Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hrozna recenzia. Autorka sa venuje tak povediac vsetkemu a zaroven nicomu. Ak chcete citat poriadnu recenziu, navstivte anglicky Polygon. *6*
  • Je sice absolutne zrejme že tato herná seria aj zo svojimy hernymi titulmi je určená pre malé deti,ženy a ho mosexualov.. ale aj tak nikdy som nepochopil vyznam takejto hry ani to co tych ludi na tejto hre moze bavit hrat..
    • nie kazdy je zdravy ako ty *1*
    • Magister_Peditum
      Asi to baví milovníky hodinových seancí na záchodech. O tom ta hra přeci je. *15*
    • Roztouzenahnida
      si to zahraj a pak možná pochopíš...
      • hral jsem to a krom poslani vsech simiku do bazenu a pak vymazani schodu a cekani na to az se vsichni utopi mi to zadnou zabavu neprineslo
      • Ale ta hra je opravdu převážně cílena na ženy a blbce co si ochotně koupí všechny DLC za 200 USD...
        • davidBray
          nemyslím si, že by zrovna simíky hráli i hráči CoD a všech dlc viz:
          http://store.steampowered.com/sub/49997/
          • Poslední pravý CoD bylo první Modern Warfare. Pak ta značka zemřela. Žádný nový CoD od té doby nejsem a nebudu ochotný koupit. A vlastně ani hrát když už jsme u toho a myslím si, že nejsem sám :)
            • davidBray
              Taky požaduji určitou kvalitu, ať už to znamená cokoli :) Proto jsem za žádný díl CoD neutratil ani korunu a nehrál to.
            • Pro tebe možná, ale pro mě, člověka, který za své peníze požaduje určitou kvalitu, ne.
            • davidBray
              naprosto irelevantní
            • Dobře, ale kdo to kupuje? To je důležitý se zeptat. Hráči, co zažili kvalitu CoD1, CoD2? Ne, kupují si to mladí hoši co na tom vyrůstají, respektive jim to kupují rodiče. To je obrovská kupní síla, která dělá tyto zisky. Ale to také nepůjde donekonečna.
            • davidBray
              ano, určitě nejsi sám :))

              https://www.google.cz/?gfe_rd=cr&ei=vWMRVIPaGtDb8gfXw4GABA&gws_rd=ssl#q=rekordn%C3%AD+prodeje+call+of+duty
        • A taky na stahovače a onanisty co si tam hned kidnou nudepatch... Ale abych se přiznal, i mě to na chvilku zabavilo....
  • Odulin
    Souhlasím s recenzí. Hrával jsem 1. a 2. díl, 3. díl jsem kdysi jen zkusil, ale kvůli náročnosti na hw a neoptimalizaci jsem ho odložil. Tak jsem si řekl, že zkusím s dcerkou Simíky a koupil jsem 4. díl. Celkem dobré, hratelnost víceméně klasická, ale čekal jsem víc změn/novinek, ale aspoň se to netrhalo jako trojka....ale nedalo mi to a zkusmo jsem stáhnul Sims 3 se všema rozšířeníma, udělali jsme rodinu kůň, táta, holka-víla s křídly no a dcera mi jasně naznačila, že Sims 4 můžu klidně smazat. :)
    • Colby.Sawyer
      Skvěle řečeno proč si kupovat Sims 4 když u trojky či starších dílů mám člověk několik dodatků, kolekcí, světů a věcí ze store. Tady nejsou bazény, roční období, mazlíčci vlastně nic a to podle recenzí i malé město což by mi vadilo docela dost když pak potřebujete rozšiřovat konexe *2* .
  • SimcaJB
    Mne se teda vůbec Sims 4 nelíbí. Tolik humbuku - Možná, že jsem asi moc velký kritik, ale bohužel kolik jsem dal za tu hru, skoro tisícovku, tak to mé peníze lehce oškubalo. Poslední hra simulace života bohužel trpí tím, že je stejné ořezaná jako nejnovější SimCity. Hodně slibů a zklamání a výsledek utekl. Možná počkám na několik dalších balíčků, jestli se hra doplní o ostatní věci, které mi prostě chybí. Od bazénu po hřbitov. Skoro lituji, že jsem si nekoupil krabicovou verzi, kterou bych mohl prodat. Bohužel vlastním digitální verzi, kterou prodat nemůžu.GamePlay - http://www.zk4.cz/4O
    • Píšeš v mužském rodě, ale nick máš SimcaXX. Je jasný, že ti je kolem 12ti, ale to jako používáš sestřin nick nebo co?
      • Odulin
        To se mi zdá jako uspěchaný odhad. Možná se mýlím, ale neřekl bych, že Jirkovi je 12. :D
        • SimcaJB
          haha haha haha haha haha Můj věk = 3*x-3

          Ale to nikdo neví, na internetu se nedá moc toho najít...Stačí se podívat do mého profilu a tam je twitter, facebook, webové stránky...
          • Odulin
            Jj, tam jsem koukal a nevypadalo to jako psaní 12letého. ;)
  • Zrzci a pihatí lidé nemají duši.
    • Naval odkaz na twitterovej účet šovinistickej rasisto *10*
      • Nech sa páčí.

        http://1url.cz/vdqH
  • Když metacritics, tak ne Metascore 71, ale Userscore 3.8! *12
  • Desetibodový EA koment na http://www.metacritic.com:

    Fantastic! Every body, EA did that again! After the great success of reboot in Sim City, fans of simulation games are wondering what the next simulation title will be launched by EA. I can't imagine how bad the gaming industry will become if EA doesn't exist in this world. For starters, EA is currently one of the best simulation developers in the world, and in general it is the leader in trends of development of various games around the world.
    Sim City has already drawn so much attention and become a legend of simulation games in modern era. Today, another legend has born, which is this wonderful game.
    Sims 4 has significant improvement over its predecessor. It has an improved UI, which is more user friendly. Its graphic is superb and oustanding. On a technical side, the optimization is perfect, the game is running extremely smoothly. The game play elements also bring the simulation of life to a new level. It has a lot of elements added, and offers a great variety of game play choices for players. Also, it is very realistic, which is an outstanding life simulator.
    All in all, the game has a lot of innovative and creative improvement, which is a must-have for all fans of simulation.
    I am already looking forwards for more DLCs to come. Please do not release expansions again like the old-days, as this takes too much time for development. Fans want new contents as soon as possible. Developers, please try to release more and more DLCs on a weekly, or if possible, on a daily basis. Fans are eager to pay for more FUN! ;)
    Every one, please join me to celebrate the great launch day of such fantastic title!

    Je to sarkasmus nebo není? Co myslíte?
    • yuri337
      Ano to je sarkasmus. U EA her se takovéto komenty objevují často, ale většinou s nulou..
      • to neni sarkazmus to je buzzword a management kterej na nem 2 mesice pracoval si za nej vyslouzil 1000dolarovou odmenu *3*
        • Jak to myslíš s tím, že je to buzzword?
    • maros.goc
      Ja myslím že mi je to úplne jedno
  • EA si zrejme mysli, ze cilovku The Sims muze zdimat jak chce a delat si co chce. Bohuzel je to tak, protoze hracum tehle hry staci dalsi cislovka za nazvem a nejaka nakecana kravina typu tvorby charu / extra animace. Platit budou rodice, tak co.
  • spook.y
    Tak rozjedeme typovačku kolik k tomu bude DLC :

    Já typuji tak 18.
    • 1 a pak to zkrachuje.
    • maros.goc
      35
    • 24 *2*
  • Keyz
    Potvrzeno. Hru opravdu tvořili fekální maniaci:
    http://i.imgur.com/d5LjTqh.png

    Ten pocit prostě nebude nikdy chtít spláchnout *1* *11*
    • slavek.skara
      konec toto *1* *1*
    • Magister_Peditum
      Smradu jako v Cařihradu. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit