Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Robotron3
    Neříkám, že je správně v diskusích napadat hodnocení, ale zase podle tvýho názoru by bylo všechno uplně v pořádku, i kdyby to nebylo :)
  • Caincz
    Já ale nevidím žádnou nekonzistenci v tom, že např. Aliens dostanou 6 (a taky bych jim za sebe dal třeba míň) a Tomb Raider dostane 7. Podle mě je to právě šéfredaktorova snaha donutit čtenáře číst (cítíš tu ironii?). Ty argumenty jsou v recenzích, ne vždycky se vším souhlasím, ale ty reakce, co tu čtu u 99% hodnocení (zpravidla blockbusterů) jsou totálně neopodstatněný. Podle mě je to jenom čirý fanboyovství, hraju hru, líbí se mi, tak se musí líbit všem, a když nedostane devět, tak jsou všichni ko*oti. Ok, ale sakra, když se ti líbí, tak je ti přece zbytek jedno, ne? Spokojeně si hraješ a máš klid. A pokud má recenze sloužit jako rozhodovací prostředek k nákupu, tak je to jedno číslo úplně k ničemu :)
  • V dnešní době bych spíše preferoval pojmenování pro produkty typu TR "interaktivní film". Pak by si TR opravdu vyšší známku nežli 7/10 zasloužil. V porovnání s Minecraftem, Sim City, Path of Exile/Diablo III, Starcraft II i WoWkem a dalšími hrami je to jen plnění striktně nalinkované kampaně se sbíráním kravin pro natažení herní doby. Pokud tedy házet hry do jednoho pytle, pak 7/10 mi přijde více než adekvátní známka, v opačném případě bych se nebál vytáhnout 9+.
  • Robotron3
    Jiné recenze psali jiní recenzenti... Proto existuje něco jako šéfredaktor, který má vliv na to, aby web a jeho názory a hodnocení působily více konzistentně.
  • Caincz
    Jiné recenze psali jiní recenzenti, to je jako míchat jablka a hrušky. Já se divím všem místním profesionálům přes hodnocení, že si neudělají vlastní, klidně amatérský, herní web, kde budou solit jednu známku za druhou a všechny budou absolutně legitimní napříč celým hráčským publikem. To se jim pak pokloním.
  • Ty z toho máš opravdu deprimující zážitek na celý život, že?
  • Ona zapaluje sama pochodeň u ohně jen tehdy, pokud je to vyžadováno v dalším postupu. Pokud například dál bys musel v kobce něco spálit ale potmě bys tam logicky netrefil. Nebo když by tam byla taková tma, že bez toho bys byl v háji. V normálním "freeroam" si je zapalovat můžeš a nebo nemusíš.
  • Já hru nehrál, ani sem neviděl žádné video, recenzi sem nečetl. A taky s hodnocením nesouhlasím.
  • prijemna adventura,atmosfera v jaskiniach peckova,vylepsovanie zbrani,zakradanie,viac moznosti pre splnenie misie a zabitie nepriatela,krasna lara u ktorej vidiet v niektorych pasazach aky ma strach v danych situaciach,skilli,AI nepriatelov,prostredie,dej,tajne skrise,... Ja sa viac bavim ako pri dead space 3 a crysis 3 ,takato podarena adventura si zasluzila podla mna aspon tych 80%,70 je fakt malo.
  • Robotron3
    Samostatně recenze v pohodě. Ale docela chápu ty výtky k hodnocení, když se to bere v kontextu s jinými hrami a recenzemi.
  • shmeck
    Velký úpadek bych viděl v tom, kolik lidí dnes nezná pravopis.

    EDIT: Teď si připadám, jak Grammar Nazi *10*
  • Caincz
    Ach jo, tady je zase nablito. Už aby se jednou Sleepless naštval a bodový hodnocení odstranil. Vyeliminuje z místního čtenářstva plívy neschopný přečíst si pár odstavců, kde si shodou okolností Martin to hodnocení v pohodě obhájil, a bude klid. Dyť vám to přece může být jedno, ne? Já jsem to hrál včera chvilku, mám za sebou tak 40 minut a hra se mi líbí. Jsem s ní spokojenej, z toho prvního dojmu bych tomu třeba taky dal osum. Ale to je zas a znova jen můj subjektivní pohled, navíc opravdu z pár desítek minut hraní. Já si naopak Games vážím za to, že mají svojí tvář. Martina jako recenzenta čtu přes deset let a jeho zkušeností si vážím, recenze je napsaná dobře, shrnutí adekvátní, nevím, v čem máte problém :)
  • Ale stejne je games ted vsem pro smich ostatni herny weby atd se museji smat.Tohle cose deje posledni doubou na games je herozne , recenze jsou uplne mimo, hodnoceni je jak by byl pan recenzent na lsd.
    No tohle je cesta do pekel a je videt velky upadek.
  • A hrál jsi to? Mám za sebou první dvě hodiny a jako fanda starých tomb raiderů musím říct, že bych výš nešel! Sedmička je čestný číslo.
  • Naopak. Na tuhle hru si prave vzpomenu vic nez treba na Dead Space 3 *3*
  • Logicky, ze citam recenziu a potom urobim usudok, len som nerozumel hodnoteniu, pretoze hry, ktore su kvalitou a hratelnostou niekde inde dostavaju vysoke cisla a toto dostane 7/10? Ten kto pise by mal recenziu pisat nezaujate a objektivne...
  • Keyz
    Kdyby to vyšlo před mnoha lety kde se u her dost vyžadovalo myšlení a nebylo to o hledá hovadin různě schovaných po světě bylo by to asi pod průměr. Protože dnes je to běžné řekl bych, že to je ten lepší průměr.
    Navíc jsem zjistil, že se to hraje skoro samo. Dokonce když jdu rovně a jsem u ohně sama zapaluje pochodeň :)
    - Když vidím jak to jinde dostalo 9 10 tak jsem rád,že zde to tak není.
    - Taky je hloupost argumentovat,že lidí chtějí filmový zážitek a proto to je tak debilní. Sakra filmů je hodně a ne každý je debilní navíc i v akční hovadině je vidět kdo se kam jak dostal co udělal a dává to smysl. Zde některé věci nechápu vůbec jak se to mohlo stát. Tohle kdyby bylo ve filmu tak to není A,B ale horší.
    - Fakt nemám radost když najdu nějakou hovadinu protože jich je tolik,že je to prostě fuk. Baví mně číst deníky ale je hloupost jak jsou rozházeny.
  • No... každý má právo na názor a nemusí se za něj omlouvat. Ať recenzent, tak všichni diskutéři... Dneska má právo na názor opravdu každý hlupák
  • A tohle je co za argument? Pokud je maminka a tatínek dosti rozumný na to aby si prohlédli herní weby a hrozně jim vadilo hodnocení tak jsou i dosti rozumní na to aby věděli že svému milému rozmazlenému harantovi by neměli kupovat hru jejíž aktérku při neúspěchu probodávají mačetou, napíchne se krkem na bůhvíco, rozmlátí jí lebku moře atd. atd.
  • Blue.Shark
    Co se ti nelíbí? Důvody pro jejich hodnocení máš uvedený v recenzi a je jasný, že ta stupnice dokonalá není; a co víc: je to pro nás, je to orientační a ať se recenzent sebevíc snaží, je to jen subjektivní názor. Pokud máš aspoň za nehet inteligence, obrázek si dokážeš udělat sám a nemusíš se nechávat řídit názorama jiných lidí (který, podle tebe, neumí hry hodnotit). Až se zavede standardizovaná stupnice pro všechny herní recenzenty, budou mít tyhle hloupý kecy vás všech nějaký smysl. Mně se třeba tahle recenze moc líbila a přestože jsem se zpočátku bál finální verze hry, jsem už teď víc nakloněn jejímu pořízení.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit