Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tohle že je lepší než Max Payne 3? Tak to sněte opravdu dál.
  • Hra nebo adept na hru roku to asi nebude, ale je to pořád kvalitní 3rd person hra.
    Rozhodně lepší jak např. MP3 :)
    S hodnocením se moc souhlasit nedá, což je bohužel dáno autorem, který se specializuje v jiném žánru :)
  • Problém je v tom, že redaktor většinou píše pro lidi a jeho názory by tak měly být naprosto objektivní. V tomhle případě mě to spíš připomíná zaujatou hate speech hráče ze staršího ročníku, který se nedokáže smířit se současnými trendy ve hrách.
  • Nic moc. Pekna grafika a totalni zruseni toho co byl kdysi Tomb Raider. Nejapne hadaky , tuny qiuck time eventu , je to kratke snadne , proste pro prilezitostne hrace kteri si zahopsaji s peknou pajdulkou..rest in peace Tomb Raider (po 3 hodinach hrani bych tomu dal tak 5/10,dal nemam silu)
  • kostejnesmrtelny
    A původní Tomb Raider jako mainstream nebyl, jo? *1*

    Kristova noho, tady je zas yntelygentů... *1*
  • Hrál jsem zatím jen asi hodinu, ale i tak se mi to hodně líbilo. Bohužel hra tuhne u Nvidia 6xx karet, takže budu muset počkat na vydání patche/driverů. Nvidia už na tom dělá. Každopádně vlasy s TresFX vypadají skvěle :-)
  • kostejnesmrtelny
    Já se zase divím, že pořád odněkud vyskakujou další a další exoti, kteří se nestydí vypustit z huby "objektivní" a "recenze" v jedný větě. *6* *7*
  • ruku na srdce, že kdyby Martin místo 7 dal 8, hned by tu vylítly komentáře typu, " jééé zase 8 to tu má každá průměrná hra" :D
  • Cosi
    Mě tam ta sedmička podle toho jak hodnotíme sedí. Jednoduché puzzly, které jsou pouze v bonus prostředích. Absurdita střílení hromady nepřátel a nepovedený multiplayer. Zato ale príma chovající se nepřátele. Osmičku bych si z článku ale taky dokázal vyvodit. U mě je to po přečtení mezi 7-8.
  • Trisska
    Uff, já věděla, že to dobře dopadne... Mám dohraný skoro všechny díly Tomb Raidera a ani tento si nenechám ujít! Můj osobní adept na hru roku... *4*
  • Pěkná recenze,časem koupím,dnes už sem zainvestoval do Simcity.
  • Jak hodnotit? Tak subjektivně - ani kvalitní hry nemusí bavit každého, to není nic zvláštního.
  • Rhulad
    Prosim tě EG udělí devítku všemu... dokonce i Dead Space 3
  • Názor si udělám brzy sám, ale doufal jsem v o stupínek vyšší hodnocení. Ale co už... *4*
  • No jo... jak má hráč hodnotit hru která je sice kvalitní ale udělala z jedné z nejslavnější herní série mainstream? *13*
  • Smetana.pavel
    Recenze docela překvápko, Eurogamer tomu na konci poněkud obsáhlejšího článku udělil 9/10, článek Martina Bacha je poněkud střízlivější, těším se až Lara dorazí i ke mně, abych si teda udělal jasno, osobně jsem doufal téměř v desítkový titul :-)
  • Smetana.pavel
    dávám tomu 2 dny... a týden do verze 2.0...
  • prudislav
    jop recenze super
    - jen mi podle "Jak Hodnotíme" z textu vychází spíš 8 než 7 , ale možná je to díky MP kterej mě nezajímá a tim že už mi některý uvedený chyby ani nevadí.
    BTW: Hru jsem nehrál a ani předchozí díly
  • Nevie niekto ci uz je k dostaniu hambaty skin mod ? *15* To by tu hru spravilo o dost... hratelnejsiu... *14*
  • BLADIA-AMNESIA
    Recenze je zpravidla vyjadreni nazoru na jistou vec nebo jeji hodnoceni recenzentem. Pokud nema recenzent napsat fakta, ale sve zazitky a dojmy ze hry, bude to zakonite subjektivni.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit