Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdravím všechny hráče zmiňované hry, čtyřku jsem si koupila na konci roku 2017 se všemi rozšířeními a dvě sady. Tvorba simíku se mi velmi zamlouvá, režim stavby ještě více. Nechápu, co na tom všichni mají, TS3 základní hra toho také moc nenabízela, ale poté jste si koupili dodatky a bylo to fajn. Trojka byla ovšem zasekaná a za ty peníze nic moc. Pokud je vám líto za hru vyhodit peníze, aby jste mohli napsat negativní komentář, koukněte se i na pozitiva.
  • Hráči The Sims 4
    chtěla bych se zeptat. Když mám těhotného simíka, musím hrát až do jeho porodu. Když nehraju, přihlásím se třeba až za den, simík už je narozen. Nevím, jestli tam mám něco nastavené, nebo se vám to děje taky. (Automatické stárnutí mám vypnuto)
  • Je super že na originu si mužete zkusit trial zadarmo na dva dny hraní reálneho času. Ale je to takové vícemene oničem. Bylo by super kdyby simíci meli otevrený svet jako GTA V, myslím že ta hra má na to fanoušku dost i dost vydelává. Takže rozpočet by na to meli mít i by se to snad zaplatilo. Taky by tam mohl být multiplayer jako v GTA V.
    Jinak tam chybí dost vecí, treba ani nemužete sportovat (je tam jen behání a fitko). Skrátka je to hrozne osekané.
    • Podívej, asi takhle: Je to už jenom továrna na peníze vydělávající na fanoušcích kteří se většinou skládají z GirlFan Base, takže asi tak..
      • Ale mne to treba chytlo a taky jsem si to na základe trialu koupil. Rekl bych že svým zpusobem je to jako rpg - hrajete určitou roli. Mne tam chybí hlavne ty sporty, treba v DLC City Living jsem videl basketbal, to nechápu proč by nemohl být basketbal i v jiných "svetech", nebo treba fotbal nebo tenis/squash. Taky by byl fajn nápad obchodovat na burze z počítače jako v GTA.
        Líbí se mi nápad DLC Outdoor retreat, ale samotné zpracování mi prijde odfláklé.
        Jinak, koukal jsem na Youtube a objevil jsem GTA V real life mod, co tak trochu pripomína simíky. Vypadá to zajímave.
      • jo
  • Ahoj chtěla bych se zeptat jestli má někdo z vás zkušenosti s kupování her na originu????
    Předem děkuji ☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️
    • ano
  • Jsem zklamaná. Zjistila jsem, že jsou připraveny nové aktualizace The Sims4, a tak jsem se rozhodla si hru aktualizovat. Všechno šlo normálně až do té chvíle co se na obrazovce objevil Origin a napsal mi, že čeština není nadále podporována. Napsala jsem vývojářům. Prý do 14-ti dnů!! Jsem velmi naštvaná.
    Chtěla bych se zeptat, když jsem si před aktualizací uložila hru, jestli mi tam zůstane. nerada bych začínala od začátku. Jestli to má na to nějaký dopad. Doufám, že ne.
    Předem díky za odpověď. *16* *10*
  • Já bych tedy řekl že za to může EA stejně jako u simcity. Prostě jen tlačí na Maxis aby rychle udělali pokračování nějaké úspěšné série aby si mohli namastit kapsu předraženymi DLC a hrou. Mně tedy Sims 4 baví ale chápu že vás to moc neohromilo.
  • Přijde mi, že TS4 nikam série neposouvají, protože kromě emocí a hezky udělaného editoru tvorby postav přinášejí jen chudší verzi TS3 (ne úplně otevřený svět, grafika pěkná, ale příliš realisticky nevypadá- jsem jediná, komu ty vlasy připadají neuvěřitelně umělé? kruci, i fanoušci si s nimi vyhrávaj víc). Já začala s trojkami a pak jsem hrála i dvojky (srdcovka, kterou fanoušci přenesly na další level a s jejíž pomocí dali vzniknout mnoha filmům na YT), a obě si získaly místo v mém srdci. Jasně, trojky dělaly neustále nějaké problémy, ale přinášely kreativní nápady, kterých je ve čtyřce dle mého názoru pomálu (otevřený svět, vlastnosti, rozličnost kariér, bazény, auta...v dodatcích pak prozkoumávání hrobek, moderně zpracované nadpřirozené bytosti, cestování časem, svět slavných, vlastnictví hotelů a resortů, podmořský svět...). Jistě, byly tam problémy a dvojky pro většinu zůstanou klasikou a vrcholem simsů, ale pro mě znamenaly obrovský počin. A když se se jukla na to, co maj bejt zač čtyřky... samotnou mě zaskočilo, že mě ani trochu nelákaly. Jediné, co jsem viděla, byla obrovská propagace a umělé postavičky dělající selfíčka a všemožné pitomosti doby, které mají všechny přesvědčit, že je to posun dopředu. Není. Ale hrajou to všichni a na základě čtyřek posuzují všechny série, což je prostě smutný.
    To EA bude donekonečna zpracovávat stále stejné hry v domnění, že si je stále bude někdo kupovat? Ovšemže. Žene je totiž neustálá představa věčného zdroje obživy, aniž by museli vymýšlet něco novýho... Hlavně ať si ty prachy nahrabou, protože já fakt nevěřím že nějaký pětky budou...
    PS: Abych jen nekřivdila, dráha detektiva zní zajímavě...
  • Propracovanost postav a domů... to se musí The sims 4 nechat, ale samotné hraní mi nepřijde nějak extra dobré. Trojku jsem tedy taky moc nehrála, zato se dvojkou jsem strávila pěkných pár let.
    Výběr aspirací mi přijde malý a vlastnosti nebo zaměření simíka mi přijdou nedostatečné. Navíc potřeby rapidně utíkají, takže než stihnete pořádně doplnit jednu, už vám utíká druhá a vlastně ani nestihnete to, co byste si představovali. Je to můj první dojem, ale zatím tedy nic moc, doufejme, že datadisky snad něco zachrání.
    • Jo a ještě něco... zdálo se mi to nebo tam opravdu chybí i myčka na nádobí? :D
      • Myčku přidali :)
  • Ahoj půjde mi prosím The sims 4 na MacBook?
  • abych byla upřímná, ani jsem TS3 neměla, protože podle rodičů, to je blbost a tak jsem na TS4 přeskočila rovnou z TS2, kterou máme od nějakých mých 8 let(jsem o 7 let starší), docela mi tam chybí ta možnost, vybrat co simíka odrazuje a přitahuje, také vybrat znamení, které trochu ovlivní jeho vlastnosti bych uvítala
    Byl to pro mě docela velký přeskok, protože všechno se dělalo jinak, než jak jsem byla zvyklá, ale TS4 mě nadchnula, proč si neudělat panáčka, který by mi byl podobný? V TS2 to byl naprosto marný pokus, sice TS4 není dokonalá, ale líbí se mi

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit