Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pihy nejsou vada na kráse :(,asi si o tom udělám pořad na youtube Tropes vs. Freckles.
  • Keyz
    Btw jak se tedy rodí děti, když tam nejsou batolata? To se jako narodí rovnou velké dítě? :)
    • Kojenci tam jsou, samozřejmě s tím "bezvadným" rozložením pigmentu.
      • Myslim ze sa ta to dost dotklo. Pre mna prave naopak, pehate holky su moja najvacsia slabost. ^_^
  • http://ts4news.com/post/94541924952/89-features-missing-from-the-sims-4
    podle me by si kazdy mel udelat nazor jenom kdyz se zbezne podiva na ten seznam.
    Pokud z EA vazne vyslo prohlaseni ze paty dil nevyjde pokud pokud lidi poslusne nenakoupi ctvrty tak to uz je fakt trochu moc, to uz musi byt do oci i zapalene fanousky :D
    Jinak nejvetsi minus grafika a rozloha mest.
    Grafika je hnusna to se neda rict jinak, nechapu jak to nekdo muze preferovat oproti sims 3, obzvlast obliceje jsou hrozne.
    Mesta jsou smesna 4x mensi a jeste rozsekane na 5 casti s loadingem, nekdo si ocividne pripravuje pudu pro snadny port na tablety, je treba podojit i tuhle skupinu zakazniku.
    Tvorba postavy - hype jak svin a pritom vsechno co se tam ted natahuje tam bylo i driv jenom to bylo ve forme posuvneho baru, dokonce je tam tech moznosti mnohem min nez driv ^^
    • 32-bit executable - TS4 is not 64-bit, and cannot access more than 4GB of RAM. If you have more than 4GB then you are crippled.


      *7*
      • Nevím jestli se mám smát nebo brečet xD
      • To jako vážně ? :D :D
  • No neviem, hrával som Sims už od jednotky ale vždy som si to len občas nainštaloval a staval som si tam domy . V Sims 4 ma po prvy krat bavi aj klasická hra, možno to bude vďaka perfektnému UI a zábavým animáciám. A ozaj nepotrebujem mesto s 50timi susedmi keď za celú hru navštívim možno 2 domy. Celé je to zjednodušené a je to fajn ;)
    • Jde spis o to ze az pripude 15 datadisku tak nebude kam umistovat budovy a to ze vsude potkavas ty stejne simi je taky otravne, je tam samej sportovec a behem jednoho dne kazdy sim probehne 2x kolem tveho domu, na chodniku je nepretrzitej provoz *1*
      Kazdopadne udelal jsem si postavu podle sebe a prvni vec po tom co jsem koupil pocitac, tak k tomu sedl a sel trollovat na forum takze uplne hloupe to asi nebude *1*
  • Jde v téhle hře simulovat, že vaše postavička trčí 4 hodiny u facebooku a likuje kde co? Jinak to není aktuální simulátor života! (paradoxně)
  • Keyz
    Zásadní doraz. Stále postava při plné čáre potřeby na WC vykonává danou potřebu hodinu? Ve třetím díle, šel borec na WC snad 30 minut tam byl hodinu a dalších 40 minut se sprchoval.... To bylo tak hloupé...
    Pak to nešlo hrát. Nešlo prostě nic stihnout.
    • Šly vypnout potřeby ;) Já je měla vypnuté permanentně, pak moje postavička ve hře stíhala absolutně vše :) práci, rodinu, koníčky... :)
    • Dogkiller
      Přesně tak to fungovalo i v prvním díle. Postava pořád chodila srat, potom vana nebo sprcha, hlad, plná kuchyň nádobí a všude lítaly muchy. Nic jiného se nedalo stíhat. Spíše než simulátor života to byl simulátor sraní a sprchování. A tak jsem se na to vysral taky.
      • *1*
      • Mato1987
        komentár roku? :D:D:D:D takto som sa teda už dávno nezasmial :D
      • Keyz
        Tedy pokračují v tradici simulátorů záchodů a koupelen...

        Sice u třetího dílu jsem to pak řešil nějakou blbostí jako je ocelový močák nebo jak to bylo ale pak zase nechodil vůbec to bylo divný. Mohl jsi záchod vyhodit.
      • sugyn
        Misto srani je tam ted spani, sprchovani zustalo. Pokud mate jako trait aktivitu tak si pripoctete ze simik bude kazdou hodinu nabouchavat korbu, potom se bude sprchovat, nasleduje jidlo, srani a spani. Cyklus se opakuje. A at vas nenapadne jit nekam na vylet nebo treba na rande tam, bude to vypadat jako hrani za geronta, sem tam si usnete. Celkem mne fascinovalo ze zhruba 25lety borec nedokaze vydrzet par hodin aniz by se poskvrnil a nebo usnul.

        Ale abych to jen nekritizoval, libi se mne plynulejsi beh a rychlejsi nacitani. Kdyz si vspomenu treba na The sims 2 tak nacteni jedne lokaci tam bylo na kafe a cigaro k tomu. Tady bezi vse svizne, jenom par blbosti dokaze hru zneprijemnit. Tutorial nejde vypnout (tomuhle trendu nerozumim, stejne jako tutorial u zavodnich her co tak v oblibe zacali delat Codemasters) a pokazdy kdyz se simikovi zmeni nalada tak se objevi nejaky zvuk ci spise muzika, nenasel jsem kde ji vypnout a jestli to vubec jde. Mne osobne to lezlo hodne na nervy protoze simici nejsou moc konzistentni a rychle meni nalady (asi berou drogy).
        • Keyz
          Heh. Ve třetím díle toho mého šílence přivezlo auto z práce a usnul na chodníku a nešlo s ním pohnout. *15*
          Já prostě nechápu proč tohle není od 18+. To dokáže tak vytočit...

          - Super, že to běží rychle. Ale uvidíme po 50 DLC a 5987 věci z obchodu.
      • lol
  • ono, keby to ma pixel art grafiku...
    • Keyz
      Není problém

      http://bonusweb.idnes.cz/the-sims-4-pixel-rozkostickovani-glitch-fcv-/Novinky.aspx?c=A140905_131213_bw-novinky_anb

      *15*
      • spook.y
        To je indie verze Sims ? *15*
      • Teda, já to původně hrát nechtěl, protože mi Sims přišli vždycky... no, prostě jako píčovina, ale pirátský verzi bych moh dát šanci.
  • seprah
    The Sims byl vždycky tak nějak simulátor toho, co chci dělat, tudíž věřím tomu, že názor si udělá každý jeden člověk, co tu hru bude hrát. V tomhle případě víc než kdy jindy platí to, že recenze je pouze informativní, ne směrodatná. Chceš si vyladit Simíka víc, než kdy předtím? mučit ho nebo hýčkat víc, než kdy předtím? Do toho. čekáš něco víc, mnohem víc, než kdy předtím? revoluci? Rozhodně ne. Spíš čekej raketu datadisků. Za raketu éček. Jako kdykoliv předtím.
  • Sims4 jsem dosud nehral, takze se nevyjadruju k hodnoceni, ale z teto recenze jsem se vskutku nedovedel zhola nic. Jedine snad, ze tam nejsou bazeny a auta a vetsina funkci se trochu vylepsila. To mi prijde jako informacni hodnota ponekud malo vzhledem k tomu, ze se prece jen jedna o dosti vyznamnou herni znacku.
  • nejdulezitejsi otazka: jsou ve hre cheaty na neomezeny prijem???
    • nejdřív jsem se dotazu zasmál, pak jsem si vzpomněl jak EA prodávali za prachy cheat na unlock všeho ve Skate 2 a úsměv mi trochu zmrznul *1*
      • Za chvili budou vyvojari z EA prodavat i svoje rodice a prarodice :D podle toho jakou maj hry od nich v posledni dobe kvalitu jim stejne nejde o nic jinyho nez o prachy
      • slavek.skara
        to fakt udělali?
    • rovnake ako v sims 3 a 2

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit