Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevíte prosímvás někde, kde bych našel song z traileru v recenzi? :)
  • Keyz
    Koukal jsem,že ženská co jak se zdá umí střílet tak neumí manipulovat s rádiem.To je zajímavá kombinace :)
  • Žádný číslo? Jak se teď ale bude rozhodovat, jestli upirátit nebo ne? Asi se to prostě bude muset risknout, kdyť to přece nic nestojí *3*
    • Se tu jako vytahujes ze jsi trapna socka co stahuje hry ? Meli by ti napalit pokutu za poruseni prav...to bych se smal
    • Ty jsi vážně imbecil. Přečíst si celou recenzi ti dá mnohem více, než jedno číslo zastávající subjektivní názor JEDNOHO člověka. Takový vocase jako jsi ty tenhle průmysl potřebuje.
    • Číselný hodnocení zakázat! *16* *16* *16*
    • deridon
      to doopravdy tak záleží na čísle? se nedivim, že lidi prskaj nad tím, že 7/10 je už průměrná hra... ke zbytku se nebudu vyjadřovat, protože znám tvoje prasácký výroky :D
      • Začnu od konce. Deridona bohužel neznám, ale jsem rád, že je fanouškem mé práce.
        Dál. Si piš. Co když chudáci autoři taky mají tak všivou smlouvu jako Obsidian na New Vegas a číslo z games recenze na metacritic by je přehouplo k nasmlouvané odměně?
        A čísla mám velice rád, protože poslední recenze které se daly číst, přinášelo duo bohů Andrew a Ice.
  • To bol ale nezmysel nedat ciselne score, to mozte rovno pockat aj na vsetky hry ktore slubuju sequel a akekolvek pokracovanie. *16* *16* *16*
    • evidentne jsi to nepochopil . Vhledem ktomu ,ze kazdej mesic vyjde jedna episoda . Prijde ti v poradku cekat rok nebo dva az to bude mit ciselne hodnoceni a nebo jsi tak linej a sprostej ,ze si neprectes CELOU recenzi ?
      • No a co! Stale by mala byt kazda hra samostatne hodnotena. Tato episoda moze byt super pecka ktora stoji za to i ako samostatna cast a dalsia zase uplna blbost, mna zaujima momentalna hra(a jej ciselne score) ktora je aktualna teraz, je mi jedno ci to bude vychadzat treba i kazdy tyzden. Ked tak mohli dat dodatocne "extra score" celemu baliku az bude komplet.
        • Pecka to byt móže, to máš pravdu. Přečti si recenzi a dozvíš se to *5* Nevidím problém.
          • Peckou bych to rozhodně nenazval, je to spíš koukatelná nuda. Číselné hodnocení mi taky chybí, když to jde do prodeje po jednom, pak nemá smysl čekat na celek. To je jako čekat s hodnocením Starcraft II na kompletní vydání všech dílů (částí?). Číselné hodnocení umožňuje srovnání a šetří čas. Osvícené bytosti, které ho chtějí zakázat, si recenzi stejně vždy přečtou a ty ostatní to akorát odradí a donutí kouknout na něj jinam :).
            • GlaDOS
              Akorát že ten další díl Starcraftu vyjde za delší dobu, než všech 5 epizod TWD dohromady. Můžete být rádi, že tu vůbec nějaké shrnutí Pavel udělal. Taky si klidně mohli počkat 5 měsíců a recenzi napsat pak.
        • tim jsi potvrdil co jsem psal vejs . Jsi proste linej precist si text o hre a NEDOKAZES si udelat obrazek jinak nez ciselnym hodnocenim . Nemyslis ,ze to je ponekud kratkozrake se spolehat na nejake cislo ktere vubec nemusi korenspondovat s celkovou recenzi ? Posledni dobou se to deje dost casto . Spolehat se jen na to jak hra dostala jake cislo a neprecis si recenzi CELOU tak mam doma dost casto nemila prekvapeni jakej to bulshít jsem si ZASE koupil :D A zrovna tady na TGames se to deje dost casto . A na jinem nejmenovanem webu ,kterej je s timhle dost provazanej.
          • Asi si si nevsimol ze v minulosti casto text nezodpovedal ciselnemu score. Kolko krat recenzent popisal same dobre veci len aby nenasral fanboys a nakoniec dal 6, inokedy recenzia kriticka skoro v celom texte a score 8. Fakt je ze score ti da celkovy odhad co si recenzent o hre mysli bez ohladu na to co napise. Tiez to pomaha filtrovat na ktore hry sa zamerat, hry s 6- ani nemusim citat, 7 u dobre ocakavanej hry moze dat signal si zistit viac v com je problem, no a 9+ to mi vacsinou staci len kuknut na obrazky a typ hry.
            • elite : dobry no :D takze jsi presne zopakoval to co jsem ti napsal o komentar vejs :DD A i presto trvas na necem co nakonec sam uznas ,ze neni smerodatne .
  • Jsem jedinej kdo si všimnul, že tam maj chybu v Romerově jméně? :D je to George Romero a ne John Romero!!
    • blixa
      Nojo, utekla nam jedna z nejklasictejsich herne-filmovejch chybek :) uz je to opraveny, diky za upozorneni.
  • Ono chybí číselný hodnocení? Páni. Už jsem nevěřil, že na to někdo bude kdy mít koule. Dobrý hoši *3*

    Seriál se mi líbí. Fajn atmoška a střety se zombíky jsou dost lahůdka. Sice se mi vůbec nelíbí, jak prostředky obou sérií připomínaj spíš telenovelu, než zombie apokalypsu, ale těch pár dílů, kde se něco skutečně děje za to stojí. Hru jsem viděl círka hodinový video a tak nějak jsem z toho rozpačitej. Technologicky je to brak, i když se to snaží maskovat komiksem. Já si počkám. Třeba až budou za hezkou cenu všechny epizody najednou, tak do toho půjdu. Takhle riskovat, že zbylý epizody budou stát co ta první... To se mi fakt nechce.
    • Pokud sem dobře slyšel v podcastu, tak číselný hodnocení bude až po všech pěti epizodách.
    • Presne to isté ma napadlo....osobne som proti číslam v recenziach...zbytočne to "škatuľkuje" hry a mnoho návštevníkov si ani recku neprečíta.....len tak ďalej.
      • Keyz
        To škatulkování má smysl.Stejně jako filmy apod.Pak si snáze vybereš co by se ti mohlo líbit.Sotva bych četl mnoho recenzí na filmy abych si vybral jeden.Snadno si vyberu například akční a hodnocení pomáhá když je dobře uděláno.Sice jak se zde píše mohu naletět,ale šetří to čas když si vybírám a nevím co přesně.
        • "Verdikt: Studio Telltale nám předhazuje další variaci oblíbené značky Walking Dead, tentokrát upravenou jako interaktivní filmový zážitek s adventurními prvky. Hlavními trumfy první epizody hraní jsou dialogy ovlivňující vývoj příběhu a atmosféra uvnitř skupinky lidí přežívajících zombie apokalypsu."

          Nebo:
          Verdikt: Risen 2 je povedená hra, ale zasloužila by si víc, než jen několik drobných novinek vsunutých do záhrobnické hratelnosti. Pokud jste od Risen 2 nic zvláštního nečekali, příjemně vás pobaví. Problém je ale v tom, že jste asi čekali...

          Jednoduchý. Přečtu si žánr, mrknu na 3 screeny a přečtu si verdikt, co se mi vybízí hned zkraje recenze. Tak 20 vteřin? A víš mnohem líp na čem jsi, než když koukáš na číslo
          *3*
          • Keyz
            To je ideální případ :)
            U filmů kde do 7/10 v sekci akce je jich mnoho bych toto opravdu nemohl zvládat.Tam spoléhám slepě na hodnocení a pak na vlastní úsudek.
            Zde by to asi šlo když koukám na množství her které zde jsou recenzovány.Nicméně kdyby zde bylo číslo a verdikt tak to přece nevadí.To co popisuješ půjde použít a ty co mají rádi čísla také budou spokojeni :)
    • Keyz
      Bohužel si myslím,že bez čísel bude bordel v databázi her.Proto si myslím,že se ty čísla také používají,aby se dalo nějak jasně porovnávat.Když se pak dívat na hodnocení tak snadno vyhodím z mého okruhu zájmu hry které nechci.Takto nevím jak by se to pak dalo řadit.
      • Hry se nijak "jasně" porovnávat nedají. A už vůbec ne číslem *3*
      • GlaDOS
        No já už několikrát naletěl na číselné hodnocení (vysoká známka, hra stála za prd), takže mně absence čísla nevadí.
  • Jako čtenář komiksu musím uznat, že první episoda The Walking Dead se mi hodně líbila. Nejenom, že se autorům podařilo do hry vecpat i hutnou atmosféru, která je v komiksu, ale i dialogy jsou příjemně živé. Zač musíce pochválit dobrý dabing. Komiksová grafika ve hře vypadá poměrně dobře a to i přesto, že jsem ji moc nevěřil. Nejlepší na celé episodě jsou asi dialogy mezi Leem a Clementine. Možnosti volby, co jsou ve hře dělají hru trošku akčnější a jelikož člověk jen tak nemůže nahrát hru, tak se musí vyrovnat i s jeho rozhodnutími. Každopádně první episodě bych dal tak 80+ %. Uvidíme jak si na tom budou další episody TWD.
  • Keyz
    Škoda,že to má tento grafický styl.Nedokážu si představit,že si bych se v takové hře bál z prostředí.Krom klasických lekaček kde grafika roli moc nehraje.
    -Z podobných her jsem hrál Fahrenheit.Jak se to dá porovnat?
    -Píše zde i o bojích.Mohu například sekeru tahat sebou anebo prostě reaguji na vzniklé situace a vyžívám toho co je po ruce?
    • rancor1223
      Primárně to vůbec není horrorovka! A o klasických bojích se také mluvit nedá (ostatně v celé první epizodě zabije hráč osobně cca 5-6 zombie). Všechny souboje jsou předskriptované a hráč pouze kliká na předměty, případně mačká dané klávesy. Doporučuji nějaký ten gameplay na youtube (WTF is...). Zdá se mi, že lidé si tu představují úplně něco jiného než čímž hra skutečně je. Jde spíše o interaktivní seriál než hru jak je známe. Atmosféra tam ale určitě je, zvlášť později je celé prostředí trochu temnější (protože je noc *1*).
  • jindra.veliky
    je dobre ze dialogy a pribeh se povedly pac na tom vse stavi takze az bude cestina tak hned sem s tim. jinak me rozesmalo jak si nejakej uzivatel dole stezoval ze to je anglicky a pak v tom komentari zminil ze maturuje.... *7*

    jen by me zajimalo jak probihaj ty akcni sceny? to si tam muzu v tom koridoru chodit jak chci nebo jen tak ze musim klikat ve "spravnym poradi" jak je v adventurach zvykem. to samy o tom plizeni jak bylo zmineno.
    • rancor1223
      Po některých lokacích můžeš chodit. Klikatelné předměty jsou "vyznačeny" (lze nastavit jak moc viditelně) a na některé kliknout musíš, některé jen vedou k dalším dialogům, ale v celkovém průběhu podstatné nejsou. A co se akce týče, dám příklad na první takové scéně, nejdřív klávesou S couváš, pak se musíš myší otočíš, kliknutím sebereš brokovnici, znovu se otočíš, sebereš náboj, zamíříš a vystřelíš. Všechna akce je kompletně předskriptovaná což ji ale dělá velice intenzivní. Někdy jsou přítomny i klasické Quick time eventy (všechny se ale ovládají stejně, takže nemusíš na klávesnici hledat, kterou že klávesu máš mačkat).
      • jindra.veliky
        jasne dik. ja jen ze z toho popisovani z recenze kdy se hrac musel dostat k sekere mi to prislo jako kdyby tam byla otevrena lokace a ja si mohl vybrat jak zneskodnim zombie. treba jako v Arham City
        • rancor1223
          Je tam lokace kde musíš zneškodnit zombie, domnívám se ale, že je zde jen jedna cesta (nezkoušel jsem) jak je sundat.
  • luxusni zalezitost :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit