Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • I dojmy se dají soudit objektivně.
    A pokud má někdo "dojem", že se tato hra kvalitativně blíží víc známce MW3 než Crysis 3, nemá co recenzovat hry.
    Ale je holt těžké přiznat si, že i práce jako recenzent her chce určitý cit a um.
  • tenhle díl si žádné původní atributy série ale nezachoval. Je to Assassins Creed zkřížený s Far Cry, Hitmanem a bůhví čím ještě. Jestli je tohle budoucnost reebootů, tak jsem zatraceně rád, že Devil May Cry dopadl tak skvěle, jak dopadl a tvůrcům za to tleskám. Tady si zabodnete do ledviny kovovou tyč a o dvě minuty později již skáčete po stromech. Nevím jak vaši, ale moji přestože poměrně slabou inteligenci to docela uráží. Zkuste pak při hře stisknout Q a řekněte, zda se vám líbí, jak s vámi autoři jednají.

    Jo a šlápnout do pasti pro medvědy? To je fuk, v tomhle survivalu stačí na zahojení 30 vteřin posedět u ohně. Co se týče auto healu a dalších hovadinek - jistě - jsou tu.
  • Dovedsnosti klasicky divné a všeho je dostatek.
    Naučím se vytahovat šípy z mrtvol a zjistím,že to je na prd protože někdo všude nechal mnoho šípů.
    Proč tam vůbec taková dovednost je když je na prd. Dle popisu to nebude jediná dovednost co bude na prd.
    To je zase logika.Učit se možnost získat šíp z mrtvoli.
  • kubi-wan
    Ten už se tak narodil...
  • kubi-wan
    *15*

    (nemoh jsem sem toho smajlíka nedat... pobavils)
  • shmeck
    Já si to stejný myslím o vás *14*. Lidi prostě nepochopí, že nemůžou srovnávat hodnocení Crysis, TB a CoD, když každou recenzi psal jinej člověk = jinej názor. *7*
  • A vida, u nekterych ctenaru se jim to opravdu dari.
  • Tak chlapci z tiscali G...to myslíte vážne s tým stealth v Tomb Raider? Lebo ja nemám pocit, že táto hra je reštartovaná séria Hitmana, Dark Sector, Thief alebo Syphon Filter. Dúfam, že stealth v hrách nepríde nejak do módy, ako v súčasnosti luky. Lebo skončíme s tým, že bude stealth aj v Super Mariovi. Ja si myslím, že je dobre, ak si hra zachováva svoje pôvodné atribúty, ktoré len vylepší po technickej stránke a trošku prispôsobí dobe. Je dobre, že si môžem vyberať či chcem hru, v ktorej je stealth alebo len akčnejšiu prechádzku. Nerád by som bol, aby hra mala všetky atribúty. Keď chcem hrať dámu, tak nech je to dáma a nie šachy. PS: Dnes som si hru priniesol, tak ešte nemám vytvorený názor, ale zatiaľ mám pocit, že presne takáto hra mi na PC práve chýbala. A aj tak si myslím, že tá sedmička v hodnotení mi bude málo *1*
  • janchor
    Soudce soudí fakta, recenzent své dojmy.
  • I ten nejspravedlivejsi soudce na svete ma subjektivni nazor.
    Avsak jeho ukolem, stejne jako by melo byt ukolem recenzenta čehokoliv, je přenest se přes sve vlastni předsudky a podat nazor objektivní.
    Pokud to nedokáže, neměl by soudit.
  • Hlavně, že si nám to musel vytroubit. Vy snad někteří máte v květáku piliny, nebo co.
  • shmeck
    Více mínusek prosím! - stejně na tom nic nezměníte *3*
  • VIc takovichto Her !!!!! 10/10
  • rancor1223
    No tak ze začátku reklamní kampaně byla jako "křehká" dívenka reprezentovaná, pak všechno kolem toho pokusu o znásilnění a toho jak poprvý zabila a je z toho celá španá atp. a nakonec to tam sype ze samopalu *1*. Prostě mi to nějak nesedí dohromady.
  • Robotron3
    To jo, měli to zkopírovat víc, třeba že by Laru daboval Nolan North *15*
  • Pouze 7??Trochu nechápem. Dohrál jsem Crysis a ted hraju TR a todle mi přijde daleko lepší. Grafika, příběh, atmosféra, optimalizace. Technologie TressFX úchvatná! Ta hra chytí a jen tak nepustí. Pro mne zatím hra roku.
  • Po par hodinach hrani dojmy ve skrze pozitivni. Silna inspirace Uncharted je znat, nicmene stale to tomu nesaha ani po kotniky. Kdyz uz se rozhodli jit touto cestou, coz urcite nebyla spatna volba, tak to meli zkopirovat vice a lepe. Je to ale rozhodne jedna z velmi dobrych her posledni doby.
  • A proc ma proboha cod furt hodnoceni nad 8 proc jezis . Sak toje stejny jak s Alienama hra je stejne tupa jako cod a dostane snad 5 nebo 6.
    Proste na Games su jen codboys jinak to neni to neni mozny ten clovek stim tetovanim na ruce a zrzavou hlavou rika pravdu ale pise blbosti.
  • shmeck
    Recenze je subjektivní názor *16*
  • To snad ani není možné. Po dlouhé době kdy dáváte naprostým hnojům až nějak podezřele vysoká hodnocení, konečněrecenze se kterou se dá vcelku i souhlasit.

    Bohužel o to víc bije do očí vaše hodnocení předešlých her, ze kterého jasně vyplývá že se snažíte ze čtenářů dělat naprosté blbce...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit