Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jnsCZ
    Já teda v Egyptě narazil na bugnutej quest :( The Bigger Picture nebo jak se jmenuje... objekt, co by měl být aktivní, bohužel aktivní není. Snad už to dneska šlape, Funcom je v opravách příjemně svižný.
  • radši nudnej trailer a dobrá hra než naopak *3* to jsou zas kommenty mein gott *1* nechme se překvapit..mutanty mám rád *1*
  • no, vypadá to hodně dobře, ale počkám si až bude nějakej testing weekend nebo něco takovýho, abych si to ozkoušel...
  • Tak tak uz abych byl doma z prace, tesim se jak malej. Zrovna delam v egypte Inv. q The Unburnt Bush. Jsem nad tim vcera dumal a googlil asi hodinu. Na reseni jsem zatim neprisel ale odnesl jsem si info o Mojzisovi a dalsich biblickych blafech:D Takze doufam ze dneska tu sifru prolomim:)
  • Tak tak. Po dosazeni urciteho poctu xp bodu dostanes Ability point a Skill point a dal uz je na tobe co si kam naklikas muzes si odemknout jeden z 11 prednastavenych kombinaci abilit (tzv .decks, pro kazdou frakci je 11 unikatnich decku) coz ti odemkne charakter rewardy. Nebo si muzes poskladat deck vlastni a nakombinovat ability do bonusu (ability synergies). Kazdopadne neni problem zmeny kdyz prestane bavit assault rifle+sword nasoupat nasbirany bodiky nekam jinam a zacit treba hrotit bouchacky nebo nakou magii. Jo a neni tu zadny reset bodu. Jinak persistentni Pvp zona Fushang project funguje na principu world domination. Hraje se na obsazeni 4 factory. Za kazdou obsazenou factorku je bonus +xp,+dmg,+heal a nevim co vsechno pro celou frakci v celym hernim svete. A ty bitky frakce vs frakce vs frakce docela rezba:)
  • PvP tam je - existuje několik PVP oblastí, některé jsou persistentní a některé se resetují. Navíc podle toho, kolik oblastí vaše frakce ovládá, tím vyšší máte bonusy ke zdraví, XP atd. Plus je za PvP samozřejmě plno různých odměn, především mincí, za které si můžete dokoupit jinak nedostupnou zbroj. To s absencí levelování a tříd není tak úplně pravda. Spíš jde o to, že je k dispozici 525 abilit a ty si můžete libovolně odemknout. Není to totiž o tom, že si na začátku řeknete "No tak si vyberu Paladina" a pak není jiná možnost než udělat si novou postavu, když chcete zkusit něco jiného. V TSW třídy jsou, ale jsou volitelné. Vůbec je nemusíte využít, ale klidně si můžete sestavit jakou postavu chcete. Kombinace brokovnice + hasičská sekyra? Není problém. Elementální magie + útočné pušky? Jasně! Prostě veliká svoboda.
  • pry tam nejsou ani levely ani tridy docela by me zajimalo jak to funguje, pvp tam asi taky nebude co?
  • My máme oči všude. Takže až budete sedět někde pod sakurou v podřepu se staženýma gatěma, tak si přijdeme popovídat *3* Mimochodem, zatím nejlepší questy byly Kingsmouth Code a závěr Dawning of an Endless Night, z toho šel skoro mráz po zádech. A pokaždé mám nefalšovanou radost, když prolomím nějakou šifru apod. To se mi u hry dlouho nestalo.
  • Podle videi to vypada, jako by designeri byli sprizneni s Terrym Foxem *1*
  • walltar
    Nechápu proč naštěstí .. sou tam poplatky + rl shop .... by tam mělo být jedno.
  • asocial? ne, muzes to hrat jako diablo :) proste sáám :) ale pvp je sranda takze by to byla skoda ;)
  • negativni? kde? :))
  • Proč naštěstí? Mně se víc líbilo, jak je to u Guild Wars *4*
  • nastesti poplatky.. ale za 250 mas lifetime ;)
  • Je to na měsíční poplatky nebo jednou koupím a mám pokoj?
    Edit: Měsíční poplatky, už jsem to našel. Ach jo. :(
  • walltar
    Jo to luštění morseovky bylo parádní ... A dragon vás sundá všechny špinavý ilumináte. *1*
  • walltar
    Problém ale je že i ty nejlepší zbraně co ukraftíš maji jenom jeden glyph slot a ty z dungu mají 3 což je celkem rozdíl.

    Jak už sem napsal já sem hrál hlavně v pátek, sobotu a neděli a v neděli bylo DT takže je možné že to opravili ... udělali to rychle a to se jim musí dát k dobru.
  • jnsCZ
    Musím souhlasit - hraju early launch od pátku a je to bomba, bomba, bomba! Takhle skvělý questy nejsou ani v singleplayer RPGčkách. Luštění morseovky je jen špička ledovce. Navíc to herní "Lore" (tedy folklór) je úžasně propracované. Dan Brown + E.A. Poe + Lovecraft + detektivní adventura + MMORPG. Jsem na tom závislej :D A samozřejmě illuminati rulez
  • EA je tady pouze v pozici distributora a to pouze pro USA. Nebo jen pro EU? No prostě jedno z toho.
  • Tak jako questy jsou asi nejlepsi co jsem u mmo kde videl. Treba lusteni souradnic podle morseovky, najiti spravny kombinace slozeny z 8 klicu podle basne, nebo hledani hesla do laptopu na fake netovych strankach Orochi-group.net, proste mazec. Fakt takhle jsem se u plneni q jeste nebavil. Je tu od vseho neco stealt,investigation, brain puzzles atd.
    Illuminat rank 9

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit