Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    na cockolomba nereaguje, ten asi právě zjistil že na svém "titánu" nemá co hrát tak začal brečet na diskuzi
  • TheGGG
    aha jak píšu níže, slintavka do rukávu *5*
  • TheGGG
    jaký jiný důvod má člověk ke koupi pc než hraní ARMY a pár dobrých RTS (starcraft nepočítaje, to není ani RTS, ani dobrá hra)? Kvůli zlodějům z kickstarteru a jejich rádoby na koleni dělaným blbostem? Ale to určitě ne.
    Jinak já mezi lidi chodím dost často, touto hláškou možná můžeš stírat své mladší kamarády, ale tady si opatři něco lepšího *6* . Každopádně vy pcčkáři si do rukávu slintáte běžně, na konzole nadáváte, ale pak škemráte o port na pc. Když vezmu pc exklusivity je to chlapče bída, jak říkám, dobré RTS, ARMA, a pak už skoro nic. *5* *5*
  • GlaDOS
    Tak to nemáš rád pc z vlastní hlouposti. Klidně si vyhazuj dál prachy za nepovedené porty, když nečteš recenze.
  • TheGGG
    ty *3* právě teď
  • Miserius
    Tak ale tady nikdo nehazi spinu na pc prece? Tady naopak hazi spinu na konzole a exkluzivni hry. Pokud budete mit za 5 let last of us na pc diky emulatoru, to se teda fakt máte
  • Ehhh.... z tabletu?
  • Drakersss
    Čas no myslím že se načekáš :D
  • Všechno chce čas. PC má téměř neomezené možnosti, což se o konzolích říct nedá. A líbí se mi, že ti debilové co háží špínu na PC píšou komentáře asi odkud :D:D.
  • Drakersss
    chlapec vtom má trochu nejasno :D
  • Miserius
    Je 19 koncu, dulezita volba kazdych 15 minut, snaz se vic...ale aspon je videt ze to tvoje youtube hrani neni moc povedeny, kdyz na konci uz zadna volba ani neni a vpodstate ti to secte ty tvoje predesly volby... Teď mi te bylo chvilku i líto *5*
  • Miserius
    Jo, ale na minulou generaci *1*
  • Škoda, že to není na PC. Ale i tak si nehodlám kvůli 1 hře kupovat PS3. Pro konzoláře co by se chtěli do mě pustit. My PCčkáři co máme silné PC si můžeme stáhnout emulátor ve kterém si můžeme zahrát jakoukoliv hru, která byla určena pro konzole :P.
  • V Heavy Rain zadny skutecny volby nebyly. Krome konce.
  • Hodně přeceňovaná hra, asi tak jako Gayrim
  • tak to zas nie ja u mna je príbeh tiež velmi dôležitý ale v prvom rade hrám hru a hra by sa mala aspon minimálne hrať...... mne by ju určite nestačilo iba pozerať....
  • Nesmyslná exkluzivita? nepřeháněj
  • Ronox
    Já už jsem to někde psal, ale tak napíšu to znova. Nedávno nějak před koncem roku jsem si pořídil PS3 nejen kvůli tomu, že mi chyběla do sbírky, ale i protože po delším sledování jsem uznal, že tam je dost kvalitních her, které bych si chtěl/měl zahrát pro doplnění restů a jsem rád, že jsem to udělal. God of War, Killzone, Demons Soul, Metal Gear Solid 4, Heavy Rain a hlavně zde probíraný The Last of Us jsou super hry pro mě osobně. Navíc jejich PSN+ je neskutečně super služba oproti tomu co má xbox. Každý měsíc přísun her zdarma a hlavně kvalitních titulů. Batman: Arkham City, Deus Ex, Hitman: Absolution, HD remaky + ta instantní kolekce, kterou dostaneš hned. Prostě super služba na to, že se dá sehnat voucher za litr na rok služby. Je to dobrá věc pro lidi, kteří sice mají na pořízení konzole, ale pak už nemají na to, aby hned koupili hromadu her a musí třeba měsíc počkat do další výplaty. Navíc jsem se konečně dokopal a koupil první Metal Gear na psx a Final Fantasy VIII a to krásně osvěží dětské vzpomínky prosezené u psx. Tyhle žabomyší války mezi hardcore pc fans a konzolistama jsou úsměvné. Všem nám jde jen o jedno ne? Hrát kvalitní tituly a zarelaxovat u toho. To, že si výrobci konzolí koupí/vytvoří studia a pak si vydávají exkluzivní tituly je jen čistě na nich a je to jejich rozhodnutí a já jim ho neberu. Díky tomu pak mohou vznikat právě takto super hry, protože do nich nalejí hromadu peněz, aby přesně přilákali hráče a ty si jejich konzole koupí. A hlavně mě nikdo neberte jako nějakýho pc hatera. Jsem furt primárně pc hráč, ale nejsem hater, která se nechá jen díky nějakýmu divnýmu přesvědčení připravit o kvalitní hry.
  • Last of Us jsem nehrál, ale zrovna v Bioshocku podle mě to samotné hraní hodně vtahovalo do světa a do příběhu. Jak člověk pořád někam padal, někde visel, Elizabeth kolem pobíhala, tahala bookera za ruce, k tomu psycho příběh - fakt jsem měl ke konci pocit, že se to stalo mně, víc než u ostatních her. Samozřejmě, Bioshock byl 1st person... ale to video z Last of Us vypadá taky hodně sugestivně.
  • nemel bys lepsi cist knizky?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit