaj tupyho fanboye. Myslim, ze je pro hrace/zakaniky mnohem lepsi upozornovat na veskery uskali hry, ne jenom nadseny slinty. A tek mi hned muzes loupnou to minusko, kteryho se uz nemuzes dockat. Me to nevadi. *1*
  • Miserius
    Projdi si zbytek diskuze moralisto... Ma tu uz 7 samostatnejch postu kde dokola postuje recenze co dali min a vini za to korupci,demenci a asi i počasí...
  • A ja mu to plus dam. Uz jen proto, ze jako de bilek oznacujes nekoho s jinym nazorem za trolla a vztekas se kvuli nejakym cislum. *7*
  • Hanzales
    Ty jo to je blábol teď, fakt sorry. Motáš jabka a hrušky. Nevidím jedinou souvislost jak u her, tak hudby v tom, že by někdo poslouchal Lunetic, nebo hrál nějakou kravinu jen proto, protože to má "lepší kvalitu". Dále, mluvíme o multiplatformních hrách. U těch exclusive titulů to je jasné, tam je síla konzolí nepopiratelná a i ty exclusivní hry samotné kolikrát převyšují veškeré standardy. Ale nezlob se na mně, pokud jde o ten zbytek, jestli si mám tu samou stejnou hru zahrát na konzoli v menším rozlišení, bez AA, s nižším framerate, absencí češtiny a nemožností volby (gamepad/myš) a nebo si to samé zahrát na PC v ostřejší a hezčí grafice (jako bonus) k tomu mnohdy ta čeština, mody, možnosti úprav a když už jde o to konzolové pohodlí, ten gamepad telka a gauč už je pak to poslední. BTW nejvíce jsem si třeba užíval v poslední době New Vegas. Že by zrovna ždímal to PC se říct nedá a to ani s tou hromadou parádních modů a textur. Preferovat multiplatformní hry na PC je trošku o něčem jiném, než si ukojit Ego, že ta "drahá" mašina k něčemu je.
    BTW nad Uncharted i nad demem Last Of Us jsem se kochal blahem, právě nad tím výtvarným zpracováním a hratelností. Ale pokud hra vychází na všechny platformy, na PC mnohdy i levněji a na Steamu počase úplně nejlevněji.... což je jen další argument (pro mne) proč volit PC verze her.
  • Miserius
    Přestaň si hned loupat pluska trolle...myslis ze drobna chyba v AI hned ma snizit hodnoceni o 3? Pisou to v kazdy treti recenzi a stejne daj minimalne 90... Ze je to dobra hra nemuzes nikomu vymluvit, ocividne ani sobe
  • Ronox
    asi
  • Zajimavy je ze spousta zahranicnich recenzi zminuje, ze i kdyz hrac dodrzuje stealth a snazi se, obcasny partaci jsou takovy pitomci, ze upozornej zombiky, ktery pak navic vtipne a nelogicky utocej primarne na hrace = smrt a vsechno znava. Pred checpointem moc potesi. Cesky recenze to vesmes zamlcujou a davaj 10/10 jako na bezicim pasu.
  • to bylo soucasne ne :-)
  • http://cs.wikipedia.org/wiki/Spory
  • Ronox
    http://cs.wikipedia.org/wiki/Spora
  • Nerozumím větě "... jejíž spory se šíří vzduchem...". S kým nebo s čím může mít houba nějaký spor, a jak se takový spor může šířit vzduchem?
  • Miserius
    To je ale kravina, na PS4 v dohledny dobe nic z PS3 nezahrajes a jsou na tom herni skvosty ktery i za 5 let budou vypadat dobre... Tohle je hrozne povrchni, nehrat PS3 protoze uz je PS4 a to je víc IN
  • Mně recenze vůbec nic neřekla o hratelnosti a jak se to vlastně hraje a co se ve hře všechno dá dělat. Chození kolem horké kaše. Samozřejmě se nesmí prozradit moc o příběhu, ale to nikdo nechce! Čtu tu jen samé hysterické výkřiky, jak je to všechno geniální. Netvrdím že není, ale co vlastně je tak geniální v hratelnosti, mi tam chybí?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit