Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Inquisitor
    Trochu se bojim co z toho udělají, ale snad to dopadne.
  • Trisska
    Zase nevěř všemu co vidíš... Snímek může bejt vytrženej z kontextu, mohli ho tam vysadit z vrtulníku a pak fotit nebo mu tu ruku vymazali v malování.
  • Dishonored jsem nehral ale z toho co jsem slysel zvazim zdali to vubec kupovat a hrat. Styl hry se mi zamlouva ale mam z prezentaci spatny pocit (proste to neni Thief).
    Narozdil od Lukase Grygara si nemyslim ze to je "duchovni" nastupce System Shocku nebo Deus Ex, Thief, apod... nicmene doufam ze Thief 4 bude v duchu puvodni serie (tz. vice Stealth a mene akce).
    Kez by tahle hra spolu s Zaklinacem 3 byl duvod pro porizeni nove "NextGen" graficke karty. No uvidime.
  • ano stojí na noze, ale sám leze na hory a to dá rozum že se vobčas dostane do podobný situace jako ten paňáca s pláštěm na obrázku. Udržet se na jedný ruce i kdyby zbytek těla volně visel není pro sportovně založeného člověka moc velký problém. Chápu že někteří lidi co jezdí do třetího patra výtahem tomu nemusí věřit, ale je to tak, stačí se někdy podívat na parkour tam dělají i mnohem složitější kousky.
  • Trisska
    No a co, však stojí na noze! Lidi bez ruk taky kreslí nohama...
  • Horst_Fuchs
    Tak snad se dílo podaří a bude to stejná pecka jako první dva díly; už by to konečně chtělo pořádnej stealth jak se patří.

    Dishonored měl sice pěknej leveldesign, ale i když to člověk hrál poctivým stealthem bez jakýhokoliv zabíjení nebylo to ono; žádná výzva, dost slabej závěr a navíc tak krátké.
  • http://img.metro.co.uk/i/pix/2009/10/Kevin_ShieldsINDI_450x300.jpg
    Jednorukej horolezec co mi na to řekneš no?
  • GlaDOS
    Tak ty klopy pořád vanou směrem od něj, stejně jako plášť. Ale mám ještě lepší vysvětlení. Mimo záběr stojí chlapík s velkým elektrickým větrákem a dotváří dramatické vyznění záběru *1*
  • misho8723
    Hmmm... tak čo tak čítam názory na webe, tak veľa ľudí, aj tých, čo nie sú príliš veľkými fanúšikmi Dishonored, ale sú veľkými fanúšikmi Thiefa, si najskôr mysleli, že ide o DLC alebo o dvojku Dishonored
    http://i122.photobucket.com/albums/o258/Kodaemon/thiafvsdishonored_zps2a4011ce.jpg
    Taktiež veľmi tomu nepomohlo ani to, že príbeh je v "gotickom meste, ktoré je zamorené morom a vládne mu tyran" a to, že hra nemá pri názve číslovku.. no čo, budeme musieť trpieť až do vydania hry, že všade budú komentáre ľudí, ktorí budú nového Thiefa podozrievať z toho, že sa živí na úspechu Dishonored
  • Super trissku začalo bavit trollování
  • Trisska
    Jo, ten vzdušnej vír mě taky napadl... A nebo je v tý zdi dírka a někdo do ní fouká, aby spadl... A nebo si sám na záda připevnil nějakej fukar, aby mu ten plášť vál jako Supermanovi...
  • GlaDOS
    Já čekám hlavně stealth. Stačí mi, když bude grafika stylově pěkná. Nemusí být technicky nextgen.
  • Robotron3
    No jasně a ty klopy od kabátu, nebo co to je, zase do nich vítr vane směrem dolu. Jedině že by se to dalo vysvětlit tak, že Thief trpí na větry *15*. I artwork má mít logiku. Zvlášť kterej se ukazuje, jak by mohla hra vypadat.
  • Nevím jak vy, ale mně se po tak dlouhé době bez žádných informací o Thief 4 chtělo při čtení těchto střípků křičet radostí. Žena však nemá pro mé nízké stavy stavy pochopení, tak si s radostí zahalekám cestou do hospody.....
  • GlaDOS
    Třeba je skoro u zemi a jen slézá z římsy. A třeba fouká silný vítr do zdi, kde se tvoří vzdušné víry. Ale tohle bych vůbec neřešil. Grafici kreslí artworky hlavně na efekt, aby se na to pěkně koukalo a 3D grafici se měli čeho chytnout.
  • Robotron3
    Asi sme stejně všímavý *3*
  • přesně....
  • Tak proudění vzduchu bych vůbec neřešil *1*
  • Trisska
    *8* To je snad telepatie! Před minutou sem napsala to samý u kus níž... Že mu vlaje plášť směrem od zdi...
  • Já bych se ani nedivil, sám utíkám do sklepení narazit archivní víno na oslavu dalších střípkovitých informací....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit