Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PLuto.petr
    Příběh a atmosféra super, jako hra to trošku pokulhává. Je to spíš interaktivní film (nemyšleno nijak hanlivě).
  • PLuto.petr
    Já osobně s ovládáním taky bojuju. Vůbec si spolu nerozumíme, hlavně s ovládáním myší. Je vidět, že je to designované tak, aby to fungovalo i na gamepadu...
  • Klávesnice (WSAD) pohyb a myč (kolečko a tlačítka) akce.
  • Se tu jako vytahujes ze jsi trapna socka co stahuje hry ? Meli by ti napalit pokutu za poruseni prav...to bych se smal
  • Jak to vypada s prekladem? Asi jste to zazdili ze?
  • Je to moje prvni hra tohoto charakteru, jsem skoro na zacatku pribehu. Na cem se zasekavam je cim na PC ovladat v akci se zombie to zamerovadlo a potom ikonku boty. Diky za radu, pokud nekdo vite
  • Chci se zeptat, to je k dispozici ke koupij jen skrze Steam a stranky autoru, neni v planu vydani krabicovky, at uz samostane v ramci jednotlivych episod nebo pak celou kolekci vsech tech peti? Nevi nekdo?
  • Jojo vice takovych titulu, mene sr@cek.
  • V seriali sa tie postavy "skumaju" zbytocne moc do hlbky(telenovela), na druhu stranu komiks je dalsi extrem, kde mi pramalo zalezi na ludoch, su mi cudzi.. chce to nieco medzi tym, ale cele "univerzum" je mi velmi blizke a mile
  • RakeW
    Na XBLA se to prodává samostatně, první epizoda je za 400MP (cca 100 Kč). Doufám, že další nebudou dražší...
  • Ah, ok mas pravdu, dik.
  • Keyz
    Máš to napsané na steamu.Za 25 euro dostaneš postupně 5 episod.
  • Moment, ja myslel ze sa kazda episoda preda zvlast, alebo su uz ostatne hotove? Ja myslel ze je k predaju iba tato a ostatne dokoncia neskor.
  • GlaDOS
    Nikde jsem to samostatně ke koupi neviděl. Ofi stránky autorů i Steam to prodává jako balíček.
  • Predava sa to samostatne nebo ne? Vsetko co sa ponuka samostatne za peniaze by malo byt znamkovane osobitne. Este i blbe DLC`s.
  • Nebudu tady sepisovat někdo dlouhýho. BOMBA HRA S VÝBORNOU ATMOSFÉROU (příběh jakbysmet)
  • to číselné skore fakt chybí když se kouknu na nějakou hru ktará mi moc nesedí a nechce se mi číst recenze tak se to číslo hodí
  • v prvej serii bolo par fajn casti, inak je to nudne a priserne. ma to mnoho logickych chyb a stoji to za h*vno
  • Keyz
    Fakt,že těm zombie je asi jedno jestli použijí toaletu anebo ne :)

    Jestli by to fungoval nějak jak popisuješ,tedy značně složitě, tak by věda musela absolvovat velké pokroky.Pak by se asi zombie ničili jinak než zásahem do hlavy.
    To už je ale,jak na fansite ztraceni.Kde bylo tolik teorii,že by to vydalo na vlastní sci-fi.Zajímavé bylo,že každá tam měl pravdu :)

    -Ptal jsem se hlavně proto,jestli někdo kdo četl předlohu zná nějaké vysvětlení.
  • bobsh
    promiň, ale v porovnání s komiksem je ten seriál vážně špatnej

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit