Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No a presne toto je jeden z mala dovodov, co ma na PS stvu. Uz ani slim verzia ps3 nebola kompatibilna s ps2 hrami. A teraz ani 3ka so 4kou. Co si oni ako v sony myslia??? Ze kolko mas mat doma v obyvacke volneho miesta? Na vsetky tie settopboxy, rekordery, dekodery, ps 2, 3, 4.... a co este? Mozem sa na nich uz akurat tak vies co...
  • Nový tomb raider bol pre mňa priemer a to ho tiež sprevádzal riadny hiphop.
    Už sa teším na túto hru pretože je od Naughty Dog a tí jediný vedia pracovať s PS3.
  • ano, přesně tak, re-edice Abe´s Oddysee po 10 nebo kolika letech by se měla re-recenzovat, je už nová generace hráčů co staré recenze nečetla a tu starou zajímá co se změnilo

    nikde jsem nepsal, že by se F2P neměly recenzovat, naopak, myslím že třeba PS4 a PC verze War Thunder si zaslouží dvě recenze

    než na internet vlezeme číst bychom naučit se měli
  • Ilusiveman
    Takže F2P si podle tvé logiky nezaslouží hodnocení? Stejně tak i z druhé strany, jak lze zautočit na tvůj argument, když jsem hrál Abe's Oddysee na PS a teď ho hraji na PC, tak by si tedy měl, jako samostatný titul za peníze prodávaný, taky zasloužit re-recenzovat?

    Nechci tě napadat, ale... předtím, než na internet myšlenku vypustíme, my zamyslet se, musíme.
  • prodávají to za peníze jako samostatný titul, zaslouží si tedy samostatné hodnocení, to máš jako původní Baldur´s Gate a ty enhanced verze, taky se hodnotí dvakrát
  • Ilusiveman
    I kdyby, tak co to je za blbost dělat opravná hodnocení?
  • podle mě to s hodnocením přehnal, měl tomu dát 4/10 a byl by klid..
  • Ilusiveman
    Vážně nechápu, proč se tomu říká recenze. Proč se tomu neříká "mini-recenze"? Protože defakto jediná věc, co se tu dá recenzovat jsou nové textury. Recenzovat stejnou hru dvakrát je podle mě vrchol neprofesionálnosti a působí to nanejvýš vadně a schizofrenně. Games, váš rating tímto rapidně klesá. Působí to pouze jako levná možnost, dát nějakému patolízalovi šanci, aby měl konečně možnost vyblít se, když poprvé mu ta šance nebyla udílena.
  • Tak tohle bylo přímo na komoru!
  • Já se zase nedivim, že ty máš nick tvořen citoslovcem...
  • Jack1947
    Napsal bych proč ale tak oni to všichni vědí proč, tady zrovna u ND se to ještě snese. (né jak ubicrap s WD).
  • Jack1947
    Byl jsem "pryč" od pondělí a nestačím se nasmát povedená trollparta plna buzeraníků s PC a taky jinejch exotíků zasmál jsem se jak nikdy, jo ještě je třeba vyzdvihnou Vesku. ( tímto ho pozdravuji) a jeho pravidelné hysterické dnes již legendární záchvaty. At dupou králíci. co Nejdýl.
  • Ze vas bavi se tu hadat, vzdyt koho zajima co si mysli nejaky jouda na Games, kouknete na Metacritic a budete mit o hre jasno.
  • Vybagrovaným "fandům" není těžké cokoliv natřít.
  • Ty bys mohl být špatným detektivem. Sluha to nebyl, takže všichni ostatní v domě jsou nevinní.
  • Nebreč chlapče, to bude dobrý.
  • zdeeneek
    Si precti text recenze a neres nejaky cislo. Ty budes asi jeden z tech, kteri kdyby u recenze nemeli cislo, tak nebude vedet co si ma o hre myslet.
  • se ti ani nedivím, že máš jimmyho ako avatar.
  • To je komedie, az je to smutne.
  • Pan logik *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit