Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Miserius
    Já vím určitě ještě o Ronoxovi (tomu zatim mužem jen tiše závidět ze uz dohrál :D ) Ja bych hru měl dostat 14. takze bych projel hned singl, ale pak mam 3 zkousky, takze na hrani budu dostupnej od cervence, zato ale do konce cervence skoro kazdy den (podvecery-vecery urcite)- koupil jsem si na to i pekny sluchatka s mikrakem, kdyby bylo potreba. Je nás uz docela dost, takze nekde udelame nejakou skupinu a verim ze kdyz nekdo bude chtit vecer zahrat, dalsi 3 lidi se vzdy najdou :)
  • Keyz
    Nové konzole :) Nová PS3 stála 4k?
    To, že dnes stojí prd se nedá porovnávat, když ten HW co tam je, se jako jednotlivé komponenty již neprodává. Navíc se to prodává jako jeden kus a tam mají různé možnosti stanovení ceny.
    Ale na startu konzole to porovnávat lze.
  • Česky socky nemaj na PS3, tak tu brečí ! Go to work idiots ! :D :D
  • holec89
    Nechapu vyznam, kdyz obchody prosazujou predobjednavky. Cili sem rad za recenze pred vydanim, abych mohl kdyztak objednavku zrusit :)
  • Hry od Naughty Dogu se hrají na YT obstojně, takovýho Zaklínače bych ale fakt nezkousl :)
  • Radioaktivni_surikata
    Moc jsem nikdy nechápal, co má kdo z trolování a co mu to přináší. Čemu už ale absolutně nerozumím je počet lidí, kterej je na to schopnej reagovat... To si to fakt nemůžete odpustit a musíte na tak dementní a očividnej popud zasí teda pardon zanášet diskuze? *7*
  • Robotron3
    Ale prosimtě. Na pc jsou zase hry, co se na konzole nehodí. Strategie, tradiční adventury, je to ráj indie vývojářů atd...
  • Myslíš že on to neví ?? že se vůbec snažíš *1*
  • holec89
    tak mi sestav nove pc za cenu nove ps3, tj 4,3k :)
  • Keyz
    Když si zapojím PC za cenu zhruba nové konzole a nastavím kvalitu na kozlovou verzi, tak to je stejné a nestojí to 100k.
    Jakmile ale dám HD rozlišení + další efekty pak to stojí více. Ale 100k je jasný výmysl.

    Navíc se to špatně porovnává. I když na PC něco nastavím na low takto není stále tak hnusné jako na konzoli, kde některý nastavení nejsou někdy vůbec.
  • palec nahoru za pobaveni *3*
  • Ronox
    a Ronoxcz tuším to tam mám ;)
  • Ještě tomu něco chybí jo už vlastně vim ještě nám pověz jak Apple je dokonalá firma a jakej prezident je nejlepší..
  • Ronox
    Metro nebylo špatný, ale nechytlo mě to takovým způsobem jako The Last of Us. Tohle mě přikovalo k ovladači a jen spánek mě odradil v dohrání v jednom kuse. Kamarád, kterému jsem to zapůjčil to, ale dohrál v kuse s rudýma očima :) Tohle je docela vzácný a posledně se mi to stalo u Bioshocku: Infinite a pak až starší tituly: Dead Space 1, Alan Wake, Dishonored, Max Payne 3 a hrozně nedoceněný Spec Ops: The Line.
  • Má to být gameplayem něco jako Uncharted? Já jen, že tu sérii každej žere a já 3 díl s hordou dementních nepřátel, špatným střílením, koridorama nedohrál,ty dva předtím jsem skousl, druhej hlavně kvůli Himalájím. Příběh je tam parádní, udělat z toho film, užiju si to víc než to "hraní", který to nabízelo.
  • Veskoslav
    Co to zase meleš za blbosti? Nechceš zase pobavit rozlišením televize jako minule? Směji se doteď.....
  • what?
  • To je takove krasne totalitni reseni, zakazat svobodu projevu, to se hned pozna charakter :-).
  • Veskoslav
    Tož děkuji. Protože otci uvažujeme o koupi PS3 k narozeninám a tuhle hru jako startovní, tak abychom věděli, jestli se bude líbit:)
  • Drakersss
    Opravdu nejsi ? Po tom co jsi napsal bych to moc netvrdil. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit