Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • boze muj, uz zase Elen Page.
    • Psychotic
      Je sexy, Teda ve skutečnosti. Tak co si stěžuješ? :-)
      • je to lesba, to ti k "sexi" nevadi? *4*
        • Ty vole, zase jeden pokrytec.

          Lesby patří k nejpopulárnějším p:rno artiklům a ty se nám tady snažíš namluvit, že tě nepřitahují?

          Až si ho zase vyhoníš u nějakých sexy lesbiček, tak si vzpomeň, cos tady psal za blafy.
        • Psychotic
          Jistě že ne. To, že ženě nepřijde sexy on, ještě žádnému chlapovi v bezmocném slintání nezabránilo.
  • Čim jsou starší, tím jsou dokolomější.
  • ucho
    Tak objednáno za 999,-, v pátek to bude doma.
  • XXHUGOXX
    8/10 ??? 8/10 ?????? Si robíte prdel, že ?
    • Vogon
      výsledek je čtyři pětiny.
    • prudislav
      no ja jsem zatim ve dvou třetinách remasteru a víc než 7 bych tomu zatim nedal. AI těžce ničí atmosféru a první třetina byla fakt úmorná.
    • vzdyt je to ta sama hra co vydali pred rokem! tyhle praktiky me tezce serou :/


      a neni ti nejaky hodnoceni na indiegames.cz u riti? ;)
  • A hele, konečně střídmá recenze. Díky Games, příjemné překvapení.

    Ještě jste mohli zmínit AI, o které Naughty Dog lhal zákazníkům a která rozhodně není nic extra a v podstatě si pomáhá šikovnými berličkami aby jenom vypadala jako chytrá. Namátkou je vtipné, když poslední přeživší borec z aktuální vlny kačenek prohlásí polohlasem že jde zkontrolovat tamhle tu lokaci a tváří se že se "domlouvá" s parťákem. Drobná potíž je v tom že jaksi není komu co polohlasem říkat, ta AI postava je už sama poslední.
  • tomocz: Nikto na PC nekadi toto je umela exkluzivita na hernu konzolu od first party studia. Proste je to zámer a PC verzia nevyjde naschvál potrebuju mat nejaký dôvod preco by mal clovek kupovat ten v reale nepotrebný konzolový HW a aby sa viazal na ich spoplatnene sluzby ktore realne zas nepotrebuje nakolko ma vsetko na PC zadarmo. Smutne ja viem...
    • tomocz
      já vím, že je to exkluzivka kvůli tomuto... kadí jsem napsal, protože se mi to nechtělo rozepisovat do 5ti řádků :D jen si tak říkám, jestli kdyby třeba Ryse nebyl exkluzivita, tak jestli by i tak "zabil" Crytek nebo by se to s prodeji na PC už zaplatilo o.O
      • N0isy
        To by bylo ještě horší. Na PC by to akorát každý ukradl a prodej na konzoli by se snížil o polovinu.
        • tomocz
          A já jsem myslel, že tahle "verze" už je dávno potopená. Když je hra dobrá, tak se prodává kdekoli. Proč se prodává Zaklínač a to nemá ani žádnou ochranu? Protože si prodeje zaslouží.
  • ucho
    "Výměnou za snížení počtu snímků na polovinu vám budou při poněkud hnidopišském zkoumání o něco lépe vypadající stíny."

    jinak první půlka jako kdyby autor recykloval své názory na PS3 verzi. zní to spíš jako pokus o "druhou stranu mince". a trochu mě překvapilo, že autor v závěru jedné skupině hráčů doporučuje spíš Tomb Raidera :)
  • N0isy
    8/10? Are you kidding? Vy jste se snad už dočista zbláznili! Původní hře dáte 10/10 a téhle ještě lepší, dokonalejší verzi navíc s DLC za stejnou cenu dáte 8/10? Tady je vidět, kam web směřuje... Pixel forever, co?
    • jezis sak je to to samy co vydali na PS3 jen v lepsi grafice, to vam consolistum staci uz jen takhle malo abyste zaplatili full price?
    • MickeyMutant
      Pravděpodobně se dočista nezbláznili, původní The Last of Us před rokem recenzoval Vašek Rybář, Remastered verzi Jan Olejník. Každý má trochu jiný pohled.

      TLDR: Václav Rybář ≠ Jan Olejník
      • ucho
        osobně bych ocenil, kdyby si redakce držela ujednocený názor, prostě výsledná známka redakce. a recenze by pak mohla obsahovat třeba verdikt více členů redakce s jejich hodnocením. samozřejmě ty hry všichni nehrají, ale nějaký názor na ně počítám mají. přišlo by mo to tak lepší, než aby se hodnocení udělovalo tak individuálně. tohle pak není hodnocení redakce (se kterým se jde na metacritic), ale hodnocení jednotlivce. čímž samozřejmě neberu, že tomu zde dal autor recenze 8 bodů, to je jeho věc.
        • MickeyMutant
          Je to hodnocení redakce v tom smyslu, že recenzoval její autor, za jehož kvalitou redakce stojí. Je tomu tak ostatně i všude jinde. A recenze může být dílem jenoho, maximálně dvou lidí, kteří to skutečně hráli a dospějou k nějakému konsenzu. Není možné dělat hlasování, když to většina nehrála, a navíc je pod textem jméno jednoho konkrétního člověka.
          • ucho
            O žádném hlasování jsem nemluvil, ani o tom, aby výslednou známku ovlivňovali lidé, kteří hru vůbec nehráli... Mluvil jsem o tom, aby známka reprezentovala známku redakce. Tedy ne že jeden týden hra dostane 8/10, druhý týden hra dostane 5/10 a třetí týden hra dostane 7/10. Hra jako taková zde recenzovaná byla. Osobně by mi bylo milejší, kdyby tohle někdo pojal jako "druhou stranu mince", tedy snaha o trochu jiný pohled na věc, a aby někdo pořádně rozebral technickou stránku, což je vlastně prakticky jediná změna u PS4 verze... Takhle to vypadá, jako kdyby někdo prostě podruhý zrecenzoval hru, která zde recenzi již má...
            • ucho
              Faggot: asi neumíš číst, ale já nepsal, že recenzi má psát víc lidí. samozřejmě že recenze je text jednoho člověka, který hru recenzuje ;)

              MickeyMutant: jako nevadí mi, že na hru má někdo trochu kritičtější názor. přijde mi jen zvláštní, že se tím dá se říct popírá ta předchozí recenze a jsou tu jakoby dvě recenze na "stejnou" hru s jiným hodnocením. což ve finále ochuzuje to, co se opravdu mezi těmi verzemi změnilo. u PS4 verze například museli znovu programovat déšť, takže by měl být odlišný od PS3 verze. ale takové detaily se člověk z toho textu nedozví. točí se to z větší části právě o tom, že se recenzuje to, co už se recenzovalo, jen jinak...
            • MickeyMutant
              Souhlasím s tím, že by se tahle hra už neměla známkovat a další recenze by vůbec nemusela být. Stačil by článek o nové, vylepšené verzi s pár doplňujícími informacemi. Ale co naděláš, čtenář si to žádá.

              Na druhou stranu je, aspoň pro mě, zajímavé, přečíst si po roce jiný názor.
            • Mezi definice recenze patri to, ze ji pise jeden clovek jako svuj nazor na vec. Ne cela redakce, dеbile. Clanky, ktere nesou oficialni stanovisko games.cz by mely jako autora "games.cz¨.
            • ucho
              Nepochopil jsi mě. Samozřejmě o známce by rozhodl pouze ten, kdo by hru hrál (a dohrál). Tím by vytvořil známku, za kterou stojí redakce, protože se předpokládá, že se známkuje podle stejných kritérií se snahou být objektivní. Přeci jen se zde řídí i jakýmsi slovním vyjádřením, které pár věcí specifikuje. Ano, ne každý se tím řídí. Každopádně tím, že ta známka vznikla, by za ní redakce měla stát. Když pak jiný recenzent recenzuje vlastně tu samou hru, není rozumné ji znovu známkovat. Tím jako by vyvracel tu předchozí známku jiného recenzenta (redakce). Pokud chtěl někdo napsat nesouhlasnou druhou minci, měl ji napsat, bez známky. Ono prostě působí zvláštně, že stejná hra na jinou platformu, která zlepšila technickou stránku a má navíc DLC a ještě je snad i levnější, dostala horší známku.
              Co se pak týče názorů dalších členů redakce, ono často ty recenzované hry hrají i oni, třeba jen chvilku, ale názor na hru mají. To by mi přišlo jako zajímavé oživení recenzí, kdyby tam psali názory i jiní lidé. Ale proč měnit klasiku, že. Recenze + známka.
            • MickeyMutant
              Jak jinak než hlasováním by ti lidé dospěli k výsledné reprezentativní známce? Podle téhle logiky by musela hlasovat většina redakce, navíc v situaci, kdy, jak píšeš, všichni tu hru nehráli. Právě pro tuhle "neproveditelnost" se všude hodnotí tak, jak se hodnotí - jeden autor se zárukou kvality od redakce.
  • niceguyfromrussia.ru
    8/10... to je svetový unikát... priveľa pixelov ?
  • tomocz
    a na PCčkáře opět kadí jak na placatej šutr. Zrovna tohle bych si rád zahrál, ale kvůli dvěma hrám nebudu kupovat konzoli :(
    • Vlastně je to jedna a ta samá hra akorát graficky vylepšená.
    • Cože? Ty chces hrat konzolovou hru? Ale vždyť to jako pravý PC hráč nesmis, ne?
      • well you can go FFFuck yourself
    • to mi povidej, ja malem koupil xshit kvuli forze a gta5 Oo Stay strong brother! :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit