Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sami vseznalci tady *1* hra jeste nevysla a pro 90% zde pritomnych je hrozna *15* je mi vas lito *2*
    • fallanga
      Ono už od pohledu je poznat, že je to obrovský odklon od série. Ta hra nebude špatná, rozhodně zabaví, ale už to nebude ten pravý Hardcore Thief, jakého známe z prvních tří dílů.
      • Jenze je rok 2014 a sem osobne rad ze se hry meni, kdo chce hrat furt to stejne. Treba takovy Deus Ex Human Revolution. Lidi taky na nej nadavali nez vysel a jak se ta hra skvele povedla. Hratelnostne je taky jinde nez prvni dil i k zjednoduseni doslo, ale to nemeni nic na tom ze hra je skvela. Thief ma co sem cet hodne moznosti obtiznosti hry(takze si vybere opravdu kazdy) a funkce pro ulehceni jdou vypnout(jako u DXHR). Ja osobne mam obednano a velice se tesim.
        • C-BEAM
          nemali by sa hry menit tak, že sa budú zlepšovat vo všetkých aspektoch ?... a nie tak že vylepšíš jeden a 2 dok**víš ?

          Ale na druhej strane to čo je z objektívneho hladiska úpadok môže pre masy znamenať vylepšenie, takže z pohladu masového hrania robia autori iba to čo si ludia žiadajú a robia vlastne všetko správne.
        • misho8723
          To akože takto sa ospravedlňuje to, že AI sa v hrách posledných 10 rokov vôbec nezlepšila?.. dokonca to podľa videí vyzerá, že v novom Thiefovi je horšia AI ako v prvých troch dieloch, kde posledný vyšiel pred 10 rokmi? že levely sú menšie ako v starých hrách? že hry nepredstavujú žiadnu výzvu?.. nikto nechce mať v tomto čase presne taký istý Thief ako bol v roku 1998, to je jasné, ale ľudia proste nechcú hrať hru, ktorá je robená pre opice.. alebo čakáš, že ľudia budú radi z toho, že z Thief série, ktorá bola vždy hardcore alebo menšinová záležitosť, tak spravili hru pre masy ?
          • *1* Myslis si ze hardcore a nebo mensinova zalezitost jim zaplati vyvoj hry?
            SP: Pocitej stim ze hra je taky delana i pro konzolove hrace a ktomu taky prizpusobena.
            • C-BEAM
              Jaro: vdaka znacke by sa HC thief4 zaplatil, o tom nepochybuj.
            • misho8723
              Tak potom prečo nevytvorili si svoju vlastnú novú IP? Prečo chcú pokračovať v IP hry, ktorá bola synonymom hardcore záležitosti? A asi séria mala dobré meno medzi ľudmi a dobre sa predávala, inak by asi nechceli pokračovať v Thief mene, keby to meno poznala iba malá časť ľudí, takže by sa im aj tak zaplatila... alebo takto, urobiť pre masy obtiažnosť Easy, a ostatné nech sú výzvou pre ostatných.. ale nie, že aby bola hra výzvou, tak si musí človek vypnúť prvky, ktoré boli aj tak robené pre hru a hra je na nich postavená, čiže vypnutie tých prvkov robí hru nie výzvou, ale frustrujúcou katastrofou.. a aký veľký úspech malo Deus Ex HR alebo Dishonored, a pritom to boli tiež v podstate hardcore záležitosti z pohľadu moderných hráčov.. tak prečo tak nemohli spraviť aj Thiefa, to nechápem..
              ale ako som písal, nelámem ešte palicu nad hrou, uvidíme aká bude AI na najvyšších obtiažnostiach, ale malé mapy to už neopraví..atmosféra, a grafika vyzerajú byť v pohode, tak aspoň môžme dúfať, že nás hra milo prekvapí.. ale skôr ako s tou hrou mám problémy celkovo s terajším stavom herného biznisu, z ktoré ho sa stal, no, práve už len biznis
        • fallanga
          Samozřejmě hru také koupím a možná mě to bude bavit více než první díly (jednička mě moc nebavila, dvojka už více). Ale důležité je to, že to už nebude taková výzva. Samozřejmě uvidíme jak těžké to bude na nejtěžší úroveň, ale těžší než původní díly to nebude ani za mák.
          • deridon
            Deus Ex:HR na Give me Deus Ex, taky není svým způsobem výzva.. jelikož, když člověk hraje opatrně, tak se mu to zdá všechno jednoduché v těchto stealth hrách.. dříve ty postavy nebyly technicky tak vymakané a gameplay a možnosti byli jednodušší, ale za to právě těžší tím, že neuměly to co ty postavy dnes
            • fallanga
              Ona je hlavně doba, kdy těžkou hru ocení málo lidí a nemá to pro velké společnosti smysl.
  • MidnighT91
    Díval jsem se na gameplaye a nechápu, že se pod tohle někdo dobrovolně podepíše. Stráže už nemůžou bejt blbější. Sakra i Dark Mod dělanej pár lidma doma v garáži na unreal enginu je lepší nástupce než tenhle miliónovej AAA odpad. Hanba autorům za prznění značky...

    Btw: když řekl že byl duch celej život, tak to na mě zapůsobilo jako že autoři vůbec neměli tušení co by měli postavy říkat, tak tam dali tu největší kravinu co je napadla. Poprskal jsem si z té věty monitor písmenkama...
    • Jen tak pro doplnění ... Dark Mod není dělanej na unreal enginu, ale na Doom 3 enginu...
    • BoB.2
      Tet psaly na GAMES že "Vývojáři hry Thief museli snížit inteligenci nepřátel, aby proti nim hráči měli nějakou šanci."
  • misho8723
    Už sú na svete prvé streamy celej hry, a napriek tomu, že je hra hraná väčšinou na Normal obtiažnosti, tak AI je katastrofálna.. ako je možné, že už v Thiefovi 3 z pred desiatich rokov si stráž všimla otvorených dverí, ktoré hráč otvoril alebo že si všimla chýbajúcich predmetov, ktoré hráč ukradol.. v tomto novom Thiefovi stráž pozerá do vitrínky, z ktorej hráč zobral všetky predmety a všetko je podľa nej v pohode.. alebo sa postava priamo pred očami stráže schová do skrine a žiadna reakcia stráže? čo to sakra je? .. hry sa nikde neposunú ak AI bude na takej istej úrovni ako spred 15 rokov.. ktorá FPS hra prekonala napríklad AI z FEARu, ktorý vyšiel v 2005 ? taktiež nereagujú na zvuky, ktoré vychádzajú z toho, po čom postava kráča, čo predstavovalo v minulých Thief hrách jeden z najdôležitejších znakov a prvkov... takisto strašne malé levely v novom Thiefovi, ktoré sú dokonca menšie ako v trojke, a o Dishonored nehovoriac.. strašne a nezaujímavé dialógy, ktoré sa veľmi rýchlo začínajú opakovať (to je v každej hre, ale takto rýchlo sa začať opakovať a to ešte v Thief hre?).. Deus EX HR je výborná hra (ešte viac vo vylepšenej verzii), ale tu vidno, že Thief mal počas vývoja veľké problémy a veľa ľudí sa pri ňom vystriedalo a robia na ňom iný ľudia ako na DEHR..
    strašne rád by som chcel, aby práve táto hra dopadla dobre, ale vďaka tým streamom, no, vyzerá to fakt hrozne.. fakt dúfam, že čím vyššia obtiažnosť, tak AI nedostane len pár čísiel naviac v zdraví, ale že sa jej zvýši a to dosť, IQ... veľa ľudí vďaka tým streamom zrušilo svoje predobjednávky, čo ma neprekvapuje, ale stále dúfam, že to aspoň dopadne dobre ako stealth hra, keď už nie ako Thief hra
    • Stream expert. Takové lidi by měli střílet... Takový spam a to jsi viděl jeden youtube letsplay
      • misho8723
        http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=772097.. tu je cez 400 príspevkov od ľudí čo videli rôzne streamy, a skoro ani jeden pozitívny príspevok ku hre.. a tú ich slávnu AI je pekne vidieť aj v ich oficiálnych videách... ja streamy vôbec nesledujem, ale Thiefa by som si chcel kúpiť, ak by dobre dopadol, ale tak radšej si pozriem ako hra skutočne vyzerá, a nie ako ju propagujú ľudia z PR, nie?
        • Jen blbec koupí zajíce v pytli. Něco na těch demech tenkrát bylo... To by mě zajímalo, jestli by na tohle šla uplatnit reklamace. Lživá reklama...
    • Ja jsem si rikal, ze je to jakesi divne, ze je Thief nejak moc hypovany, na to jake byly predchozi dily celkem hardcore kousky a ze snaha prodat to co nejvice hracum povede ke zjednoduseni az na nehratelnou uroven. Nu, tady to vidim na try before buy a pokud to AI bude mimo, moje penize neuvidi, dokud nevyjde nejaky patch, ktery to zasadne vylepsi.
  • Tak a ted' se všichni co mají o Thiefa zájem, podívejte do bleskovek na novou zprávu o něm *1* *1*
    • fallanga
      Taky jsem se divil *1*
      • Takže v Thiefovi to bude jako v pacmanovi...
  • to by byl teda pekne nezabavny trailer kdyby se celou dobu za nekym plizil trailer je paradni na hru se tesim bude to pecka
  • Já osobně se moc těším a jestli to bude stejnej provar jako Dishonored, tak už jsem se stealth žánrem z první osoby skončil.
    • XXHUGOXX
      Dishonored je výborná hra. Sa aj pozri na všetky tie vysoké hodnotenia na internete od recenzentov a ľudí. Len málokedy tie hodnotenia klesli pod 80%. Takže zlá hra to byť nemôže. Alebo boli všetci tí ľudia a recenzenti na drogách ? Nechápem prečo na to dishonored furt každý nadáva, spočiatku keď to vyšlo tak sa vám tá hra úplne ľúbila a každý kdo napísal, že je to zlá hra bol zamínuskovaný. A teraz sa zarazu objavil nejaký nový trend nadávať na tú hru. Už ste trápny. Je to skvelá hra.
      • Podľa recenzií si môžeš urobiť tak maximálne približný obraz toho, či je dobrá. 100 ľudí 100 chutí a to platí aj pri recenziach. Napríklad, cez zľavy som si na steame kúpil Far Cry 3, napriek všetkým výborným hodnoteniam nie som ochotný tú hru hrať, je proste nudná až hrôza.

        Na druhej strane, Dishonored som si užil fantasticky :)
      • V dnešní době se ohánět tím, že má vysoké hodnocení v recenzích... Ti lidi nemuseli být nutně na drogách, pokud za drogu nepovažuješ prachy. Já proti Dishonored nic moc nemám, ale musím uznat, že sem to nedohrál a přišlo mi to trochu plytké.
      • Opravdu nepotřebuji nějaká čisílka od herních "kritiků", abych si udělal názor. Já si hru zahraji a udělám si vlastní názor a na čisílka nehledím. Dishonored je zcela průmerné hra, jelikož byla prezentované je revoluční hra, je pro mě logicky zklamaním.
        • Coffin.Corner
          No někdo zase nepotřebuje hodnotit hru podle toho jak byla hra vyhypována médii. Třeba pro mě byl Dihonored obrovským překvapením, protože jsem od něj absolutně nic nečekal a asi jsem trochu jinak chápal celou koncepci jeho světa a příběhu. Proto je to jedna z nejlepších her co jsem za posledních pět let hrál.
    • Já jsem si Dishonored strašně užil. Pro mě to byla výborná hra. Ale proti gustu ...
      • Tak sis to užil, ale mě to vůbec nezajíma. Hra toho slibovala tolik a splnili to ho tak málo, že se to dalo považovat za klamavou reklamu něco jako Bioshock:I
        • Kozy
          A pro mě to byla jedna z nejlepších her za poslední dobu, i když pravda, víc mě bavil ten svět a výtvarná stránka hry než samotná hratelnost.
          • Svět? To nemá žádný svět. Žádné prohloubení a interakce se světem. Vše je to nalajnováno a naskriptováno. Svět tam v podsatě není. Je to taková iluze ničeho. Zustáli jen u nákresu a na detaily zapomněli a proto ta hra působí až směšně trapně.
            • nalajnovane? wut? dishonored sice zdaleka nebol dokonaly, ale hovorime o hre, kde kazda misia ma minimalne dva mozne konce, niekolko vedlajsich splnitelnych cielov, kde ma kazda druha budova viacero moznych vstupov? kde sa dokonca v priebehu misie mozes rozhodovat v kritickych situaciach medzi viacerymi moznostami? (vid. rozhovor medzi curnowom a campbellom, 'vypocuvanie' buntinga a x dalsich). o hre, kde je po jednotlivych lokaciach rozhadzanych kvantum knih a citania, ktore prehlbuje lore, o hre ktora ma dve varianty celej zaverecnej misie podla stylu hrania? nizsie bolo spomenute este aj ono srdce, ktore komentuje tvoje okolie... ad. ta vycitka o 'nediskutujucich' obcanoch nizsie: uvedomujes si, ze vacsina misii sa odohrava: a) pocas stanneho prava b) v stvrtiach, kde je beznym smrtelnikom vstup zakazany c) vo vyludnenych oblastiach postihnutych morom? zda sa ti byt z hladiska game designu ok, aby sa v takychto miestach pohybovali hrstky bezprizornych spolobcanov 'diskutujucich' o aktualnej situacii? mimochodom, straze / protivnici sa rozpravaju medzi sebou a je mozne ich odpocut.
            • Kozy
              Tak ted pěkně kecáš, lidi se tam mezi sebou baví a komentují aktuální dění, tvoje činy a podobně. Živá neznamená davy lidí na ulicích, to jen tak na okraj. Jedná se o atmosféru. Vyčítat nezalidněné ulice v době, kdy ve městě řádí mor, probíhá válka gangů a městská hlídka ztrácí kontrolu nad městem....
            • fallanga
              Ty jsi jeden z těch co v tom hledali nějaký těžší stealth? Ale ta hra měla být o příběhu a o možnosti volného pohybu a spousty alternativních tras.
            • ŽIVÉ? To si snad děláš srandu? Ta hra je naprosto mrtvá. Ulice prázdné. Nikde žádné rozhovory občanů nad součastnou situací. Tak umělou hru těžko pohledat. Jak bych si to představoval? Aspoň z poloviny, jak byla prezentováná.
            • Kozy
              Tohle jsou nesmysly. Interakce tam je, co třeba to srdce, díky kterýmu se dozvíš spoustu informací. Na mě to teda působilo dost živě, někdy snad až moc.

              Jak by sis to tedy představoval?
      • fallanga
        Dishonored byla skvělá hra, ale nebyla moc náročná. Byl to takový stealth pro zabavení a ne pro skill.
        • heh, hral si aj dlc? lebo napr. brigmore manor uz je kusok tuhsi (tak nejak by som si predstavoval pokracovanie).
  • Pete.palis
    Podle mě z těch posledních, měla nej AI hra RAGE...
    • michaliuz18
      taky si myslim *5*
  • moc pekne udelanej launch trailer. snad si ho hra zaslouzi :)
  • http://www.youtube.com/watch?v=vPzd8UcGs6E
  • Vypadá to moc Hollywoodsky, samé wow efekty.... Raději bych krypty plné nemrtvých, kladivouny a drobný politický bojůvky ve městě... Rozehrál jsem si teď Riddicka, na to jak je to jednoduchoučký "B"-čko (příběhem), tak jde velice snadno pod kůži a každého snad okouzlí. Občas je ta síla v jednoduchosti.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit