Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PC gumáci v akci.. bože zkouknou videa na youtube a jdou kritizovat. Smutný život pc- gumáků v akci. Hlavně, že mají nejvíce klišoidní RPG v historii a to Divinity. Gratuluji..
    • Ty si musis kazdou hru zahrat, abys poznal, jestli te bude/nebude bavit?
      • Co to je za debilní otázku gumáku? Přece nebudu kritizovat hru, kterou jsem nehrál, nejsem přece pc-gumák
        • Jsi jen nezkuseny hrac *15*
  • MrSanta
    A opět bitka o to všemocné čísílko. Jak neočekávané *1*
    • ucho
      asi jsi tu diskuzi nečetl, ale většina lidí tu to číslo neřeší... :)
      • MrSanta
        Pravdu díš. Nějak se mi zaryly do paměti ty první komenty ohledně osmičky.
        Zatím se spíš než to číslo řeší recenze, která hru jako takovou doporučuje, ale pro některé zjevně ne dostatečně. I to je ale velký posun.
        • Ale tak musíš uznat, že to vypadá poněkud divně, když původní hra má takové hodnocení a ta samá hra ve vylepšené edici, která je minimálně stejně dobrá jako starší verze, má hodnocení horší. Možná bylo zbytečné dělat recenzi a spíše sepsat jen nějaké shrnutí, co nového se v PS4 verzi vyskytuje. Je to asi jako kdybych měl hodnotit Skyrim v době vydání a pak po vydání ofic. HD textur.
  • muze mi nekdo rict o co v teto hre jde? ma predstava je, ze je to neco jako film a sem tam je potreba zmacknout nejake tlacitko coz asi bude hodne daleko od pravdy :D
    • Je to dost hardcore hra kterou tvůrci sami označují za survival action. V podstatě akční hra s velkým důrazem na plížení a pátrání po munici (ktré máš neustále "nedostatek" - pokud to nehraješ na easy) materiálech pro výroby věcí jako hřebíkové bomby apod. Občas to má solidně hororovou atmosféru a celé se to odehrává v postapokaliptickém světě. Je to v podstatě lineární hra, ale mnoho lokací je mnohem otevřenějších, než by člověk čekal. Má to dost působivý příběh. A je to skutečná hra, žádný interaktivní film, Tu recenzi napsal nějakej magor, který nemá ani tušení, jak popisovat hru a spousta lidí na tiscali (zakomplexované nuly) se toho popisu strašně drží, protože jsou prostě úplně mimo. Ale to nemá asi na tiscali cenu ani řešit.
    • Jako ostatni superdupr exkluzivity na playstation - zmackni X a hra ten zbytek uz udela za tebe...
  • Původní hra má na M.T hodnocení 9.1 a to přesně od 6000 lidí. Rekord pánové...
  • LoL>DotA>The Last Of Us...
    • Nevím, jestli jen smutnej pokus o trolling nebo jsi vážně tak tupej a srovnáváš nesrovnatelné.
      • Asharak
        Zábava = zábava. Víc zábavy > míň zábavy. Srovnáváš asi něco jiného. *7*
  • AI je daleko lepší než ve Wolfovi a to nikomu nevadilo navíc v FPS, kde je A.I životně důležíte a tady, kde hrají prim zombie se řeši A.I. To je prostě Games.cz a zdejší elita..
    • AI byla ve wolfovi kritizovana dost, ty pohádko *7*
  • Tanbou=Veskoslav
    • Tanbou=wallet warrior
    • Přesně tak a ještě si okamžitě naklikává.
      • Lol, dobrej trapas. Priste si dvakrat zkontroluj pod jakym nickem pises, aby ses priste neusvedcoval sam z toho, co sam kritizujes.
        Vazne trapas. *1*
      • Zapomněl sis změnit nick, ale nebreč, to se stává i podstatně méně trapným trolům
      • Trapaas *1*
  • Jam97
    Pokud chcete hru, která bravůrně spojující příběh s akční hrou, jsou v ní hádanky, post-apo svět a skvělé postavy, šáhněte po HL 2 ! :D
  • Boha jeho,taková naskriptovaná hovadina,plná trapných filmečků,který tu hru kouskují a jen zbytečně natahují..tu a tam nějaká ta rádoby lekačka dobrá tak leda pro předškolní děti.Všichni básní o skvělém příběhu a parádní atmosféře,nicméně scénář ke hře zabral autorovi tak max půl hodinky,protože větší trapárnu a klišé lze snad vidět jen ve filmech vysílaných na tv nova či barandově a atmosféra je sotva průměrná.Co se týče technického zpracování..je to klasický konzolový průjem,tisíckrát již viděný,tisíckrát provařený.Suma sumárum jedná se o další klasickou koridorovku opepřenou o pár filmových scén,s hloupoučkým příběhem a ještě hloupější zápletkou, s hodně podprůměrným tech. zpracováním..když k tomu připočtu tu směšně nadsazenou cenu,bez české lokalizace vychází mi sotva průměrná známka..hra těží jen ze svého jména a velké reklamy a je to jenom další ždímačka na peníze..
    • Miserius
      *1* Z toho kříčí: Nikdy jsem to nehrál ale viděl jsem to párkárt na youtube a pska nemam, takže na to budu nadávat. Ale tak příště si o ty hre neco zjisti, takle kazdej vi ze meles kraviny, kdyz vylozene lžeš
      • Hele já to hral a pod tohle se můžu podepsat....hlavne s tím scenarem má do puntíku pravdu, to psalo snad dite.
    • ucho
      českou lokalizaci to má
  • Stejne je to zajimavy. Vyjde znova hra, jen s vylepsenou grafikou a pisou se tu na to druhy recenze (Tomb Raider, ted The Last of Us). A pak vyjde hra jako Deus Ex: Human Revolution - The Director's Cut, kde je nejen vylepsena grafika, ale i AI, souboje s bossy, zakomponovane DLC atd a recenze nikde, ze by proto, ze se to neprodavalo znovu za plnou cenu...?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit