Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A inFamous! To to nikdo nehrál, že to vůbec nezmiňuje? Přitom oba díly jsou pecky.

    EDIT: Aha, JEDI byl rychlejší. Btw, RDR není PS3 exkluzivní.
  • a jeste inFamous 1/2,dead nations,red dead redemption,twisted metal
  • Rhulad
    Tak mě by bylo v současnosti líto dát i ty tři litry do ps3, když do zimy je venku ps4...
  • Miserius
    PS3 zacina byt pomalu ale jiste levnej a paradni kup. Bluray prehravac + paradni exkluzivky za 3 litry od nekoho v suprovym stavu... Pokud i to je na nekoho moc, tak by stejne nemel ani na ty hry...
  • Rhulad
    Tak např Heavenly Sword, Demon Souls...
  • Miserius
    Jeste Heavy Rain (zachvilku teda Beyond taky) a Gran Turismo...Killzone + Resistance me moc nebavilo...
  • Rhulad
    Jasně a navíc teď by to nebylo moc ekonomický kupovat skoro deset let starý hw. Já mám ps3 už skoro 6let čili si nestěžuji, ale kupovat končící konzoli kvůli jedné hře... to mě připadá dost mimo...
  • no zasa až tak vela ich neni (také čo za dačo stoja) z hlavy čo ma napadá, sú hry od naughty dogs, MGS séria a god of war..
  • Jenomže recenze je vždycky subjektivní
  • Blue.Shark
    Za a) je to State of Decay a za b) by neškodilo zamyslet se nad prostým faktem - dobře zvládnutý tunel nabízí mnohem záživnější a ucelenější příběh, než open world hra.
  • Inquisitor
    Právě, no ale člověk nemůže mít všechno :)
  • Blue.Shark
    Bože, co je to zase za slint? Podívej se na recenze ostatních serverů a pak třeba uvidíš, co za blbost jsi to vypustil. Tu hru všude oslavujou, ale games.cz je neobjektivní, protože ji oslavuje taky. Uh... *7*
  • přeju hodně štěstǐ dočkat se doby, kdy se někdo vůbec odváží emulovat architekturu Cellu
  • Rhulad
    Těch exkluzivit je tolik, že by ti ani desítka nestačila .)
  • čo? Ved ty by si salaš nespoznal ani keby stojíš pred ním..... tak jak môžeš nejakým spôsobom racionálne zhodnotiť hru okolo ktorej si ani neprešiel..... očividne tu padol na hlavu niekto iný a od vtedy má hlúpu AI
  • Miserius
    Tak vidis, mate na Xboxu State of Decay a bude to i na pc, nemate co zavidet a je to *2*
  • *tady
  • Nic není dokonalý. Tím bych to tím uzavřel.
  • Inquisitor
    Jasný, ale pořád je to investice v řádu několika tisíc, když započtu i cenu her.
  • Ten server sponzoruje Microsoft. :) Nerikam ze to nutne musi byt duvod spatne recenze, nicmene obrazek si kazdy udela sam.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit