Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dobrej vtip :D
  • Odulin
    Mně nejde jen o Last of Us. Před Xkem jsem měl PS2, takže bych si rád dal i nový God of Wary, Heavy Rain, Heavnly Sword, Metala novýho, Uncharted...na co ja vlastně ještě čekám. :)
  • Skutecna kvalita je jinde, ale tady se jede na vlne hype http://www.polygon.com/game/state-of-decay/4956 *2*
  • souhlasim ,myslel jsem to v dobrem slova smyslu, ps3 je ma oblibena platforma...
  • Rhulad
    Vůbec bych desítky neřešil v této době .... Když herní magazíny nadělují desítky hrám jako Skyrim, Mass Effect apod. čili hodnota desítek je nulová
  • Miserius
    Colombo, uz asi 6. prispevek stejnyho razu...Ty jsi jak nejaka zhrzena manzelka
  • Nevim proc ty minusy. Zkusit si misi dve na PC a pak koupit na konzoli neni nic spatnyho, kdyz me hra chytne a chci si ji uzit na PS3, protoze se mi na konzoli hraje lip nez na PC kde honim vsemozny funkce po cely klavesnici. Navic 1000 za hru za mesic neni tak tezky vyplaznout a podporit studio
  • Miserius
    Mozna tak plati u 3DS, ale ne u Xboxu/PS3, to je normalne srovnatelny s PC...proc by taky nemelo?
  • Tady zase nekdo jede na vlne euforie *5* Jinde to tak uuuuuuzasny nevidej Kdyz odectu hype, tak to vypada na prumernou zombiarnu takze tak 5/10 http://www.polygon.com/game/the-last-of-us/3040 *3*
  • Tilwaen
    Když ono by bylo perspektivnější si pořídit PS4 s vidinou, že to bude zpětně kompatibilní... Takto pokud si pořídí PS3, tak je poměrně veliká pravděpodobnost, že na to do pár let už neuvidí ani jednu novou hru - což nejsou zrovna pěkné vyhlídky.
  • Kr.Pa
    Tak by mě zajímalo, jestli má 10 u PS hry stejnou váhu jako u PC hry. Člověk by řekl, že u různé platformy se hodnottí různé, tedy srovnávat 10 PS hry s rezenci jine PS hry.
  • musíš zustat silny a nepodlehnout. Zkus se na to podivat racionalne je to jen koridorova sr4čka
  • Tilwaen
    Jsou v bramborovém světě záchody?
  • Tilwaen
    Dle mého se tím vojenským simulátorem otřel právě o Tebou zmiňovanou Armu - člověk by řekl, že to je očividné, a ono asi ne...

    Jinak já Ti nevím, ale když vykouknu z okna k nám do ulice, tak je opravdu široká pouze pár metrů, tak jaképak "A proč delat ulice široke par metru?" ? *3*

    Určitá modifikace velikostí herního světa je téměř vždy nutná pro udržení hratelnosti, jak už Ti to ostatně Jejdasek popsal výše.
  • ALIENVIK
    Jste zpokojený vy sráči, teď si musim koupit zku*venou konzoli *16*
  • Tak ještě prosím verzi na počítač, slibujeme, že jí koupíme.
  • Miserius
    Půjčit PSko, nebo jít na 2 dny ke známému a zahrát, určitě někoho znáš ne? Nebo uplně nouzovka, koupit na Aukru PSko + exkluzivky ktery si chces zahrat, zahrat a za mesic,dva prodat...neprodelas moc :)
  • Tilwaen
    A nám PCčkařům, kteří by třeba zrovna toto neupirátili, zbydou akorát tak oči pro pláč *4*
  • frag.ment
    Já pro to jdu hned 14. 6. po práci a o zábavu ne celej víkend (singl) bude postaráno. Odložil sem na to penízky bokem a ještě mi zbyde i na nějaký ty párky a rohlíky :-)
  • Tilwaen
    Styl psaní této recenze mě vrátil ve vzpomínkách o pár let dozadu do dob, kdy jsem čas od času čítávala recenze v herních magazínech. Už dlouho jsem nečetla něco napsaného tak čtivě a zábavně, +1, autore *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit