Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Klávesy lze přenastavit dle libosti.
  • Namatkou a redakci preji pekny den :-)

    http://www.zing.cz/recenze/961/tomb-raider-tezke-zacatky

    http://www.ign.com/games/tomb-raider/pc-2511

    http://www.hrej.cz/recenze/tomb-raider-2013-4451/

    http://www.eurogamer.cz/articles/tomb-raider-recenze
  • Pokud by poslední Aliens dostalo 2-3/10, tak by se 7 za tomb raider asi dalo pochopit. Trošku mi to přijde jako: "hele jak jsme nezávislí - značka neznačka - klidně dáme sedmičku" a odnesla to Lara, která zrovna procházela kolem *5*
  • BelaJBB
    Prečo sa mi zdá, že sa tu viac komentuje postoj herného žurnalistu ako samotná hra ?
    Mňa osobne by zaujímala možnosť prebindovania kláves, predsa len som stará "šípkárska" škola.
    O objektivite či subjektivite herného žurnalistu by sa skôr hodil samostatný článok. Inak len tak na margo, načo vymýšľať vymyslené. http://syndikat-novinaru.cz/1/5/36/etika/eticky-kodex
  • Vy, bylo mysleno games.cz ;-)
  • Ono relativne netreba cist recenzi jako takovou (hlavne zde), staci si udelat svuj pohled na hru (y) a kdyz clovek uvidi 7ku u takove pecky, tak je jasne, ze prijde reakce. Koneckoncu, tak jak hodnodite Vy, budou lide hodnotit kazdorocne Vas. Treba ja jsem spokojen s Vasim obsahem, upravu..., ale kopete to recenzema. Toto neni prvni vytvor. Peace.
  • u mňa bude Lara vždy za 10 *14*
  • To je samozrejme hovadina. V Uncharted, kterym se cely novy Tomb Raider brutalne inspiroval, je hlavni hrdina chlap a presto dostava 9ky a 10ky.
  • No ja treba hru nehodnotim, jelikoz posledni TR ktery jsem jeste hralm byl ten kostkovany na PS 1 od te doby, me tahle hra jaksi prestala zajimat :-)
    Az ted jsem se koukl co je noveho :-)
  • To ale neznamena, ze tu recenzi dostava proto, ze ma serii v oblíbe. Recenzent se musi minimalne orientovat v zanru a je vhodne, aby byl schopen i srovnani s predchozimi dily. To jestli bude objektivni, fanboy nebo hater je uz osobnostni rys recenzenta. Hatery a fanboye je potreba "vyhodit", nikoliv jim davat na recenzi neco, co neznaji, nebo dokonce co je nebavi a k cemu nemaji pozitávni vztah.
  • Ronox
    Další závislák na hodnocení :D Pro mě rozhoduje text. To číslo tam je jen, protože prostě musí být a proto taky často se hodnocení diskutuje s šéfredaktorem. Tuším, že v jednom z FC se o tom kluci bavili, jak to číslo pak musí recenzent "obhájit". Z textu si uděláš číslo v hlavě a pak to max. můžeš porovnat se svým vlastním pocitem. Pro mě je Tomb Raider podle toho, co jsem viděl dobrá hra ve filmovosti a vyprávění. Špatná hra ve vývoji postavy, kdy v cutscéně říká Lara, že musela zabít "few" zlounů, ale v reálu to bylo asi 7 headshotů kombinací luku a pistolky. Hra má hezké některé efekty, Laru si člověk zamiluje ikdyž si říkám, že by jí mohli chudinku oblíknout. Ten kabát tomu mrtvýmu už nepomůže, tak v čem je problém? Hra má hezký tempo a super dabing. Sic je to klišovitý, ale funguje to. Špica a must-have titul to není, ale je to nadprůměr tudíž ta 7ka tady sedí. K A:CM bych klidně i uvažoval nad 7kou, protože i přes bugy, O'Neila a kravinky ve scénáři mě a další 2 v coopu bavila. Super lokace, zvuky a tempo tý hry. Dali jsme jí na jeden zátah přes sobotní den a fakt jsme si ji užili.
  • walltar
    Mě se hrozně líbí, jak všichni "nesouhlasí s hodnocením" .... ale nikdo nenapsal, se kterýma bodama v recenzi nesouhlasí. Lidi vy už ty recenze nečtete a díváte se jenom na to číslo?

    Když s něčím nesouhlasím, tak je dobré napsat důvod ... a "je to super hra" a "hrozně mě to bavilo" není moc validní.
  • ales.smutny
    Tak až na to, že Crysis dostalo osm a je poněkud mimo porovnávat dva naprosto odlišné žánry... :))
  • NEROZUMIEM HODNOTENIU ?!?! Hru mam odohratu asi do polovice a je to neuveritelna zabava. Hratelnostou a grafickym spracovanim aj na starsich pocitacoch sa maju ostatni co ucit. Pre mna jedna z najkepsich hier vobec : Napatie, hratelnost, grafika, filmovy zazitok. Nevravim, ze sa k hre vratim po prejdeni ale taketo jednohubky by mali robit castejsie. Pre mna urcite 9/10 minimalne. Mozem prirovnat k re-maku FarCry3, ktory bol tiez super,aj ked ide o FPS.
  • Zdravim, uz jen to, ze se k nam dostal novy Tomb Rider je uzasny. Vizualni zpracovani v koridorech je paradni (teselestace, postefekty atp.), hratelnost taktez. Snad jen vic pasti, ale porad bych tomu nedaval takto podhodnocenou znamku. Tato hra si urcite zaslouzi 9/10 a to nejen pro fandy. Prinasi zabavu filmoveho stylu a o to tu preci jde. Cislo 7 by u mne zcela urcite neproslo. Preji vsem krasny slunny den ;-)
  • Protoze radu lidi bavi sberatelstvi. Stejne tak se muzes ptat, proc je v kazde akcni hre soubojovy system.
  • Těší mě že nejsem jediný široko daleko kdo kouká na AngryJoeShow
  • Je smutné, že hra schytala tak hroznou známku jen proto, že hrdinka vypadá jako normální žena a už nemá poprsí číslo 7...
  • recenze je samá negace. stealth do tomb raidera samozřejmě nepatří a nikdy tam ani nebyl. tohle není hitman! recenzi měl psát někdo, kdo není proti tomb raiderovi zaujatý...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit