Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cosi
    Super, konečně recenze, která se zaobírala tím, že se nám křehká Laru neupejpá zmasakrovat zvěř na ostrově a rotu vojáků na potkání. V této recenzi je vše, co jsem chtěl o hře vědět.
  • a nejlepsi je ze uz takhle predem vis, ze z ni nevyroste hnusna tlusta baba, ale Angelina Jolie :D
  • Recenze je originální a bohužel neobjektivní. Divím se, že něco takového vůbec games.cz pustili ven. Alespoň víme, že se u nás světový magazín o hrách hledá a ještě bude hledat velmi těžko. *7*
  • Nic proti všem názorům i pana Bacha každý to vidí jinak... přesto tak nějak cítím že taková 8 by tomu opravdu obecně seděla líp :D
  • Ano taky se mi zda, ze vlastne vsechny recenze dopadnou stejne at spatnejch nebo dobrejch her. Spatny aby to nebylo jako vsude jinde tak za 6 a dobry zase 7. Takze co s toho plyne byt vama tak zavedu u recenzi jenom 6 a 7. *1*
  • Mám naprosto opačný názor, tohle je plivanec do obličeje všem příznivcům Tomb Raideru. Je fakt, že Aliens byli tak na tři, tohle tak na 5.
  • Teď si nejsem jistý jestli to v recenzi bylo ale mělo by se říct, že je Lara neuvěřitelně atraktivní *14* No stejně to asi všichni ví *3* Jsem zvědavý jestli příště bude ještě víc
  • Ja s tim souhlasit nemuzu, je to dost podhodnocene. Oproti Aleins:CM kteri dostali 6 je tohle o nekolik trid kvalitnejsi hra po vsech strankach. Jeste nemam dohrano ale zatim za me kolem 8.5 ... Vedle DmC se tahle hra radi k tem orpavdu povedenym rebootum.
  • Možná ale já s nimi docela souhlasím :)
  • Games.cz musí být v čísle rankingu vždycky originální *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit