Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • regant
    no nedělal bych rozsudky tak brzy... třeba na E3 ohlasí Žabí zlomky 2
  • a je to v češtině.
  • BoB.2
    Nemůžu si pomoct ale pro mě zatím nejlepší hra co tento rok vyšla,grafika,příběh,prostředí,hratelnost,herní doba.....prostě všechno na jedničku.
  • regant
    nehádejme se a pojďme udělat nějakou subjektivní reportáž *1*
  • Novy Tomb Raider je proste neco jako Uncharted na PS3 svela hra stejne tak jako Uncharted bavi me a to uz se dnes nestava tak casto bohuzel....
  • Hra jako film? Tak to by to mělo dostat maximálně 5/10.
  • Mato1987
    súhlasím, je to fakt perfketná hra, som nesmierne mile prekvapený aká dobrá je, fakt prepracovaná herná záležitosť, u mňa 9.5/10 viacej ako nedávny crysis 3
  • BoB.2
    U mě 9/10 možna i 10/10 nemůžu se nabažit.
  • http://youtu.be/uau5lhQODxU . V prvním klipu ve fullscreenu vlevo nahoře.
  • tak si ju potom niekde stiahne :-)
  • kostejnesmrtelny
    Mňo, není složitost jako složitost. Je třeba odlišit zdravou obtížnost od nezvládnutýho ovládání, kamery, atd. Každopádně o tom se hádat nechci, koneckonců jediná hra s Larou co jsem hrál byl Guardian of Light. Jenom se mi zdá, že mainstream znamená trochu něco jinýho, než si tuten chlapec myslí, že znamená.
  • Tak půjdu na pivo.
  • hitokage
    Paradox je, že původní série (TR I-IV) od vás vyžadovala využití inteligence, prostorové představivosti, preciznosti a plánování, přičemž byla přístupná od 12ti let a nový "dospělý" TR po vás chce, abyste při hraní koukali směrem k obrazovce. Chápu, že se ta věková hranice neurčuje podle obtížnosti, ale nemůžu se zbavit dojmu, že ze mě nový Tomb Raider, jako hra určená vyhradně pro dospělé, dělá hlupáka. Vím, že to není případ pouze této hry, ale spíš trend moderní doby, ovšem tady se ta analogie přímo nabízí, vzhledem k tomu, že jde o restart série, který nese i původní jméno.
  • Já vyjadřoval svůj názor, ne tvůj :)
    MP pro mě byla nudná hra bohužel.Ale tak dejme tomu, byť jsem to nedohrál, že za těch 13e to stálo. :)
  • No já jsem s nimi (až na příšerné FPS) problémy neměl a mám i7.
  • Musíš to tam omrkávat často, já tam koukal každou hoďku jednou a měl jsem na to štěstí... Sám to tam během příštího týdne budu vystavovat :)
  • Pethulla
    a co když skončíš na nule?
  • Jasně kdo by k tomu přístup něměl když má internet že... *1* *1* *1*
  • hnevám sa na tuto recenziu ste mi znechutili hru ale cez to hre dám 10/10 na to že som na tu hru čakal som prekvapeni že je to super hra , hra ako film čo dodať užívajte si je ot niečo úžasné je v každej hre chýbalo. A že lara plače a narieka to je normálne prežite to čo ona a uvidite pre mna je to jednotka a hra roka rozhodne pochybujem že iná hra ohúri pribehom a napätím
  • Veskoslav
    Mám k tomu přístup:) Ale to až poslední dva-tři roky:)Nebudu říkat, jak a proč, ale mám:)Není to vychloubání, jenom konstatování.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit