Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Miserius
    A koukal jsi na Heavy Rain? Nestvalo te tam ze bys veci delal jinak?
  • Já jsem dnes už spíš casual hráč a na hře mě nejvíc zajímá příběh - pokud to nemá dobrej příběh, tak nemám motivaci to hrát. A třeba u zmiňovanýho Bioshocku Infinite, tam jsem u hraní doslova trpěl - jak mě to střílení nebavilo. Mě bavil příběh a to byl jedinej důvod, proč jsem tu hru dohrál a proč jsem nakonec nelitoval té tisícovky za hru.
    Co se týká Last of Us, tak tady ani jinou možnost nemám, jak jsem psal vejš - nebudu si kvůli jedné hře shánět PS3.

    Pokud je podle tebe lama člověk, kterýho baví na hrách v prvé řadě příběh, tak budiž, jsem lama a jsem jí rád.
  • Nejde jen o cut scény, pustím si kompletní walkthrough, až to tam někdo naháže v nějaké lepší kvalitě :-)

    No nic jinýho mi ani nezbejvá, vzhledem k tomu, že si nebudu shánět mrtvý PS3 kvůli jedné hře.
  • to môže povedať iba niekto kto je herná lama a kto o hrách nevie vôbec ale vôbec nič..... si to mýliš s filmovým priemyslom asi..... ak si takto "prešiel" všetky hry, tak to potom budeš určite expert vo svojom obore a tým pádom sa ti ospravedlňujem.....
  • Miserius
    Tak to slysim poprvi moznost si prehrat vsechny cutsceny najednou (nemel bych se divit, podobny ma Uncharted) ale za to jsem teda rad, na Uchanrted 3 jsem jednou z nudy koukal jak na film *15* a youtube bude aspon mit celej pribeh pro lidi co si to nezahrajou
  • Ronox
    Nepopírám, že si ten příběh neužiješ. Určitě jo a proto je i ve hře funkce přehrát všechny cutscény najednou, ale ten gameplay resp. rozhovory během hraní to ještě zesílí tedy ten vztah mezi hlavními protagonisty.
  • Ronox
    Mohlo by se to tu promazat. Vím, že se to nedělá a někteří to vnímají jako zásah do práva svobodnýho vyjadřování se, ale aspoň ať se hlavní vlákna týkají tématu a nejsou to jen výplody chorých myslí trollů a ukřivděnců. To, že se pak neudržíme a reagujeme a krmíme je věc druhá, ale něco aspoň jako skrýt by tu mohlo být.
  • Každopádně, nejlepší názor kterej jsem tedy našel je, že si to člověk může zkouknout na Youtube. A to udělám. Tvůrce z toho nebude mít ani korunu kvůli nesmyslné exkluzivitě a já si příběh užiju i tak :-)
    Teď jen lituju, že jsem to stejný neudělal i u Biochocku Infinite. Nemusel jsem ztrácet hodiny hloupým střílením a mohl jsem si jen užívat příběh :-)
  • Exkluzivita té hry na PS3 je blbost. A teď m sežerte :-)
  • Hanzales
    Díky :)
  • Konecne vysla hra srovnazelna s Hotline Miami 10/10 !!!
  • No děcka tohle je moc pěkné. Skoro 500 komentů ale inteligenci abych hledal lupou. Jaký smysl má udržovat tuhle diskuzi když kvalita se vytratila už někde na začátku?
  • Miserius
    Tohle je ale diskuze o The Last of Us, nastesti uz te promazavaj...
  • Vytahovat iPhone v diskuzi o Ps3, to muze vazne jen blbec *15*
  • Kvalitní hra to nejspíš bude ale takovej fanatik abych kvůli tomu kupoval konzoli fakt nejsem , osobně se spokojim s hrami na PC . A hláška o nějakém slintání do rukávu mě fakt dostala , máš nějaký skreslený představy . Raději se na ty hry vybodni a začni chodit mezi lidi . A ty poslední dvě věty co si napsal tomu nasadili korunu , málem jsem spadnul smíchy ze židle . Hlavně si dej bacha aby ses o to dělo nespálil
  • A tebe?
  • TheGGG
    a tebe se na názor ptal kdo?
  • Od te doby, co je arma rpg hra.

    Ulice jsou siroke i uzke, tady jsou takove jake jsou, ja v nich problem nevidim. Tobe se to nelibi, tak to proste nehraj a je to. Podle me je to uveritelne vic nez dost, libi se mi jak je to udelane. Realitu ve hrach nehledej, hry jsou o zabave,nikoli o realite. Vem si treba oblibene GTA, je snad realne a logicke? Realna a logicka hra by nebyla zabavna, vzdy je potreba nejaka zkratka. A kone v LoU nahodou jsou, nevsimlsis?
  • TheGGG
    No já závidět nemusím já si TW koupím. ARMA a TW jsou jediný skutečný důvody proč mám doma herní PC (pravda třeba Max P. 3 jsem hrál na pc protože na konzolích to nebylo nic moc a pc verze jela i na full na plynulých 60fps, na rozdíl třeba od spec ops které mi nevím proč jelo mnohem hůř než ARMA2). Jinak nejradši mám na ps3 infamous serii, pak killzone serii (miluju tu atmosféru a skvěle zpracované nepřátele) a pak mé milované uncharted. GoW je na čtvrtém místě a resistence série mě tolik nechytla.

    Důvod proč nemám moc rád pc je, že mi dost často způsobuje pěkný potíže. Některý hry o kterých píšou jak strašně jsou náročný mi jedou dobře, ale jiné u kterých nemám žádné obavy se sekají (pak se někde dočtu že to byl špatný port, ale to už mě prachy nevrátí). U ps3 a xboxu to jede a člověk nemá o nic obavy.
    PS: ti z vás co nemají se svým pc žádné problémy mají můj obdiv. *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit