Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KaloSaper
    Dobře, s těma reklamama sem to možná přehnal. Ale stejně nemůžu pochopit, proč CoD hry za poslední roky dostávají 7-8/10, když to jsou prostě průměrný střílečky. Tak tomu dám 5 nebo 6, když tam najdu nějaký prvek co to vytáhne nahoru. Jako např. to prostředí u Alienů.
  • residentevilfans
    Je to hra vis *7* !
  • Robotron3
    Samotnej člověk to má lehčí, využívat celou škálu hodnocení. Může srovnávat s hrami, které sám hrál a hodnotil. Kdežto na webu, kde hry recenzuje několik lidí, kteří vzájemně nehráli ty, co hodnotí ostatní... automaticky se průměr srovná do zlatýho řezu, a míň jak 5 se skoro nepoužívá. To je uplně všude.
  • Fungovalo mi to i na NVidii. Na AMD to bude mozna jen lepe optimalizovane. Nezkousel jsem benchmark, jen nastavil ultimatni detaily a hra se hybala plynule.
  • janchor
    Aliens dostali kolik dostali, protože je mám za průměrnou střílečku, kterou nad ten průměr táhnou kulisy. Píšu to v tý recenzi, kdyby něco.

    S nařčeníma podobnýho typu jdi s prominutím do hajzlu, díky.
  • Souhlas, průměrná hra, která sice neurazí, ale na druhou stranu ani nenadchne, je za 5 bodů.
  • Jasně a co spousta hodnocení z poslední doby typu 3/10 či 4/10.
  • Stormangels
    Myslím že se tomu říká spíš Nude Mod :-)
  • KaloSaper
    Klidně mě umínusujte do zapomnění, ale podle mě se bohužel celá redakce řídí tímto pravidlem Klubu rváčů - Fight Club 29: Když nevíš, tak 7 nebo 8.
  • Lidi dneska nechtej nic hledat nebo se nejak snazit , chteji filmovy zazitek ktery se hraje tak nejak sam za pomoci buseni dvou klaves pri quick time eventu. Logika a inteligence stranou , pri hrani je treba vypnout mozek a nechat se unaset temahle srackoidnima hrama ktere dnes tvori 85% produkce. Pripadne si zadiskutovat pres do hry pripojenou socialni sit jaka to je maga AAA cool zabavicka..
    Delaj z nas tupce , a plno lidi jim to zere.
  • ano, v recenzi je jeho subjektivní názor
    presne o tom je tady celou dobu řeč, gratuluju že ti to konečne došlo, smejki...
  • Vrook
    Tak co se týče deníků, tak mě baví poslechnout si střípky toho příběhu, který to zatim docela pěkně dokreslujou. Jinak lootovat bedny v kterejch jsou jen XP mě taky moc nebere, v tom souhlasim.
  • KaloSaper
    Fakt nechápu, proč Games používá jenom hodnocení 6-10/10. To už fakt nemá cenu číst. Asi si zase počkám na AngryJoeShow, protože ten aspoň používá celou škálu od 1 do 10. Ne jako Games, kde i taková blbost jako Aliens CM, dostane 6. Jenom aby se zase náhodou někdo nenaštval a nepřestal klikat= žádné love z obrazení reklamy. Stejně má spousta lidí Adblock + Adblock+.
  • funkčnost mozku - k nezaplacení
  • smejki
    Však ze zcela objektivního hlediska je subjektivní názor pana Bacha přesně takový, jaký je v recenzi
  • smejki
    Možná je to Maybelline
  • Aliens: Colonial Marines - 6/10
    Crysis 3 - 9/10
    Tomb Raider - 7/10
    .
    .
    .
    nečíst Games.cz - 10/10 *15*
  • Btw proč všude dávají body za sebraní něčeho?
    Tohle je jak pro tupce. Všude se válí deníky sochy atd. To samé bylo ve Far Cry 3. Přitom to bylo tak časté a na tak nelogických místech,že to bylo opravdu jen pro to Score a XP. Opravdu nikdo kdo na tom makaá se nezamyslí a nenavrhne aby se to udělalo jinak?
    Jestli někoho baví opakovaně brát deníky které někdo náhodou postupně ztrácel anebo necházek okaté bedky s maskou která tam čeká na otevření. Tohle bylo zoufalé jak jsem psal i ve FC 3. Pak jsem to opravdu dělal jsem pro Score a stejně to nebylo důležité.
    - Kdyby tam byly za celou hru 3 masky a 10 deníků logicky schovaný to bych bral.Měl bych radost z nalezení ale tohle to je srašný.
  • To je stejné asi poloviční pravda.
    Kdyby recenzet psal pouze dojmy tak jak by se poznal ten dobrý?To by každý napsal dojem a pak si hodí korunou kdo je teda lepší.
    Většinou co vidím tak se vychvaluje když se někdo trefí a popíše problém tak je. Tedy fakta. To je u filmů u recnze na vše.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit