Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takové blbosti co píšeš..No sranda :)
    Ale dál komentovat naštvaného pírata nebudu :)
  • A Medal of Honor dostal průměrnou známku i když je v recenzi řečeno, že je hra podprůměrná...

    Máte to tu velice krásně zařízené...
  • I´m not going home.
    ked budu robyt dvojku dufam ze to nenazvu tomb raider 2
    Inac super hra 8.5/10 idem este zbierat pycovinky kym ma to neomrzi
  • Crysis mne v podstatě překvapil hlavně tím, že zůstal svůj. Čekal jsem, že do toho EA narve ještě více quick time eventů, ničení celých světů atd. (viz dvojka) O Tomb Raideru se tohle ani náhodou říct nedá. Tohle pro mě, jakožto fandu TR od 97 roku už není Tomb Raider. Underworld byl. Měl atmosféru, měl návaznost.

    Ohledně pozitiv a dojmů - jsem v půlce hry a nechce se mi dál. Jsem z toho smutný, naštvaný, uražený atd, prostě emo. Pozitiva nevím - asi Tress FX nebo fakt, že můžete střílet šípy do kolen. Pobavil mne ten samopal a boj s velkými hovady se štíty. To byla poslední kapka, kdy jsem mrskl myš do kouta a sáhl po DVD s Legend.

    Onen dnešní povinný přílepek multiplayer - ten je pro jistotu celý outsourcovaný (tajemné studio Eidos Montreal), slovy klasika: "jak už to tak chodí." Ale hrál jsem pár TDM, Cry for Help a je to opravdu maras, zkuste rozstřelit zdejší barel a musíte se tomu chtě nechtě zasmát.
  • Možno, ale mě nic neřekne rozdíl mezi 75 a 85%
  • a hral si vobec nejaky cod v poslednej dobe? ja som presial kazdy jeden a musim uznat ze na to ze to vychadza kazdy rok ma to stale dokaze vtiahnut myslim SP a ked k tomu pripocitas aj zabavny multak ktory naozaj dobry ne jak tie trpne MPcka co tlacia do hier typu Assassin creed, logicky vyde znamka 8.
  • Robotron3
    No a tohle je právě strašně těžký. Si sebe představ jako šéfredaktora. Máš volný dva lidi na recenzi nový The Elder Scrolls. Jeden redaktor je fanoušek, co to hrál od Areny a druhý o tom neví skoro nic. Komu tu recenzi dáš? *3*

    Zrovna s tim Skyrimem tu přece ta druhá strana mince byla.
  • To říkám celou dobu. Recenze je subjektivní útvar, kteréhož závěr se nedá číslovat.
  • Robotron3
    Metacritics a podobný služby a samozřejmě pro čtenáře, které to hodnocení zajímá v první řadě. A těch je jistě nejvíc.
  • KaloSaper
    A to je právě ta největší chujovina. Recenze je sice subjektivní, ale nemá ji dělat někdo, kdo je fanoušek dané hry/ série. Aby to mohl někdo brát vážně jako návod k tomu jestli koupit/ nekoupit, tak by to nemělo být ovlivněno autorem.

    Jako neříkám, že si rád nepřečtu např. recenzi na TES hru od páně Grygara, ale mělo by to i obsahovat minimálně nějaký box, kde by byla druhá strana mince od někoho, kdo není takový fanoušek TES her. Když už teda není čas/ peníze na celou druhou recenzi.
  • Ano, tak k čemu nějaká škála, když jí nevyužiješ?
  • A co se dá od střílečky, která se od ostatních liší v podstatě jen nanoblekem čekat ? A čím tě překvapil ?
  • janchor
    Já to přiznám se taky moc nechápu. Ale bylo mi vysvětleno, že to nahoru většinou táhne mulťák.
  • Robotron3
    To neni, protože to se ti stane uplně u každý stupnice. Kdybys měl jen 5 hvězdiček třeba, tak taky skoro žádná hra nedostane žádnou, nebo jednu. Na herní weby se stejně dostane jakoby to lepší co za recenze aspoň stojí a to co by bylo za 1/10, 2/10, to se bere tak, že se to ani recenzovat nemusí.
  • residentevilfans
    Ja to beru. Tvuj nazor. Ale lidi furt jenom nadavaj!Co nejake pozitiva nebo dojmy ze hry?
  • Tak to je trošku z cesty, ne? Na co teda použávat stupnici 1-10? Já bych čísla zrušil uplně, stačí mi slovní hodnocení. Recenze je subjektivní slohový útvar, takže její shrnutí do jednoho čísla je nicneříkající, zavádějící a vlastně i scestné *3*
  • Mě teda bez urážky přišel "příběh" naprosto tragický.Ale je to jen můj názor.Věřím, že se to lidem líbilo, střílet desítky protivníků, držet šipku dopředu atp.
    Já věřím, že kdybych si nainstaloval MP1 baví mě víc než MP3.
    Ale tak 100 lidí 100 názorů :)
  • Už od ohlášení multiplayeru u téhle hry mi to přišlo jako zbytečná feature navíc... měli radši vylepšít puzzlení
  • Robotron3
    To je podle mě syndrom dávat hry na recenze redaktorům, u kterých se ví, že by se jim to mohlo líbit, nebo jsou dokonce fanoušky série. Takže timhle způsobem se hodnocení vždy dostane do horní části spektra, než kdyby se to dělalo naopak :)
  • Hra s vámi nemusí jednat jako s debilem snad? Musí mít nějakou logickou strukturu, koherenci? Pardon, tato slova už dnešní produkce často nezná. Dobrá, tak si držte šipku vpřed dál, ale bude to čím dál horší a pak už vás ani tu šipku nenechají držet. Nezapomeňte občas zmáčknout Q pro "idiot vision", abyste něco nepřehlédl.

    Přiznám se, že tolikrát omílaný Crysis tohle (QTE a podobný bordel) vůbec neměl, takže když to vezmeme jako hru, byl lepší než Tomb Raider - a že jsem od Crysis nečekal vůbec nic a od TR dost, nakonec je to přesně opačně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit