Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ty si myslíš že hráč kterej da 10 litru za grafiku nema na ps3? my to nehrajem protože nechcem
  • Na playstation 4 si to taky urcite zahrajeme protoze to vydela prachy a komunita o to bude stat. AND THEY DONT WANT TO FUCK WITH COMMUNITY!
  • Pripoj si ji ke stare tv nebo k monitoru.
  • Nechci se tu dohadovat nad kvalitou hry ani recenze, majitelům konzolí přeji více takových titulů...

    ale milá redakce. Last of us hned zrecenzováno a Wargame Airland battle pořád nic? Doufám, že taky dostane 10/10
  • Miserius
    Ok, sorry, to byl komunikační šum *2* Tahle diskuze je hrozně akční *1*
  • Vzdyt jo, to bylo rypnuti za rypnuti. Ne kazdyho proste zajima konzolova hra a konzole obecne. Jestli si ale myslis ze (treba) me strasne vadi ze si ju nezahraju tak budes stejny (asi jak rikas) troll jak Colombo.
  • Miserius
    Psal jsi to tak jako ze jsi si to nekoupil protoze to je 8 let stary a za 5 tisic, tak se vyjadruj tak abysme tu nemuseli resit ho*na... Pokud si nekdo vylozene nechce koupit PS3 protoze to je proti jeho presvedceni, nema pak ale skuhrat ze to nemuze hrat (ted nemluvim primo k tobe, ale tady k Kožakovi)
  • A mimochodem, moc pěkná fotka. *14*
  • hattery? jako kloboučníky?
  • Miserius
    Co jsou tvoje prvni 2 nejoblibenejsi serie? *4* Rome 2 budem zase zavidet v zari my a ja zavidim uz ted :) Ale muzu predem rict ze nebudu v diskuzich rikat ze si zaslouzi 3/10 protoze obcas bude haprovat AI v bitvach *3* *15* Na Meta mit 96% z 56 recenzi je proste uspech, o neco mensi nez pred 5 lety, ale porad uspech a nikdo nemuze tvrdit ze je to blba hra, spis nekomu nesedne...
  • Ty nechapes nekoho kdo si proste neco NEchce koupit? Tzn. bych si neco mel koupit? *7* Se mi libi jak si umis vzdycky najit neco cim se obhajit. Pritom ja vubec nemluvim o cene neceho. Snaz se vic. *3*
  • TheGGG
    Boží pařba, (stejně jako ostatní exklusivity na ps3 a na konzolích obecně) už mi chybí jen 50,- a budu mít dost peněz na nákup *14* . To že hra dostává všude maximální hodnocení je zcela pochopitelné, od tvůrců božské uncharted (má třetí nejoblíbenější PS3 serie) bych nic menšího nečekal. Jinak hattery z řad PCčkářů lituji, zase vyšlo něco co si na svém slavném pc nezahrají *5* . Nejinak tomu bylo s HALO 4 kdy všichni pcčkáři pindali jaká je to blbost a stejně jen slintali do rukávu. No PC samo o sobě není špatné ale má cenu na něm hrát jen serii TW a ARMU (alfa ARMY 3 je skvělá).
    Takže bááj já du žhavit své PS3 dělo
  • Chtěl jsem si jen trochu rejpnout, a on ten výraz opravdu existuje i v češtině, cítím se trapně.
  • Miserius
    No, mam asi 4 roky starej mobil kterej uz tehdy byl zastaralej, prumernej notas a PS3, takze to co rikas me spis lichotí :D Nekdo bude nespokojenej s vecma za pul milionu a nekdo za par korun bude nadmiru spokojenej... Jestli nekupujes PSko JENOM kuli tomu ze je stary, tak te nechapu
  • TheGGG
    Asi nemáš PS3, my tě chápem, běž si najít nějakou brigádu.
  • Ja nemam nic proti tomu ze si nekdo neco koupi. Do momentu nez mi to zacne cpat stylem "ja si to narozdil od tebe zahraju". Takze ten machyrek ala iPhone jsi tu ty. Takze je usmevne ze mluvis o rozumu. *7*
  • TheGGG
    Lol co to je? Pokračování War Z? ne promiň war Z vypadalo líp

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit