Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to moje prvni hra tohoto charakteru, jsem skoro na zacatku pribehu. Na cem se zasekavam je cim na PC ovladat v akci se zombie to zamerovadlo a potom ikonku boty. Diky za radu, pokud nekdo vite
    • PLuto.petr
      Já osobně s ovládáním taky bojuju. Vůbec si spolu nerozumíme, hlavně s ovládáním myší. Je vidět, že je to designované tak, aby to fungovalo i na gamepadu...
    • Klávesnice (WSAD) pohyb a myč (kolečko a tlačítka) akce.
  • Chci se zeptat, to je k dispozici ke koupij jen skrze Steam a stranky autoru, neni v planu vydani krabicovky, at uz samostane v ramci jednotlivych episod nebo pak celou kolekci vsech tech peti? Nevi nekdo?
  • Jojo vice takovych titulu, mene sr@cek.
  • Predava sa to samostatne nebo ne? Vsetko co sa ponuka samostatne za peniaze by malo byt znamkovane osobitne. Este i blbe DLC`s.
    • GlaDOS
      Nikde jsem to samostatně ke koupi neviděl. Ofi stránky autorů i Steam to prodává jako balíček.
      • RakeW
        Na XBLA se to prodává samostatně, první epizoda je za 400MP (cca 100 Kč). Doufám, že další nebudou dražší...
      • Moment, ja myslel ze sa kazda episoda preda zvlast, alebo su uz ostatne hotove? Ja myslel ze je k predaju iba tato a ostatne dokoncia neskor.
        • Keyz
          Máš to napsané na steamu.Za 25 euro dostaneš postupně 5 episod.
          • Ah, ok mas pravdu, dik.
  • Nebudu tady sepisovat někdo dlouhýho. BOMBA HRA S VÝBORNOU ATMOSFÉROU (příběh jakbysmet)
    • PLuto.petr
      Příběh a atmosféra super, jako hra to trošku pokulhává. Je to spíš interaktivní film (nemyšleno nijak hanlivě).
  • to číselné skore fakt chybí když se kouknu na nějakou hru ktará mi moc nesedí a nechce se mi číst recenze tak se to číslo hodí
  • Mel jsem moznost si to zahrat a po cca 40 minutach me to prestalo bavit.
    Nejsem fanda interaktivnich filmu a tohleto podle me nic jineho neni.
    Daleko vice zabavy a hrani si uziju treba u Dead Islandu.
    Na druhou stranu nekomu se to libit muze, tak proc ne.
  • Pro ty, kterým chybí absence hodnocení je to 5/10 dle recenze. Podle mě je to odpad...
  • no nvm ale pokud si autor mysli ze jsou zombie mrtvoly sexy - je cas navstivit lekare... :D
  • Keyz
    Jak vlastně takovej zombie funguje?Nikdy jsem to moc nepochopil.
    V seriálu se ukazovalo,že mu funguje pouze část mozku a zemře pouze poškození mozku.
    Nechápu jak se vysvětleno,že je tak odolný?
    Co vím,tak aby i část mozku mohla fungovat tak musí fungovat zcela určitě srdce a plíce.Ve filmu vydrží zásahy to těchto částí jako nic.Je to vůbec někdo vysvětleno,anebo to tak prostě je :)
    • Podle mě by se to dalo vysvětlit tak, že mozku dodává energii ten virus, který mu proudí tělem. Potom už sám o sobě na kyslíku a krvi závislý nebude. Problém vidím ale jinde: jak může fungovat sval, který nemá napojení na kostru a spřetrhané šlachy? Většina zombíků je v tom seriálu i hře dost potrhaná a hýbou se asi s pomocí magie nebo co...
      • Keyz
        To jsem si také říkal s tím pohybem.Možná je někdo tahá jakou loutky :)
        Jak ale může dodávat energii virus když aby mohl proudit tělem tak musí fungovat krevní oběh.Takto se šíří například jed od hada.Díky krevnímu oběhu.Tedy srdce musí fungovat a logicky po zásahu do srdce by měl byt zombie hotovej.

        Zase ale,co vím tak bez kyslíku mozek odejde.Pak by ten virus tam nemohl nijak fungovat,neměl by kde fungovat.

        Kdyby jedli aby doplnili energii tak by museli chodit také na hajlz.Zombie na hajzlu co vykonává potřebu..Heh.Na to jsou tuším moc blbí.í.Anebo se prostě nudí no :)
        -Takové známé téma a já nevím jak to vlastně je :)
        • Tak vykonávat potřebu jde i bez navštěvování toalety, můžeš si to zkusit, ale nevím co by na to říkalo tvé okolí :)

          Tak ten vir může být třeba víceúrovňovej: 1. úroveň zajišťuje "okysličování" těla nějakym mechanismem, protože nebije srdce tak se pohybujou jinak třeba tunou mikrochloupků 2.úroveň řídící z mozku svaly a posílající dálkově impulzy do oddělených částí těla (třeba to řídí přes kosti, že to nahradí jejich vnitřek něčim ala svalem). No jakože by to vytvořilo bytost uvnitř bytosti se všim všudy.
          • Keyz
            Fakt,že těm zombie je asi jedno jestli použijí toaletu anebo ne :)

            Jestli by to fungoval nějak jak popisuješ,tedy značně složitě, tak by věda musela absolvovat velké pokroky.Pak by se asi zombie ničili jinak než zásahem do hlavy.
            To už je ale,jak na fansite ztraceni.Kde bylo tolik teorii,že by to vydalo na vlastní sci-fi.Zajímavé bylo,že každá tam měl pravdu :)

            -Ptal jsem se hlavně proto,jestli někdo kdo četl předlohu zná nějaké vysvětlení.
      • To je dobrá otázka, tyjo! Třeba existuje nějaký hard zombie (jako hard sci-fi) kde je to ošetřený :D I by mě zajímalo, proč jedí maso? Jenom instinkt a zároveň potřeba šíření viru, nebo je to fakt vyživuje? A co bych jedl já jako vegetarián? Taky lidi?
    • Vše je v této knize:

      http://www.kosmas.cz/knihy/153136/zombie/ *4*
      • RakeW
        V té knize je vysvětlen jeden z pohledů, těch teorií je samozřejmě víc a každý si může vytvořit svou.

        Jinak já osobně si myslím, že Brooksova příručka není zrovna moc extra kvalitní čtení. Kdysi jsem to už někde psal, vzhledem k tématu je tam málo humoru a bere se to moc vážně. To by bylo možné ale v případě, kdyby ty rady tam byly opravdu dobré a užitečné. Jenže nejsou. Je to snůžka neoriginálních a zřejmých rad pro přežití vytažených z příruček SAS apod. v nepříliš valné kvalitě a rad naprosto stupidních.
    • Tak nevim... hledal jsem na netu aspon nejake vysledky pitvy nebo tak neco, ale nic... nevim co si mam o tom myslet... *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit