Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • s tim plesanim na loadovacim casem bych byl opatrny, sims 3 bez datadisku v ciste instalaci taky beha jak z praku. naproti tomu jsem zkousel sims 3 komplet edici a ty desitky gb mi i na ssdcku vygenerovali hezkych par minut koukani na humory typu "nafukuju mraky"...
    jinak co se tyka narku nad absenci aut apod, nic noveho pod sluncem, na 2ce si ea ozkouselo platebni model, ve 3ce ho vysperkovalo a ted muze nastat ten pravy money grinding. a ma v celku slusnou garanci ze zakaznik ktery si koupil aktualne vyslou 3ku si na 100% dalsi dlc dokoupi prave proto aby to mel obsahove a hratelne alespon na urovni na kterou je zvyknuty z 3ky, tj. vsechny ty auta, bazeny, zahranicni dovolene, zviratka... jedna polozka = 500 kc dlc. ea klasika
    • jj, to je videt, kam to ty casual s bezednyma penezenkama dotlacili

      stejnej duvod, proc u nas radu let bylo pomalu nejdrazsi mobilni telefonovani na svete

      dokud lidi bez rozmyslu a ochotne za vsechno plati jak ovce, tak je korporace jako ovce budou strihat o kazdej halir
  • Mne sa to lubi *3* . Nemam s tym problem. Na odreagovanie je to dobre
  • Nepochopím, komu může vadit grafika, ta je fajn, ale moje očekávání bylo, že hra bude šlapat díky stylizaci líp než nedotažené trojky... Hra je pro počítač náročnější než Sim 3 i se všemi dodatky a proč ji hrát? Grafika povedená, tvorba domácnosti a pozemku taky super... ale jinak úplně na nic! Omezený svět, nekonečné načítání, málo hratelných pozemků, špatně ovladatelná kamera a ty jejich supr-čupr nálady, kterýma nám mávaly před nosem, jsou absolutně k ničemu! Takovýho času nad tím strávenýho, tolik peněz do toho vražených a výsledek? *8* *10* To nejlepší co nám přinesly trojky ve čtyřkách nenajdeme. Přesto že jsou trojky extrémně nedotažené, oproti čtyřkám byl herní systém dokonalý a hra byla zábavná. Jestli někdo uvažuje o koupi čtyřek... NEDOPORUČUJI!!! nestojí to za to!
    • Narocna na hardware tato hra opravdu neni. Bezi to temer na vsem. Kamera se da nastavit uplne stejne jako ve trojce. V menu na to je dokonce specialni nastaveni. Grafika je hrozna,ale to je vec vkusu a ocekavani.
      Treti dil ze je nedotazeny? Jde jednoznacne o nejlepsi dil serie(herne). Kazi to jen hrozna optimalizace
      Ctvrty ale take doporucuji jen Sims nerdum a zbytek at si pocka na prvni updaty a DLC. Snad to hru zachrani.
      • Bohužel můj notebook (při hraní čtyřek), přesto že mám zapnutý "režim pro notebook", opravdu peče a hra padá a to mám Sims 3 se všemi dodatky a pravda taky to není lahoda, ale opravdu se reakce počítače nedají srovnávat... Kamera se sice nastavit dá, ale i tak mi přijde jiná.... A trojky prostě jsou nedotažené a na to odkazuje spousta chyb, kvůli kterým jsme hru museli stokrát aktualizovat a stejně to nic moc nevychytalo... myslím ty drobné chyb, prostě nedotažené do dokonalosti. Což by samozřejmě ani nešlo, proto jsme tak dychtivě čekali na čtyřky, které měli být zas o trochu blíž ideálnímu cíli... Ale na trojky si nestěžuju, ty byly zábavné a chytře udělané, co se samotného herního systému týče. A grafika, pravda otázka vkusu, třeba ve trojkách všichni simíci vypadali stejně .*2*
        • Ano dychtivě jsme čekali na the sims 4 aby napravily onen nedostatek v the sims 3 a zjistili jsme, že jsme se akorát s emocemi vrátily sto let za opicema k jedničce a dvojce. *1*
  • Nemate nekdo odkaz jak vypada Lucka, celkem by mne to zajimalo.Vzhledem k tomu, ze ma super smysl pro humor + hraje hry... nebude skareda?
    Videl ji nekdo? Co kucí?
    • Pár kliků v Google vyhodilo tohle...Podle odkazu na Bonusweb to může být ona :)

      http://mujzivotopis.bloger.cz/_/Curriculum-vitae?km=d
  • No musim rict ze sem ocekavala, ze pri vyvoji takove hry, ktera je vlastne jen ztratou casu, se trosku budou vyvojari snazit priblizit se realite. Nebudu tu rozepisovat ze mi zakoupena hra po trech dnech hrani, hazi graficky a dost podstatny chyby, to budu resit s podporou,ale ocekavala jsem vyvoj v kvalite staveni a umistovani zarizeni, v kreativite ,kterou by tento typ hry mel nabizet, pac nic jineho cloveku neda. Vkus desingu,v 21stoleti, v teto hre je neumluvitelny,cekala jsem vetsi moznosti. Napriklad neomezen umistovani veci na stenu, ze na kazdej stul muzu neco polozit atd.., ze rozsiri kramy z beznyho zivota, ne naky paskvily. Staveni, zkuste neco postavit, budu tocit schodistem 50x 360 nez se mi podari ho ustavit na spravne misto.Pohled je omezen chybi ptaci pohled, naprosto omezujici. Kde jsou vestavne spotrebice? Vlastni tvorba barev? Co ty kramy z 20-70 let minulyho stoleti proboha komu se to libí?? at si retro hodej do datadisku.Za tu cenu je to slabota a ostuda, bouzel.
    • Nechapu proc vubec resis neco, co je podle tebe jen ztrata casu. Napred si to trochu ujasni a pak mudruj.
      • huhi je koukam nej.)
    • no vidis a stejne to lidi kupuji a ty mezi nima. tak proč by se tvurci snažili
      • aby meli pocit z dobre odvedene prace.) Mimochodem neplati to jen pro sims.)...Ale tak kritizovat je jednoduchy priznavam. A ze jde vsem oprachy je taky jasny. Ze je to kravina je taky jasny stejne jako spousty jinych her,ale spousta kravin byva zaroven zabavnych.)..jde o princip.A mimochodem Maxi v zivote si kupujeme temer vsechno v podobe zajice v pytli.)..a tady je to o tom aby se o tom zajici neco reklo.).
        • Tak to mas jiste pravdu, ja je cetla a i presto mi to nedalo:)).. holt zrovna financi jistota. Ale tak kazdopadne staci trocha trpelivosti a nemusi se vubec utracet.)... Ale mas recht , timhle pristupem se niceho lepsiho nedocilí, sic kdyby to bylo pouze na vyvojarich ,tak by to jiste vypadalo jinak.)...
        • ja to myslel tak, že když se mohlo počkat s koupiu na recenzi, gameplaye a pod. a když se ted ukazalo že to neprinaši novinky, tak skratka bych zustal u trojky. nebo počkal s koupí par mesicu (když by to nikdo první mesíce nekupoval, vyvojari by se lekli že co se deje)
          ja to tak udelal s company of heroes 2, ačkoliv jsem fanda tak jsem to zatim proste nekoupil
        • ..nebo spis o tom pytli:))
  • škoda že se to prodava, byla šance se tehle serie zbavit jednou provždy
    • Skoda ze mas pristup k internetu. Byla by sance se te zbavit jednou provzdy.
      • Je to jako mor, každý jouda má dnes internet a těch je na světě většina :(
  • můžete mi někdo poradit jak se to vůbec hraje? nikdy jsem neměl potřebu se do týhle hry pouštět, tak jsem si řekl že to vyzkouším, ale furt mám potřebu tu hru pauzovat a rozdávat jim příkazy jako bych hrál nákou strategii *1*
    • Nekdo si pipla svoji rodinu a sleduje rodokmen,jiny hraje porad za jednoho simika,dalsi strida rodiny podle nalady....
      • Na rodokmeny u čtvrté série zapomeňte:D
        • Pokud se nepletu tak nebyly v zakladni hre ani u tretiho dilu. A co bude dal nevi nikdo. Takze zase enjmaluj certa na zed
  • Nejhorsi je ta grafika vsechno ostatni se da dodelat (to rikam jen proto ze za to nehodlam platit) ,ale grafika zustane jaka je a neni to vubec o preferencich, svet vypada dobre ale modely postav jsou jednoduse hnusne.
    Tohle je presne hra ktera by mela vypadat realisticky a mezitim to vypada jak panenky barbie.
    • Nezlob se na mě, ale tohle je bez diskuze ten nejhloupější komentář, jaký jsem kdy ve spojitosti s The Sims viděl.
  • Zayl
    No je dobré zmínit dvě veci co v recenzi nejsou, ale jsou poměrně důležité.

    EA slibuje, že bude jednodušší vytvořit složitější mody (script mody ála NRAAS kolekce).
    Engine má konečně vlastní frame limiter, takže se nemusíte bát, že vám hra nonšalantně roztaví kartu, i když je locknutá na 30 a renderuje toho tolik zbytečně.

    Jinak hra samotná je meh, jako každý base díl. Je asi nejlepší ji vnímat jako platformu na kterou potom napasujete nevyhnutelných 10 expanzí. Jako taková funguje a díky loading screenům všude se snad vyhne problémům trojky.
    • V některých nenáročných sekcích (menu, videa) mi vyskakovaly FPS k 2000.. cívky v grafice mi začaly tak bzučet, že jsem mel pocit ze grafika vyskoci a zacne tancovat breakdance.

      Tenhle problem jsem mel u vice her. Nakonec jsem to vyresil tak, že jsem stahl program "Dxtory", musim fakt doporucit.. lze pres nej omezit FPS. (má pak spoustu dalsich funkci, ale ty nevyuzivam)

      Navic mne zacalo stvat trhání obrazu, ale Vsync zase spomaloval odezvu, obraz a myska jakovy plavaly a hralo se s Vsync spatne. Jenze pri omezeni snimku o 1 - 3 mene nez je obnovovaci frekvence (při 60hz date 57-59fps) vaseho monitoru odstrani ten pocit plavani myši, obrazovky a podobne. Od te doby zapinam v kazde hre Vsync pokud jsem schopen udrzet stalych 59fps.
      Na forech ktera jsem procitam uvadeli pouze 1 fps dolů. Ale napr. u hry Borderlands 2 jsem mel pocit plavani i u 59fps, takze jsem to omezil na 57, se zaplym Vsync a hraje se to paradne.
  • Od kdy se vyvyji novy engine, ktery je horsi jak ten predesly?¨

    Už jen ty zprávy otom jak to jejich hra nezvládá.. to neumíme.. to ze sebe musí delat takovy idioty? A my tomu mame verit? Vzdyt oni postavili tu hru od základu a neumi pridat bazen?

    Vsadím se, že the sims 3 by mělo stejný HW naroky kdyby melo tolik nahravacich obrazovek...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit